Prebacivanje stranice na tvrtku

poruka: 1
|
čitano: 4.369
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Pitanja vezana za internet poslovanje

Pozdrav ljudi,

 

imam par pitanja na koja vjerujem da ćete mi znati odgovoriti. Tražio sam po internetu, pričao s knjigovotkinjom...

 

ugl moja situacija je sljedeća. Sestra je došla na ideju otvaranja stranice. Naravno ja kao mladi brat sam joj pomogao u tome. Uzeli smo hosting, domenu, napravili starnicu, otvorili facebook, youtube, sve moguće i krenuli objavljivati tamo. Naravno na stranici i na youtube-u počeli su kapati neki novci (ne veliki iznosi). Ideja se još dalje razvija te smo otvorili tvrtku jer mislimo napraviti i webshop i svašta nešto :D

 

Moja pitanja:

- Na koji način prenjeti vlasništvo na tvrtku (domenu, hosting, isplate od google-a. facebook...)? Facebook i to nije toliko bitno, ali recimo stranica ima neku svoju vrijednost, hosting je placen 3 godine unaprijed. Kako to prenjeti a da se knjigovodstveno to provede najpovoljnije za nas

- Preporuka za fiskalnu blagajnu (Vip, ht, fiskal)? bitno je da je prijenosna zbog sajmova, kako se moze koristiti prijenosna blagajana ako se radi preko web shopa? 

- Kod otvaranja web shop-a da li postoji neka pravna začkuljica na koju bi trebali obratiti pažnju.

 

Mozda neki dobri linkovi koji bi pomogli. 

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice