Preporuka gaming monitora cca 1200Kn

poruka: 6
|
čitano: 4.823
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Preporuka gaming monitora cca 1200Kn

Molim savjet naših forumaša za kupovinu monitora ciljano za gaming s buđetom cca do 1200 kn.

Tražim 16:9 veličine 22-24 ". Doista ima more tema na slične upite, ali uvijek cijenim mišljenje ljudi i njihova iskustva.

Ako može kratki komentar s linkom na domaće internet prodavaonice bio bi zahvalan.

 

Svaki prijedlog je dobrodošao.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Preporuka gaming monitora cca 1200Kn

Pozdrav prijatelju,

 

Nisam te zaboravija nego jos njuskam okolo pa ti nisam odgovorija na mail. Nezgodnu si cifru postavija. Ima puno monitora u tom rangu ali pravu stvar dobijes tek za 250kn skuplje (ako je stvarno frka mogu ti ja posudit, bar znam da mi neces rec zeni :))

U ovom rangu sto si napisa ima dosta LCD/LED TN modela sa dobrim karakteriastikama na papiru.

npr:

 

http://www.nabava.net/monitori__90/philips-monitor-247e3lsu-lcd-led-236-24__1556571

http://www.nabava.net/monitori__90/lg-monitor-e2360t-lcd-led-23__1116371

http://www.nabava.net/monitori__90/samsung-monitor-s23a300b-lcd-led-23__1485511

 

od ovih bi ja uzeja drugog tj. ovog LG (zato jer najlipse izgleda).

 

u biti ne bi uzeja nijednog nego bi nekako izmislija 250kn i kupija onog IPS Della. Evo sad radim na njemu (u biti na U2311H koji je malo bolji ali ga nema vise za uzest) i ne mogu ti objasnit koliko je bolji od onoga Samsunga kojega sam uzeja za doma (P2470H) iako sad vidim na nabavi da je taj model jos uvik priko 2000kn. Znaci kvarat jeftiniji a 3 puta bolji.

 

Javit cu se ako dodjen do kakve zanimljive informacije.

 

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka gaming monitora cca 1200Kn

Evo samo da se javim, stigao Dell monitor U2312HM, LCD/LED, 23", 1920x1080

 

i evo prvih dojmova:

 

1. Koji sam k..... uzeja ovoliki monitor. Tribalo mi je pola sata da stvari sidnu na svoje misto.

2. Tada je usljedilo čuđenje: vidi kako mi slike drugačije izgledaju sada. sve je življe i svjetlije o odnosu na starog TN Samsunga.

3. 8ms odziv na B3 i B2AC ja nemogu primjetiti, jedino malo se vidi na BC2 pri brzim okretajima ali nisam siguran da li je to do toga ili procesa privikavanja na monitor. Daću drugi utisak nakon malo više vremena rada na njemu.

4. Rad pri svakodnevnim aplikacijama nemože bit puno bolji po mom skromnom mišljenju.

 

Dakle, svima koji se predomišljaju moja preporuka  za kupovinu istog u ovom cjenovnom razredu. Uzimajući u obzir cijenu i dobiveno, doista je "best buy".

 

p.s. Hvala Članu Blue maxu koji me nagovorio. Imaš pivu za vikend.

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka gaming monitora cca 1200Kn

Da ne otvaram novu temu (nadam se da se autor ne ljuti :D), planiram uzeti novi monitor, od 1200 kn max, 23 inčni, da ima hdmi, i za oko mi je zapeo LG E2351VR-BN pa me zanima kaj mislite o tom monitoru ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2011 10:22 (hazz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice