Remote connection

poruka: 9
|
čitano: 4.166
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Remote connection

Na poslu mi se često javlja potreba spajanja na fizički udaljena računala-blagajne. Inače to radim preko Teamviewera ali ono što meni treba je program, po mogućnosti besplatni, koji mi omogućuje spajanje na ta računala bez ikakve dozvole s njihove strane, tj. da se ja spojim na njih kad mi to zatreba bez da svaki put tražim lozinku.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Remote connection
Mislim da na teamviewer mozes instalirat teamviewer i napravit acc, logiras se s svim kompovima na taj acc i mozes sa svakog na svaki bez sifre.. Mozda ima i neka verzija na kojoj ne mozes sa svakog pristupit...
Mislim da se moze i preko remote desktopa..

A sad, meni ovo izgleda ko spijuniranje radnica u nekom lancu trgovina i zato kolko je to moralno.. :)
 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Remote connection

Ok hvala na informacijama, probat ću ovo s TW accauntom. I ne ne radi se o špijuniranju  

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.11.2016 17:27 (Prince-Artas).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Remote connection

Ako se radi o free verziji, TV ce ti u nekom setupu nakon x konekcija i nekoliko preduvjeta, blokirati rad TVa na toj mreznoj kartici (Commercial use suspected). Probaj Anydesk, sve traženo ima.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
16 godina
protjeran
offline
Remote connection

Anydesk je odličan, lako se podesi, ne traži registraciju, točno ono što mi je trebalo. Hvala kolega.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Remote connection

To je u nekom VPNu, pretpostavljam? Zašto ne instaliraš VNC server na svaku od njih i tako se spajaš? Anydesk isto nije za komercijalnu uporabu...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Remote connection

Mi koristimo Radmin...

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Remote connection
Sum_of_all_fears kaže...

To je u nekom VPNu, pretpostavljam? Zašto ne instaliraš VNC server na svaku od njih i tako se spajaš? Anydesk isto nije za komercijalnu uporabu...

 Zato što nemam pojma što je VNC server. I da svjestan sam da Teamviewer, AnyDesk, antivirusi i hrpa drugih programa nisu slobodni za komercijalnu upotrebu već samo za osobnu. Hvala na savjetima svima.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
15 godina
odjavljen
offline
Re: Remote connection

To ti je nešto kao Remote desktop samo što ti ne "izbije" trenutno ulogiranog korisnika - možeš gledati tko što radi trenutno bez da ga ometaš.

 

http://www.tightvnc.com/

 

Instaliraš, podesiš i sa vnc viewerom se spajaš na njih preko IP adrese. Svima staviš isti username i pass za login preko VNCa i riješeno.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice