Port Forwarding na Enkom A1521-I

poruka: 4
|
čitano: 8.693
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Port Forwarding na Enkom A1521-I

Ok pošto trebam otvarat portove za Games For Windows Live jer nemogu se spojit na svoj account u Gta 4 EFLC koji sam kupio preko steama dok je bio sale treba mi pomoć. Ne razumijem kako da otvorim portove tj. ne razumijem di koji broj ide i šta. Trebam otvoriti sljedeće portove Port 88 (UDP),Port 3074 (UDP and TCP), Port 53 (UDP and TCP), Port 80 (TCP). Samo mi reci kako da upišem brojeve i gdje. Slike opcija na stranici rutera 

slika slika
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Port Forwarding na Enkom A1521-I

Trebas otici na "Virtual servers".... tamo se otvaraju portovi, a kako ih otvoriti? Pa jednostavno, upises zeljeni port i odaberes UDP, TDP ili UDP i TDP, odes save i to je to.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Port Forwarding na Enkom A1521-I

Moze li mi neko reci korak po korak kako otvoriti port na ovom routeru za utorrent client?
Pokusao sam pratiti ovaj tutorial ali mi nema routera na portforward stranici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Port Forwarding na Enkom A1521-I

Ovako,pratio sam jedan tutorijal,kojim sam ukratko se preko web browsera ulogira na ruter.Tamo sam otisao na Virtual server setup i otvorio server i sve stavio na 5000 port.Uglavnom kada sam isao testirati da li je port otvoren preko web stranice,port je jos uvijek bio zatvoren.Moze mi neko reci,sta sam falio?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice