Jesu li namještani poslovi za M san grupu?

poruka: 28
|
čitano: 20.522
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Jesu li namještani poslovi za M san grupu?

Jesu li namještani poslovi za M san grupu?

 

Ode IT sektor u bananu...

Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
Moj PC  
4 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Jesu li namještani poslovi za M san grupu?

Jesu, to se zna... nek im crknu sva ta šrot napajanje pa nek si vide... čitaj : škole, bolnice, uredi... crkla napajanja 99% kompova u tvrtkama i državnim institucijama je od M-Sana.

Veza : 7500/650kbps. Prodajem PC, Athlon x3, 4GB RAM, HD6850, 250GB HDD + Pokolni, garancija.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Jesu li namještani poslovi za M san grupu?

Vrijeme je da ih uhvate za muda. Dosta su nam varali pučanstvo.

 

Dosta mi je više RMA ploča/grafičkih/napajanja.

 

MSAN jede govna, nitko ne zaslužuje RMA proizvod. Mjenja se novim i gotovo.

 

 

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
12 godina
protjeran
offline
Re: Jesu li namještani poslovi za M san grupu?
Kakvi nas tek sada skandali očekuju.
15 godina
offline
Jesu li namještani poslovi za M san grupu?

iskreno, vise me nis nemre iznenadit...

Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li namještani poslovi za M san grupu?
Srednji kaže...

to si tek sada shvatio? pa niti jedan posao nisu dobili pošteno.

15 godina
offline
Re: Jesu li namještani poslovi za M san grupu?

Pa vec neko vrijeme se naslucuje njihov pad. No da je tomu tako najbolje govore negranicene kolicine svakodnevnog spama u kojemu nude bijelu tehniku.

 

Svaka informaticka firma koja je pocela prodavati zamrzivace i bojlere nije trajala duze od 2 godine. Ne vidim zasto bi ovo bilo drugacije.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li namještani poslovi za M san grupu?
syncmaster245b kaže...

Pa vec neko vrijeme se naslucuje njihov pad. No da je tomu tako najbolje govore negranicene kolicine svakodnevnog spama u kojemu nude bijelu tehniku.

 

Svaka informaticka firma koja je pocela prodavati zamrzivace i bojlere nije trajala duze od 2 godine. Ne vidim zasto bi ovo bilo drugacije.

 možda zato kaj su uvoznici i distributeri?

kod mene normalno radi.....
15 godina
offline
Re: Jesu li namještani poslovi za M san grupu?
cekpi kaže...
syncmaster245b kaže...

Pa vec neko vrijeme se naslucuje njihov pad. No da je tomu tako najbolje govore negranicene kolicine svakodnevnog spama u kojemu nude bijelu tehniku.

 

Svaka informaticka firma koja je pocela prodavati zamrzivace i bojlere nije trajala duze od 2 godine. Ne vidim zasto bi ovo bilo drugacije.

 možda zato kaj su uvoznici i distributeri?

 

Kakve to veze ima?

 

Nisi me razumio. Kada jedna firma M-Sanovog kalibra koja je sve sto ima je zaradila kroz IT, krene prodavati/uvoziti/dilati bijelu tehniku ne treba biti previse pronicljiv da shvatis da stvari krecu nizbrdo.

 

Uostalom, sjeti se Ve-mila ili HG-Spota. Oba su pred kraj pocela dilati sve i svasta sto nije imalo veze sa njihovom primarnom djeltanoscu.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 15:23 (syncmaster245b).
16 godina
offline
Re: Jesu li namještani poslovi za M san grupu?
syncmaster245b kaže...
cekpi kaže...
syncmaster245b kaže...

Pa vec neko vrijeme se naslucuje njihov pad. No da je tomu tako najbolje govore negranicene kolicine svakodnevnog spama u kojemu nude bijelu tehniku.

 

Svaka informaticka firma koja je pocela prodavati zamrzivace i bojlere nije trajala duze od 2 godine. Ne vidim zasto bi ovo bilo drugacije.

 možda zato kaj su uvoznici i distributeri?

 

Kakve to veze ima?

 

Nisi me razumio. Kada jedna firma M-Sanovog kalibra koja je sve sto ima je zaradila kroz IT, krene prodavati/uvoziti/dilati bijelu tehniku ne treba biti previse pronicljiv da shvatis da stvari krecu nizbrdo.

 

Uostalom, sjeti se Ve-mila ili HG-Spota. Oba su pred kraj pocela dilati sve i svasta sto nije imalo veze sa njihovom primarnom djeltanoscu.

MSan to radi već desetljeće... Nisu baš sve zaradili kroz IT.

15 godina
offline
Re: Jesu li namještani poslovi za M san grupu?
Old Iggy kaže...

MSan to radi već desetljeće... Nisu baš sve zaradili kroz IT.

 

Eto, to nisam znao, no s druge strane nisam nikada ni primao od njih ponude sa bijelom tehnikom iako sa njima radim vec skoro 10 godina ( sam kracim prekidima tu i tamo).

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
offline
Re: Jesu li namještani poslovi za M san grupu?
syncmaster245b kaže...
Old Iggy kaže...

MSan to radi već desetljeće... Nisu baš sve zaradili kroz IT.

 

Eto, to nisam znao, no s druge strane nisam nikada ni primao od njih ponude sa bijelom tehnikom iako sa njima radim vec skoro 10 godina ( sam kracim prekidima tu i tamo).

 

A sad je frka na sve strane, ne bi me čudilo i da na forumu osvane grupa o bijeloj tehnici, alatima i savjetima za domaćice. {#}

16 godina
neaktivan
offline
Jesu li namještani poslovi za M san grupu?

A što je ovdje novo? Ne samo hardver, već i softver - sve su to svima jako dobro znane stvari. Nije baš jasno kako Uskok uvijek sve posljednji sazna.

Sjetimo li se onog govna od aplikacije za škole, dovoljno je.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Jesu li namještani poslovi za M san grupu?
naxeem kaže...

 

Sjetimo li se onog govna od aplikacije za škole, dovoljno je.

 

Nemoj to uopce spominjati. Sramota do neba, a niti slova no ovim stranicama.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li namještani poslovi za M san grupu?
naxeem kaže...

A što je ovdje novo? Ne samo hardver, već i softver - sve su to svima jako dobro znane stvari. Nije baš jasno kako Uskok uvijek sve posljednji sazna.

Sjetimo li se onog govna od aplikacije za škole, dovoljno je.

Kakva aplikacija?

Veza : 7500/650kbps. Prodajem PC, Athlon x3, 4GB RAM, HD6850, 250GB HDD + Pokolni, garancija.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li namještani poslovi za M san grupu?
8ax kaže...
naxeem kaže...

A što je ovdje novo? Ne samo hardver, već i softver - sve su to svima jako dobro znane stvari. Nije baš jasno kako Uskok uvijek sve posljednji sazna.

Sjetimo li se onog govna od aplikacije za škole, dovoljno je.

Kakva aplikacija?

matica - baza koju popunjavaju profesori i iz koje se ispisuju svjedođbe.

prošle godine su bili problemi sa ispisom svjedođbi, jer se sustav raspadao...

kkao i ne bi kada su imali upite koji su se "vrtili" u nedogled. cijela stvar je koštala nekoliko milijuna kuna, razvijala se par godina,a na kraju fijasko!

16 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li namještani poslovi za M san grupu?
syncmaster245b kaže...
naxeem kaže...

 

Sjetimo li se onog govna od aplikacije za škole, dovoljno je.

 

Nemoj to uopce spominjati. Sramota do neba, a niti slova no ovim stranicama.

bilo je, bilo...

15 godina
offline
Re: Jesu li namještani poslovi za M san grupu?
sasa kaže...

bilo je, bilo...

 

Nije, ne ubrajaj forum pod novinarski rad.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
offline
Re: Jesu li namještani poslovi za M san grupu?
sasa kaže...
Srednji kaže...

to si tek sada shvatio? pa niti jedan posao nisu dobili pošteno.

 - istina, ali i to da ni nema tko drugi... došlo se do faze da 'pošteno' pobjeđuju na natječaju, kao jedini.

syncmaster245b kaže...
naxeem kaže...

 

Sjetimo li se onog govna od aplikacije za škole, dovoljno je.

 

Nemoj to uopce spominjati. Sramota do neba, a niti slova no ovim stranicama.

 -ni prva ni zadnja tema koje nema po časopisima, vijestima. Ni BUG nije izuzetak, (jer se od nečeg živjeti mora, alibi). Važnija je BranĐolinina sisa.

Nakraju, zašto bi npr bug, bio taj koji čačka (fekaliju), kad to ni nadležne službe ne rade ... do sad. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Jesu li namještani poslovi za M san grupu?
ihush kaže...

 -ni prva ni zadnja tema koje nema po časopisima, vijestima. Ni BUG nije izuzetak, (jer se od nečeg živjeti mora, alibi). Važnija je BranĐolinina sisa.

Nakraju, zašto bi npr bug, bio taj koji čačka (fekaliju), kad to ni nadležne službe ne rade ... do sad. :)

 

U biti kada bolje razmislim, mozda je bolje da o tome ne pricamo. Sve sto mogu dobiti je ffffff karton, a nicije stavove sigurno necu promijeniti.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
12 godina
offline
Re: Jesu li namještani poslovi za M san grupu?
Srednji kaže...

o ovome je vec bilo rijeci.

 

ovakva vijest nije za iznenaditi,u drzavi skoro nista nevalja pa zasto bi onda poslovi sa M san grupom bili izuzetak

http://www.slike.com/slike/screenkfk.jpg
12 godina
neaktivan
offline
Jesu li namještani poslovi za M san grupu?

Moje misljenje je da su bili namjestani kao i sve ostalo kod nas

 

sto i nije za cuditi se, uostalom vec smo dobro vidjeli u proteklih god

 

dana sta je sve izaslo na vidjelo (unatoc tome sto se to sve vec i znalo)...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jesu li namještani poslovi za M san grupu?

M san, kada izgubi rođo ugovore sa državom onda je gotov.

Zapravo bilo bi dobro kompletnu upravo u istom sastavu prebaciti u remetinec.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Jesu li namještani poslovi za M san grupu?

Sanader je imao prste u toj firmi-to sve govori.

 

M SANnader.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Jesu li namještani poslovi za M san grupu?
Srednji kaže...

 

Loshe jutro. Mislis da je samo Ivo Bananko imao tamo prste? Biznis ko biznis.

 

8ax kaže...

Jesu, to se zna... nek im crknu sva ta šrot napajanje pa nek si vide... čitaj : škole, bolnice, uredi... crkla napajanja 99% kompova u tvrtkama i državnim institucijama je od M-Sana.

 

Sve krepava, a ak im samo napajanja krepavaju to im je 100% super.

12 godina
protjeran
offline
Jesu li namještani poslovi za M san grupu?

Kao prvo, temeljni post je od prije 6 mjeseci a Uskok i Policija do sad nisu ustanovili nikakvu kriminalnu radnju.

MSan je jednostavno bio najjeftiniji na natječaju, no da li je najjeftinije i najbolje, to je drugi par opanaka.

U  javnoj ustanovi gdje radim ima jedno 50 računala s MSan napajanjima i nisam primjetio da tako brzo rikavaju, jer ostatak hardvera nije toliko jak da optereti ta light napajanja.

 

Ako informatičar koji održava računala taj posao i radi a ne da se skuplja prašina, da se računala šutaju po podu, onda će biti i manje kvarova.

 

Znao sam otvoriti par tih kućišta u kojima je vagon prašine u tim napajanjima. Crklo bi svako napajanje kad bi se na taj način "održavalo""

Pazite kada ce Kepler da ga nafuraju mali sirok i pljosnat..(c) Vlada011
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Jesu li namještani poslovi za M san grupu?

Oh vidi ti to, poceli su i po tom dreku kopkati s botom, ipak malo koristi od ovih prevrtanja na politickoj sceni. Samo pitanje dal je to jedno-nedjeljna zabava za mase ili se stvarno nekom stalo na zulj, obicno ne kopaju jedni drugima - po MAD doktrinini.

 

Inace ima i hrpu takvih "lokalnih" slucajeva di je isto javna tajna ko posla dobiva, ili ko ga mora dobit, vise nego bi si covjek mislil. A da ne govorimo o djeljenju trzista odrzavanja hardvera i softvera u lokalnim javnim ustanovama, koje se dogovara  za vrijeme belota po principu kum-kumu. Isto ko i kod M SAN-a vec godinama tak, nema bas nekih pomaka u kolacu, tu i tamo koja firma "promjeni ime".

 

 

Al ova drzava je i skrojena samo za igrace takvog kalibra, pogledajte nam sam zakonodavstvo i sudstvo. Mi smo valjda jedina drzava u kojoj mozes otvoriti firmu, napraviti miljunske dugove, otvoriti drugu firmu i opet iscecati neke bedake za par milja.. pa onda otvoriti trecu firmu. A da ne govorim da dugove u ovoj drzavi ne mozes naplatiti ni da si isus, nelikvidnost nam trenutno ubija mala poduzeca i obrte, al nikome nista.

http://izrada-igara.bloger.hr/ -> Blog o izradi igara :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2012 0:30 (Koki007).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jesu li namještani poslovi za M san grupu?

Veliš, malko nekrofilije prije jutarnje kavice ....

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice