Kako u Photoshopu retuširati lice?

poruka: 17
|
čitano: 21.733
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Photoshop hitno

molim vas, ak može ko na brzinu objasnit kako u photoshopu retuširat lice, tj. trebao bih na jednoj slici smanjiti nos na licu ??

AMD Duron 800 Mhz, 128 Mb SDRAM, GeForce2 32 Mb, WIN 98 .... Crysis neradi, da je možda problem u konfi, al ja mislim kad bi gore stavio Vistu da bi sve radilo...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Photoshop hitno
Jednostavo
Ides u Filter->Liquify->Pucker Tool
Namjestis koliki ti brush treba i radis :D
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Photoshop hitno

trebam pomoc :) trebam odlicnog photoshopera da mi skine jednog tipa sa slike! ima li vrsnih znalaca? :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop hitno

ovisi kakva je fotka i gdje je taj "tip" na fotki, ja ti mogu pomoći. hoćeš ovdje postati sliku?

15 godina
neaktivan
offline
Photoshop hitno

pa nebi bas tu :) mogu ti poslat

tip se nalazi iza mene

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kako u Photoshopu retuširati lice?

 

molim pomoc!trebam jedan dobar program,za uredivanje slika,po

mogucnosti da je jednostavan za rad i da je za windows7 64bit.

ovako slikao sam frendicu, a zelja jo je da obradim slike  tj, da ih

prepravim u crno bjelo ili da ju uljepsam s retusiranjem,molim pomoc,

gdje da nabavim neki takav program.jer ovo sto sam nabavio ili ne sljaka

ili ga moram kupit,hitno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako u Photoshopu retuširati lice?
fight kaže...

 

molim pomoc!trebam jedan dobar program,za uredivanje slika,po

mogucnosti da je jednostavan za rad i da je za windows7 64bit.

ovako slikao sam frendicu, a zelja jo je da obradim slike  tj, da ih

prepravim u crno bjelo ili da ju uljepsam s retusiranjem,molim pomoc,

gdje da nabavim neki takav program.jer ovo sto sam nabavio ili ne sljaka

ili ga moram kupit,hitno?

lol, u naslovu ti stoji jedan takav, a možeš ga naći na onim stranicama  ili jednostavno uzmi origi, malo napuni državnu blagajnu...

Dompa
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2010 18:07 (Dompa).
13 godina
offline
RE: Kako u Photoshopu retuširati lice?

Photoshop nije baš jednostavan, a prilično je skup. Probaj photoscape, dorađivanje fotografija za početnike. Ne znam jel može retuširati, mislim da ne, ali možeš srediti slike prilično dobro (crno bijelo, sepia, razni efekti...) i plus što je bespla.

 

Imaš ga ovdje: http://photoscape.en.softonic.com/

15 godina
neaktivan
offline
Kako u Photoshopu retuširati lice?

Da vidimo mi frendicu, pa ćemo ocjeniti šta ćeš i kako ćeš...

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Kako u Photoshopu retuširati lice?
okej drustvo! zanima pomoc oko slanje slika,facebook i zanima me kako se radi! tagati?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako u Photoshopu retuširati lice?
fight kaže...
okej drustvo! zanima pomoc oko slanje slika,facebook i zanima me kako se radi! tagati?

 pa to je barem jednostavno Osmijeh kada otovriš fejs, klikneš na profil, pa na fotografije - pa na kreriaj novi album. nazoveš album kako želiš, klikneš na učitaj fotografije, u exploreru odabereš koje fotke želiš i čekaš da se uploada. kada se fotke uploadaju imaš pored fotke opciju "označi ovu fotografiju", klikneš na osobu ili što god već i označiš koga želiš. preporučljivo je resizati fotke na npr 1024x768 tako da se brže učitaju.

13 godina
offline
Kako u Photoshopu retuširati lice?
okej!nisam to nikad radio sve sam to napravio ,dovde kad udem u fotografije,kreiraj novi album
zanima me dali udem u profil osobe kojoj tagam,fotografije ili u moje fotografije? i kako da kreiram novi album? molim ponovo pomoc.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako u Photoshopu retuširati lice?

kreiraš novi album klikom na gumb "kreiraj novi album" (vidi sliku), a osobe možeš tagirati samo one koje su ti na popisu prijatelja - tako da klikneš na označi fotografiju, potom ti otvori prozorčiš s popisom prijatelj, i na tom popisu jednostavno označiš kojega prijatelja želiš tagirati na toj slici..

13 godina
offline
Kako u Photoshopu retuširati lice?

pomoc! radi se o drugoj temi.pisao sam i po drugim, temama ali nikako da dobijem odgovor.
a vrlo me zanima,radi se o sljedecem.prodajem lcd monitor,syncmaster,226bw, 22in. pa me
zanima dali se isplati zamjena za ovako racunalo, procesor.....pentium4 extreme edition 3,2ghz dual core rami.......ddr 400corsair xms doby armor 2x512
grafa.......nvidia geforce fx 5950 ultra 256mb 256bit
hardovi.....40+80gb
dvdrw.......sony

napajanje............ms 400w     

ja znam da je to staro racunalo, ali ne znam dali se mogu nac djelovi za njega,

da li se mogu novi naslovi igara igrat na njemu,gospodin veli da ima windows 7

na njemu i da dobro radi e sad drustvo kaj vvelite na to da li se isplati ili ne?                                                                                                                              

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.9.2010 23:48 (fight).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kako u Photoshopu retuširati lice?

nije los pc solidan je

Be Gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Kako u Photoshopu retuširati lice?
okej sve mi je jasno ! ali jedno nisam skuzio,recimo dali moram kliknut u svoj profil,pa na
kreiranje novog albuma,ili na frofil prijatelja?
i kako da udem u popis prijatelja, iskreno ovo radim prvi put iskreno sam fotke slao mail.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako u Photoshopu retuširati lice?
fight kaže...
okej sve mi je jasno ! ali jedno nisam skuzio,recimo dali moram kliknut u svoj profil,pa na
kreiranje novog albuma,ili na frofil prijatelja?
i kako da udem u popis prijatelja, iskreno ovo radim prvi put iskreno sam fotke slao mail.

 a daj pogledaj malo ovdje https://www.youtube.com/results?search_query=how+to+upload+photos+to+facebook&aq=0

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice