Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Touch 4

poruka: 27
|
čitano: 4.346
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Kaj kupit?

ovako zanimaju me vasa misljenja i iskustva izmedu ova dva uredaja 

 

lg optimus one i ipod touch 4

 

kaj bolje uzet?

 

znam da ipod ima super rezu i 1ghz, ali optimus ima 512 mb rama i android 2.2... neznam fakat se nemrem odlucit

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kaj kupit?

sta ti oces tocno? mobitel il glazbeni player?

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kaj kupit?
lol ti bi usporedivao mm player sa mobom?
http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/lzgr/
13 godina
neaktivan
offline
Kaj kupit?

ipod il iphone???

KCB
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kaj kupit?

ili ipad xD

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Touch 4

sta ti kupujes covjece >.<
daj nam reci os mob il mm player

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Touch 4
Haha svi smo zbunjeni!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Touch 4

a jadan ni sam nezna :S

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Tou
Nema 1GHz vec 800MHz.
2.289 Posts! And counting...
13 godina
neaktivan
offline
Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Touch 4

Ja imam jailbreakani Ipod touch 4 i mogu ti ga preporuciti, ali sto trazis uopce? :P

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Touch 4

evo pa vidi al imaj na umu da uz ipod moras imat dodatni mob da mos zvat il sta os

Optimus

Ipod

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Touch 4

lol, pa naravno da znam, zanima me kaj vi mislite dali se isplati uzet ipod touch 4 vise za net igre i to ili  se isplati uzet one pa da imam mob i kolko je ustvari on dobar tajm one, dali ima podrsku , nesluzbenu za adobe flash

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Touch 4

Ja da sam na tvom mjestu nebi ni gledo optimus.

Zato sta je razlika u cijeni između ipoda i optimusa jako velika mogu zaključit da imaš para i za nest bolji mob(jel imas?).

tak da bolje se ostavi ćorava posla i uzmi smartphone poput Desirea ili Galaxy S-a i budi sretan s jednom super stvari a ne da imas i mm player i uz njega jos jedan mob. to bi bar ja napravio a ti vidi.

isto tak mos uzet NOKIU   c7 il e 7 sta bi radje

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Touch 4

neam para, ja gledam to po oglasnicima za soma kn max, da iam para imao bi optimus 2x dual core :D

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Touch 4

ahaa e toe vec druga prica
jos cu malo pogledat pa ti kazem

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Touch 4

uzmi ipod touch,fantastičan je za igre,po meni je iOS puno bolji za igre od Androida,ima odličan zaslon,imao sam ga priliku koristiti i mogu ti reći da je ekran fantastičan,kao da gledaš u staklo,to je zbog toga što ima retina display,ako gledaš na igre idi na Ipod touch i nećeš pogriješiti,pogledaj samo na youtubeu Bad Company 2 na iOS-u,predobro stvar...moj izbor bi ti bio iPod Touch i neki šrot mobitel sa strane samo za pozive {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2011 23:22 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Tou
antimadridista kaže...

uzmi ipod touch,fantastičan je za igre,po meni je iOS puno bolji za igre od Androida,ima odličan zaslon,imao sam ga priliku koristiti i mogu ti reći da je ekran fantastičan,kao da gledaš u staklo,to je zbog toga što ima retina display,ako gledaš na igre idi na Ipod touch i nećeš pogriješiti,pogledaj samo na youtubeu Bad Company 2 na iOS-u,predobro stvar...moj izbor bi ti bio iPod Touch i neki šrot mobitel sa strane samo za pozive {#}

tak sam i mislio, iako mrzim ios a android  obozavam, ali ekran i reza su mi vazne, jos da moze flash podrzat dok sam na netu

14 godina
offline
Re: Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Tou
Pri3s7 kaže...
antimadridista kaže...

uzmi ipod touch,fantastičan je za igre,po meni je iOS puno bolji za igre od Androida,ima odličan zaslon,imao sam ga priliku koristiti i mogu ti reći da je ekran fantastičan,kao da gledaš u staklo,to je zbog toga što ima retina display,ako gledaš na igre idi na Ipod touch i nećeš pogriješiti,pogledaj samo na youtubeu Bad Company 2 na iOS-u,predobro stvar...moj izbor bi ti bio iPod Touch i neki šrot mobitel sa strane samo za pozive {#}

tak sam i mislio, iako mrzim ios a android  obozavam, ali ekran i reza su mi vazne, jos da moze flash podrzat dok sam na netu

čitao dam negdje na netu da iOS dobiva flash,ako nađem link postam ti odmah,ali mogu ti reći i bez toga uzimaj iPod i nećeš požaliti,ekran,rezolucija i gaming su fantastični na iPodu...

14 godina
neaktivan
offline
Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Touch 4

potpuno se slažem s tobom, Ipod touch je odlična stvar

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Touch 4

isprobao sam ga ja vise puta u ducanu, nadam se da ce biti neki polovni za 1000-1200 kn 

 

btw el ima 1ghz na kraju ili 800?

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2011 23:36 (Pri3s7).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Touch 4

ja ga baš mislim uzeti,shvatio sam da sam pogriješio kad sam uzeo Xperiu X8,nema multitouch,ekran premalen i hardver preslab za 3D igre,nema flash,nema Android 2.2,dok za taj novac u oglasniku možeš naći očuvani iPod 4.generacije koji ima sve to što Xperiji fali...lijepo uzmeš iPod i neki šrot mobitel samo za pozive i nemaš frke...

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2011 23:36 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Tou
Pri3s7 kaže...

isprobao sam ga ja vise puta u ducanu, nadam se da ce biti neki polovni za 1000-1200 kn 

 

btw el ima 1ghz na kraju ili 800?

ima 1 GHz

13 godina
offline
Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Touch 4

iam srot mob tj ciglu jer sam prodao svog optimusa pa sam mislio za net i igre i tak zajebanciju imat ipod tocuch :D ali samo 4

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Tou
Pri3s7 kaže...

iam srot mob tj ciglu jer sam prodao svog optimusa pa sam mislio za net i igre i tak zajebanciju imat ipod tocuch :D ali samo 4

pa da,obavezno uzmi 4. zbog retina zaslona i velike rezolucije,baš danas gledam po oglasniku i možeš naći očuvane za 1200-1300 kn,ali to su super očuvani modeli sa korištenom zaštitom na ekranu i svim ostalim.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Tou
Pri3s7 kaže...
antimadridista kaže...

uzmi ipod touch,fantastičan je za igre,po meni je iOS puno bolji za igre od Androida,ima odličan zaslon,imao sam ga priliku koristiti i mogu ti reći da je ekran fantastičan,kao da gledaš u staklo,to je zbog toga što ima retina display,ako gledaš na igre idi na Ipod touch i nećeš pogriješiti,pogledaj samo na youtubeu Bad Company 2 na iOS-u,predobro stvar...moj izbor bi ti bio iPod Touch i neki šrot mobitel sa strane samo za pozive {#}

tak sam i mislio, iako mrzim ios a android  obozavam, ali ekran i reza su mi vazne, jos da moze flash podrzat dok sam na netu

ja imam flash player na ipodu touch 4,radi cak i na miniclipu..ako zelis mogu kratko napisat temu kako ga nabaviti za ios uredaje,posto ga na forumu nigdje nevidim...ni rijeci o tome.. {#}

 

i BTW osim naravno jailbreaka, ako si nadogradio preko 4.1 onda ti nevrjedi..taj flash radi na uredajima do 4.1 FW {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.5.2011 19:24 (CvrleZg).
12 godina
neaktivan
offline
Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Touch 4

Svi koji imate ipod touch 4g kako ide to sa jailbrakeanjem??

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Dvojba oko kupovine: LG Optimus one - iPod Tou
Crocobra kaže...

Svi koji imate ipod touch 4g kako ide to sa jailbrakeanjem??

 

 

Sve ovisi o software-u, jailbreak za ipod touch 4g uvijek je isti ko i za iPhone 4 da te nebi zbunilo. 

 

http://isvijet.com.hr

http://isvijet.com.hr
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice