Problem sa prikazom na monitoru

poruka: 4
|
čitano: 1.488
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Problem sa prikazom na monitoru

Pozdrav,

 

imam radnu stanicu u kojoj je Nvidia FX3700. Spojena je DVI kablom na monitor HP Z27n.

 

Kada uzmem screenshot dobijem sliku (monitor2). Kada gledam na monitoru dobijem sliku (monitor2).

 

Promijenio sam port na grafičkoj i kabl, nije pomoglo.

 

Imate li još kakav savjet, kaj ne valja?

 

 

Hvala unaprijed

 

 EDIT: Na prvoj slici se ne vidi ali slika je uredu. 

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.1.2018 19:29 (Srednji).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem sa prikazom na monitoru
Srednji kaže...

Pozdrav,

 

imam radnu stanicu u kojoj je Nvidia FX3700. Spojena je DVI kablom na monitor HP Z27n.

 

Kada uzmem screenshot dobijem sliku (monitor2). Kada gledam na monitoru dobijem sliku (monitor2).

 

Promijenio sam port na grafičkoj i kabl, nije pomoglo.

 

Imate li još kakav savjet, kaj ne valja?

 

 

Hvala unaprijed

 

 

 Rezolucija?

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
15 godina
offline
Re: Problem sa prikazom na monitoru

2560x1440

 

 EDIT: Probao sam mijenjati rezoluciju, nije pomoglo. Zadnji driveri instalirani. Nije radilo niti na predhodnima.

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.1.2018 19:31 (Srednji).
15 godina
offline
Problem sa prikazom na monitoru

Riješen problem, ipak je problem bio u kablu...treći riješio problem.

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice