Eksterni mikrofon za android smartphone

poruka: 2
|
čitano: 1.269
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Eksterni mikrofon za android smartphone

Pozdrav ekipa,

 

Zanima me da li itko ima iskustva sa korištenjem eksternog mikrofona na android smartphone-u za snimanje audio snimaka. Hoce li mobitel uopce prepoznati svaki mikrofon ili trebam tražiti posebne modele?

Also, ako je moguce koristiti ih, može li peporuke za neke solidne modele do 250 kn-a, po mogućnosti da su oni modeli koji se koriste za snimanje intervjua(žičani sa malim izoliranim mikrofonom na kraju).

 

 

p.s. trazim iskljucivo mikrofone,a ne slusalice s dobrim mikrofonom

 

Hvala :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Eksterni mikrofon za android smartphone
minazg kaže...

Pozdrav ekipa,

 

Zanima me da li itko ima iskustva sa korištenjem eksternog mikrofona na android smartphone-u za snimanje audio snimaka. Hoce li mobitel uopce prepoznati svaki mikrofon ili trebam tražiti posebne modele?

Also, ako je moguce koristiti ih, može li peporuke za neke solidne modele do 250 kn-a, po mogućnosti da su oni modeli koji se koriste za snimanje intervjua(žičani sa malim izoliranim mikrofonom na kraju).

 

 

p.s. trazim iskljucivo mikrofone,a ne slusalice s dobrim mikrofonom

 

Hvala :)

Jesi možda razmišljao o prijenosnom snimaču?
Primjerice Zoom H1, istina da je van tvog budžeta, ali ako ti je važnija kvaliteta audio snimke, bolja opcija.

Ići će to kako si zamislio sa mobitelom, samo treba biti neka app koja će prepoznati eksterni mikrofon. Vidim ima po netu da su ljudi spojili na taj način. Samo pitanje hoće li ti takva kvaliteta biti OK za tvoje potrebe, zbog toga sam sugerirao na prijenosni snimač.

Ja sam bio uzeo te mini mikrofone za auto, $7 sa aliexpressa, poslužili su svrsi, no nisam ih testirao za snimanje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 12:09 (kiki_b).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice