Android gingerbread problem

poruka: 8
|
čitano: 3.738
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Android gingerbread problem

Znači ovako..Prije tjedan dana dobio sam novi mobitel po imenu HTC wildfire S,to mi je prvi smartphone i nisam znao puno o njemu..

I nekako sam uključio lock screen (nemogu premještati ikone , odmah izbaci screen is locked :SS ) i sad nigdje nemogu naći di se isključuje :P
Molim vas pomozite

Ovdje leži, jos je svježi i ne bježi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android gingerbread problem
Kakav lockscreen? Android ima nekoliko vrsta locscreenova. Malo detaljnije opisi.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
15 godina
offline
Android gingerbread problem

menu tipka ( druga s lijeva ) pa u meniju imaš lock screen ili nešto slično. Ako nije tamo onda opet menu, settings pa display ili nešto slično pa tamo gledaj. 

 

@suddenly, neki romovi, valjda i sense, imaju opciju da se ekran zaključa, da se ne mogu micat ikonice, dodavat widgeti i slično. ne lockscreen kao da se ugasi ekran :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 13:31 (SebaOS).
 
1 0 hvala 2
13 godina
online
Android gingerbread problem
@Marino_14, moram priznati da si stvarno na najboljem putu zeznuti i prugu i postaju i šefa postaje o jednom trošku, ali neka, riješiti ćemo mi to, samo polako, a za početak pomoći, pokušaj se sjetiti što si točno radio prije "kvara" i jesi li bio u main screen postavu ili si nešto otvorio?
Obzirom imam HTC DesireHD, s trenutno zadnjim stock postavom i još 6 launchera sa strane, pride i over 140 aplikacija, nikako ne pronalazim mod da zaključam aplikacije, tako da te molim malo detaljnije i plastičnije objašnjenje "što" si ti u stvari radio!?

Osobno vjerujem da ti je Sense zablokirao i običan restart bi to moguće riješio obzirom mi na nekim launcherina iznenada neće pokazati cijeli wallpaper, već samo kao jednu sliku, ali nakon prebacivanja na neki drugi launcher i postavljanja wallpapera, i onaj drugi radi OK!
Kažem ti, za početak opali restart, ON/OFF gumb + volume down/stišavanje, pa ponovno obično paljenje moba, čini mi se da bi to trebalo biti riješnje, a ako ne bude, morati ć/u/emo malo dublje zakopat motiku, a ti opiši što si učinio da smrdaš aplikacije!
ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Android gingerbread problem

Evo točno ovo što je SEBA OS napisao.."nemogu se micati ikonice" - nije to onaj lock screen sto upises sifru ili nacrtas onaj pattern nego ti neda da pomičeš ikone i widgete ,a u postavkama nemogu nigdje naći di bi to moglo biti :S

Ovdje leži, jos je svježi i ne bježi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Android gingerbread problem
ATJLučko kaže...
@Marino_14, moram priznati da si stvarno na najboljem putu zeznuti i prugu i postaju i šefa postaje o jednom trošku, ali neka, riješiti ćemo mi to, samo polako, a za početak pomoći, pokušaj se sjetiti što si točno radio prije "kvara" i jesi li bio u main screen postavu ili si nešto otvorio?
Obzirom imam HTC DesireHD, s trenutno zadnjim stock postavom i još 6 launchera sa strane, pride i over 140 aplikacija, nikako ne pronalazim mod da zaključam aplikacije, tako da te molim malo detaljnije i plastičnije objašnjenje "što" si ti u stvari radio!?

Osobno vjerujem da ti je Sense zablokirao i običan restart bi to moguće riješio obzirom mi na nekim launcherina iznenada neće pokazati cijeli wallpaper, već samo kao jednu sliku, ali nakon prebacivanja na neki drugi launcher i postavljanja wallpapera, i onaj drugi radi OK!
Kažem ti, za početak opali restart, ON/OFF gumb + volume down/stišavanje, pa ponovno obično paljenje moba, čini mi se da bi to trebalo biti riješnje, a ako ne bude, morati ć/u/emo malo dublje zakopat motiku, a ti opiši što si učinio da smrdaš aplikacije!

Ma resetiro par puta ništa :S :P

Ovdje leži, jos je svježi i ne bježi
13 godina
neaktivan
offline
Re: Android gingerbread problem
SebaOS kaže...

menu tipka ( druga s lijeva ) pa u meniju imaš lock screen ili nešto slično. Ako nije tamo onda opet menu, settings pa display ili nešto slično pa tamo gledaj. 

 

@suddenly, neki romovi, valjda i sense, imaju opciju da se ekran zaključa, da se ne mogu micat ikonice, dodavat widgeti i slično. ne lockscreen kao da se ugasi ekran :)

E točno to !

Ovdje leži, jos je svježi i ne bježi
13 godina
neaktivan
offline
Android gingerbread problem

Ljudi našao sam problem..bio je u GOlauncheru :D (postavke)

Eto hvala vam svima na pomoći pogotovo SeboOS :))

Ovdje leži, jos je svježi i ne bježi
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice