Gearbest.com

poruka: 1.642
|
čitano: 420.745
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Pozdrav,

zagriao sam se za kupnju; http://www.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_226091.html?wid=1

 

I sad, nakon sto sam se registrirao, tj. prijavio na mail listu dobio sam poruku;  "To get you started, we're giving you a very special welcome gift: $50 worth of vouchers in your GearBest account! Simply enter the coupon code at the checkout. Each coupon can be used for orders exceeding $50."

 

E sad me zanima, ovo košta preko 50$, dal to mogu sad iskoristit ili kako to vec ide? Gdje uopcem i sta da upisem za taj bonus?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gearbest.com

Akcijska kamera Amkov AMK5000S po novoj cijeni od samo 68.99$. Više o toj kameri imate u njenoj temi.

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

ima li kakav kupon za ovaj gearbest? naručio bi xiaomi rn2, ako ima kakav kupon bilo bio super.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

U kojim slučajevima gearbest daje tracking number?

npr banggood daje za narudžbe iznad 20 $?

Kakva je situacija kod gearbesta?

 

Šta kod njih konkretno znači ova opcija "Add Shipping Insurance to your order".

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2015 20:50 (mmmnnn).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gearbest.com

Sve iznad 40$ ide free tracking, sve ispod tog iznosa moze se nadoplatiti za tracking u iznosu od 1.99$

 

Shipping insurance je dodatak kod posiljke vece vrijednosti, tako da ste 100% osigurani u slucaju gubitka iste. Ja eto osobno do sada niti jedan jedini problem nisam imao sve stizalo uredno.

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
16 godina
offline
Gearbest.com

Platio mobitel ima 15 dana još ga nisu poslali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com
koji mobitel?
16 godina
offline
Gearbest.com
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Gearbest.com
Evo danas poslali, 19 dana im je trebalo. Sad još 2 miseca dok dođe :).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Gearbest.com

Vidim da su nešto kemijali jer šalju mobitel iz Mađarske. Pozitivno je to da mi neće naplatiti PDV.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2015 10:39 (Bestija).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

poslali i meni jutros, nakon 11 dana

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com

Evo i mene da isprobam navedenu stranicu i koliko su pouzdani...Doogee X5 zadovoljava moje uvjete pa da probamo.

29.09. kupio jos nije u procesu nadam se da me nece zaboraviti ili nesto ono nepozeljno. 

 

Sta rece netko ono za povrat novca ako ne posalju samo polovica iznosa?

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2015 1:54 (Senno).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com
Senno kaže...

Sta rece netko ono za povrat novca ako ne posalju samo polovica iznosa?

 

Na što konkretno misliš? 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com
mmmnnn kaže...
Senno kaže...

Sta rece netko ono za povrat novca ako ne posalju samo polovica iznosa?

 

Na što konkretno misliš? 

 

 Mozda sam nesto promjesao.

 Ako u slucaju ne posalju mobitel ili posalju a ne dođe,posto vrijeme odbrojava kako ide kasnije ?

15 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

ako plaćaš putem paypala informiraj se ovdje:

http://www.bug.hr/forum/topic/internet/paypal-cesto-postavljana-pitanja-faq/214876.aspx

 

uglavnom zaštićen si

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2015 14:00 (mmmnnn).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com
mmmnnn kaže...

ako plaćaš putem paypala informiraj se ovdje:

http://www.bug.hr/forum/topic/internet/paypal-cesto-postavljana-pitanja-faq/214876.aspx

 

uglavnom zaštićen si

 

 Znaci dobro je,inace sam i korisnik E-bay ali kad su u pitanju druge stranice nekako sam neisugran,pa evo napravio koji korak da vidim,kad je vec paypal u pitanju malo ulijeva nadu.

Nadam se da cu biti zadovoljan iako je proslo 5 dana od uplate za mobitel zasad jos stoji.

 

hvala

12 godina
offline
Re: Gearbest.com

Opcenito im je to postao problem u zadnje vrijeme, ne zam zasto, ali kod skupljih uređaja treba im malo duže da pošalju. Iz kojeg razloga, to valjda samo oni znaju.

Sve ostalo drugo mi je ekspresno poslano.. 

 

EDIT: Sada sam naletio na informaciju da do 7.10 su neki njihovi blagdani, pa je ovog puta to malo problem pri slanju.

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2015 18:30 (majdo).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com
majdo kaže...

Opcenito im je to postao problem u zadnje vrijeme, ne zam zasto, ali kod skupljih uređaja treba im malo duže da pošalju. Iz kojeg razloga, to valjda samo oni znaju.

Sve ostalo drugo mi je ekspresno poslano.. 

 

EDIT: Sada sam naletio na informaciju da do 7.10 su neki njihovi blagdani, pa je ovog puta to malo problem pri slanju.

 Hvala,bas sam i ja jucer gledao njihove blagdane pa uzeo u obzir.

Nego sta ako ne posalju kroz neki veci rok mogu zatraziti preko paypala povrat novca?

Inace koristim ebay pa se tamo otvori "case" ovdje sam prvi put pa ne znam kako tu ide,ali sam vidio u paypal transakciju ima dole opcija za povrat rok 180 dana ako sam dobro skuzio.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.10.2015 16:34 (Senno).
12 godina
offline
Re: Gearbest.com

Tako je, zasticen si preko paypala, ne sekiraj se.. Jednostavno se zavali u naslonjac i cekaj da posalju, stici ce.. :)

Eto ja do sada niti jednom nikakav problem nisam imao, a stvarno sam hrpu toga bio kupio od njih..

 

EDIT: Ukoliko netko ima zelju nešto naruciti preko gearbesta. neka mi se javi preko PP s linkom stvari koju želi i dobit će kod za 6% popusta. Vrijedi na sve s web shopa do 31.10.

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.10.2015 18:17 (majdo).
16 godina
offline
Re: Gearbest.com
Evo meni stigao, doduše nisam još ga otvorio tako da dojmove javim ovih dana.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Gearbest.com

kupio sam item 2.9.2015, poslan 5.9.2015. još nije došao.

koliko još da čekam do prijave na paypal?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
Pa valjda si dobio tracking, pogledaj po njemu gdje je paket.
Paypal je podigao dispute rok na 180 dana, tako da si siguran sto se toga tice.
A i vrijedi sacekati malo, jer shipping je izvan domene svakog prodavaca, on tu fizicki ne moze utjecati nakon sto posalje paket, pa ne bi bilo lose imati razumjevanja. Ne treba odmah drvlje i kamenje po "firmi" od koje god da je osoba narucila nesto. Bilo to na eBayu, Gearbestu, Minidealu, itd, itd.

Ovo pisem opcenito, da ne mislis da ide tebe.
Ne treba se ponasati pojedinci s ovog foruma koji me kontaktiraju, nebitno odakle su narucili, kako napraviti dispute, proslo 35 dana od kupovine, jos nije doslo..
A sta ako u medjuvremenu dodje, ja sam uvjeren da 90% tih pojedinaca ne bi se udostojilo kontaktirati prodavaca i reci eto znate stiglo je ajde da vam platim.
Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
SEYOboy kaže...

kupio sam item 2.9.2015, poslan 5.9.2015. još nije došao.

koliko još da čekam do prijave na paypal?

 Meni je prošli tjedan bilo 2  mjeseca od kad sam naručio.

Javio im se preko "Ticketa", objasnio situaciju i jučer su mi javili da na svoj trošak šalju još jedan. Big thumb up!

 

Paket je bio bez tracking numbera. Sad sam ih zamolio da pošalju s tracking numberom, i da platim ako treba :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
16 godina
offline
Re: Gearbest.com
Ja sam dobio Tracking ali dok nije došao u mađarsku nisam vidio ništa,
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gearbest.com
Kingzone n5. Mobitel sam otvorio i instalirao sve potrebno i dao ženi. Moje mišljenje je da je mobitel odličan, sve radi bez zastajkivanja, dobro leži u ruci, lijepo izgleda i naravno totalno je jeftin. Kameru nisam probavao (za 10_ak dana javim dojmove kada žena šta slika i snimi). Jedini nedostatak za sada je nepostojanje osvijetljenja na tipkama.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Pozz dečki, jedno pitanje za one koji su naručivali sa site-a, kako je stanje sa carinom za recimo mobove odnosno za artikle sa cijenom većom od cca. 20€ ???

Life suck's and then you die.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gearbest.com

Sve je stvar srece, ili ce proci bez carine ili ne. Racunaj da u 99% slucajeva placas carinu. Nema tu neke univerzalne formule kako izbjeci placanje. Ako carinik namiriši nešto, placas 100%..

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gearbest.com

Ja sam naručio mob 29.9. nije poslan,ni na jedan upit podršci nisam dobio odgovor,prošlo 20 dana od uplate (znam da su i imali deset dana praznike),onda sam odlučio odustat šta drugo paypal povrat novca zatražio i tu su se javili sa isprikom i šalju mob drugi dan,dobio kod za praćenje i zasad je na pravom putu.

Malo su spori jedan odgovor podrške dalo bi neku nadu da me primjećuju inače imaju dobre stvari i nadam se da će uspjet biti bolja usluga jer planiram kasnije još poslovat sa njima ako sa mobitelom bude sve kako treba.

 

A carina nadam se da neće biti skupa,jel zna netko koji iznos treba da bi se carina naplaćivala?

Dosad nisam se sa tim susretao nije iznos bio veći od 350 kuna.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2015 21:45 (Senno).
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
Iznos koji ces platiti, skoro pa si i sam mozes izracunati.
Znaci tipa platio si mobitel 100$, što je protuvrijednost od zaokruzimo na 680 kn. Placas samo 25% PDV szo je iznos od 170 kn, i placas jos 30 kn carinski postupak.

Ukoliko se odlucis za neku novu kupovinu kod njih, znas da sa svakim kupljenim itemom dobivas GB bodove koje kasnije koristis za popuste. 50 bodova je 1$. Racuna se broj bodova od orginalne cijene, a ne one koju si platio. Ukoliko bude potrebe za kakvim popustom, ili pomoci, slobodno kontaktiraj na pp.. :)
Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
12 godina
offline
Re: Gearbest.com

Još uvijek nema Hrvatske na listi zemalja za slanje s EU skladišta. Je li tko već slao upite kada će i nas dodati? Planiram uzeti dva mobitela za sestre, Redmi 2 Pro i Meizu M2 mini. Po cijeni je Gearbest stvarno najpovoljniji, posebno kad se uračuna onih 5$ na narudžbu iznad 50, i još GB bodovi... Inače sam naručivao već tri puta kod njih i sve je uvijek došlo u razumnom roku, doduše bile su narudžbe oko 20$ tako da nije bilo problema s carinom. Samo su mi jednu narudžbu zahaltali i nakon dostave računa naplatili 12,90 kn za otpremu poziva-dokaz Carinarnici (čini mi se da je to prije bilo 9,50).

 

Čitam komentare iznad i vidim da ima i vas koji ste već kupovali mobitele od Gearbesta. Jeste se dogovorili s njima da šalju s EU skladišta ili ste platili još 25% našim parazitima? Druga mi je opcija uzeti mobitele od Merimobilesa, imaju opciju EuroLine za izbjegavanje carine, a nije tak ni skupo ako se dijeli na dva mobitela. Treća opcija je Top one ili Chiron na Aliexpressu koji su tu njegdje s cijenom.

 

Ima još tko neki bolji prijedlog?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice