PC i ps3 na jedan monitor?!

poruka: 13
|
čitano: 5.819
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
PC i ps3 na jedan monitor?!

Moze li se nekako spojiti pc i ps3 na jedan monitor znaci da ima neka opcija da se prebacuje sa uredjaja na uredjaj

 

evo ovako mislim

 

 

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PC i ps3 na jedan monitor?!

I da, nemojte me sad zezat za sliku..nismo svi picaso {#}

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PC i ps3 na jedan monitor?!

Ako monitor ima više ulaza onda recimo komp spojiš na DVI a plejku na HDMI.

U slučaju da monitor ima samo jedan ulaz onda ti treba odgovarajuči preklopnik:

http://www.links.hr/index.php?option=artikl&id_kategorija=100350&id_artikl=460.300.006 ili slični.

 

World Championships: 7, GP started: 278, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,469
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2011 22:00 (F1-IVO).
 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PC i ps3 na jedan monitor?!
F1-IVO kaže...

Ako monitor ima više ulaza onda recimo komp spojiš na DVI a plejku na HDMI.

U slučaju da monitor ima samo jedan ulaz onda ti treba odgovarajuči preklopnik:

http://www.links.hr/index.php?option=artikl&id_kategorija=100350&id_artikl=460.300.006 ili slični.

 

E to majstore, hvala ti puno...ma monitor mi ima jedan vga (lame) xD

 

Daj imal toga negdje jeftinije?

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
15 godina
neaktivan
offline
Re: PC i ps3 na jedan monitor?!
FiCoO kaže...
Daj imal toga negdje jeftinije?

Pogledaj malo po ebayu.

World Championships: 7, GP started: 278, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,469
13 godina
offline
Re: PC i ps3 na jedan monitor?!
F1-IVO kaže...
FiCoO kaže...
Daj imal toga negdje jeftinije?

Pogledaj malo po ebayu.

jesam malo...ali opet ja znacim imam monitor vga i ps3 je hdmi...jel ima nesto takvo? jer ovo je samo hdmi

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
14 godina
offline
Re: PC i ps3 na jedan monitor?!
FiCoO kaže...
F1-IVO kaže...
FiCoO kaže...
Daj imal toga negdje jeftinije?

Pogledaj malo po ebayu.

jesam malo...ali opet ja znacim imam monitor vga i ps3 je hdmi...jel ima nesto takvo? jer ovo je samo hdmi

ukratko kupi novi full hd monitor i onda samo kad oces igrat ps3 ukljucis hdmi od ps3 a kad oces od pc ukljucis od pc hdmi jer imas vga ulaz sto znaci da nije hd tako da ti se ne isplati a sto ce ti ps3 cjelo vrijeme bit ukljuceni spojen {#}

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
13 godina
offline
Re: PC i ps3 na jedan monitor?!
MilkMan kaže...
FiCoO kaže...{#}
F1-IVO kaže...
FiCoO kaže...
Daj imal toga negdje jeftinije?

Pogledaj malo po ebayu.

jesam malo...ali opet ja znacim imam monitor vga i ps3 je hdmi...jel ima nesto takvo? jer ovo je samo hdmi

ukratko kupi novi full hd monitor i onda samo kad oces igrat ps3 ukljucis hdmi od ps3 a kad oces od pc ukljucis od pc hdmi jer imas vga ulaz sto znaci da nije hd tako da ti se ne isplati a sto ce ti ps3 cjelo vrijeme bit ukljuceni spojen {#}

hahah dobra dobra, mislim kupim si full hd ak mi platis..javi mi se na pp oko broja racuna 

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
14 godina
offline
PC i ps3 na jedan monitor?!

ako imas love ta macbook pro i solidan pc imas i za full hd monitor koji od 22'' inca mozes nabavit za 799kn rabljeni

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PC i ps3 na jedan monitor?!
MilkMan kaže...

ako imas love ta macbook pro i solidan pc imas i za full hd monitor koji od 22'' inca mozes nabavit za 799kn rabljeni

to sam bio dobio, ali uglavnom nema neke sklopke za to?

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
14 godina
offline
Re: PC i ps3 na jedan monitor?!

pa mora biti

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
13 godina
neaktivan
offline
PC i ps3 na jedan monitor?!

Upravo koristim PS3 i PC na samsungovom 2232BW. Ja sam to izveo tako da sam stavio adapter na DVI kabel (DVI-VGA) i tako prenosim sliku sa kompa, a za PS3 sam kupio u algoritmu (100kn) kabel dvi-hdmi a zvuk sam rijesio tako sto sam kupio adapter (u algoritmu 30 kn) zenski cinc-muski 3.5 mm i ustekao ga u zvucnik (alternativni izvor)...

 

znam da je post nejasan pa ako imas pitanja samo posalji PP

Postoje samo 10 vrste ljudi - oni koji razumiju binarni sustav i oni koji ne razumiju binarni sustav.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PC i ps3 na jedan monitor?!

Jednostavnije ti je kupiti monitor sa HDMI i VGA priključkom i gotovo. A za zvučnike se isto ne moraš brinut ako kupiš monitor sa ugrađenim tunerom za televiziju. 

 

Tako ću si barem ja kupiti, čim nabavim dovoljno novaca {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice