Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

poruka: 247
|
čitano: 58.070
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
online
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Ne razumijem zasto ne porade na dizajnu. Takva firma, a guraju dizajn iz 2014.
Ali za 400$ sigurno nece postojat bolja kamera na trzistu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

Ak se traži isključivo mob kojem je prioritet kamera, dalje ne treba tražit, to je taj model.

 

Ko traži dizajn, stakleno kućište, veći ekran, onda sumnjam da bu gledal Pixel 3a, naravno za sve navedeno, cijena mobitela onda ide značajno gore.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Sumnjam da ce ga vecina gledati kao kameru jer danas ako nemas barem tri kamere nemas nista.
Interesantan je nama koji znamo malo vise sto je Pixel, ali realno u 2019 izaci sa mobom sa jednom kamerom je drskost koju si vise ni Apple ne dopusta.
 
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
zvonac kaže...

https://www.gsmarena.com/google_pixel_3a_and_3a_xl_unveiled_with_snapdragon_670-news-36932.php

Napokon neki pošteni smartfon sa vrhunskom kamerom out of box..

 

Cijena je jako dobra, ono što mi se sviđa je,  dimenzije uređaja, 3.5mm, vrhunska kamera, aosp, kućište od polikarbonata, stereo zvučnici, dobra baterija..

 

Al ono kaj mi najviše upada u oči je kamera, znači, zagarantirana odlična kamera zahvaljujući goglovom softveru, kod pixela po pitanju kamere čovjek bar zna što ga dobiva.

Napokon plastično kućište, već mi je pun kufer ovih staklenih mobitela

 

 

Definitivno ću razmislit o ovom modelu, a prije neg se počnu ovdje dodavat negativnosti, za te novce, da li postoji nekaj bolje?

 

Midrange mobitel sa flagšip kamerom

Ovo me podsjeća na vremena (kojeg sam imao) LG Nexus 5X, odlična cijena, fenomenalna kamera.

 

naravno da postoji, Samsung Galaxy S10e, recimo

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 10:05 (3dfx).
10 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

Ovo ce kod nas bit cca 4000kn. 

16 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
ocean77 kaže...
Sumnjam da ce ga vecina gledati kao kameru jer danas ako nemas barem tri kamere nemas nista.
Interesantan je nama koji znamo malo vise sto je Pixel, ali realno u 2019 izaci sa mobom sa jednom kamerom je drskost koju si vise ni Apple ne dopusta.

 Osobno, tri kamere me ne zanimaju, još je to sve li la, a proći će još neko vrijeme dok ne usavrše to sve, a do tad; držim se radije jedne ali bolje.

Ovaj model definitivno uzet u obzir ak je prioritet isključivo fotkanje..

Ne znam jel si kad imao 5X ili 6P, e taj Pixel me podsjeća upravo na ove stare Nexus mobitele, eh to su bila vremena

 

 

@3dfx, čak ni taj 10e se nije proslavio s tim fotićem.

10e bih gledao samo i isključivo radi dizajna odnosno dimenzije uređaja.

 

10 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Zvonac, imao sam i Nexus 5, i Pixel 2XL i znam o cemu pises, ali jedna kamera danas je potcjenjivanje korisnika cak i za ovakvu cijenu.
To si vise ni Apple ne dopusta.
P30 PRO je sigurno interesantniji camera mob sa kojim treba mozda malo vise istrazivati da se izvuce ono najbolje...ovaj Pixel je samo dobar point and shot...za te novce bi radije Mi9 i stavio gcam.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
ocean77 kaže...
Zvonac, imao sam i Nexus 5, i Pixel 2XL i znam o cemu pises, ali jedna kamera danas je potcjenjivanje korisnika cak i za ovakvu cijenu.
To si vise ni Apple ne dopusta.
P30 PRO je sigurno interesantniji camera mob sa kojim treba mozda malo vise istrazivati da se izvuce ono najbolje...ovaj Pixel je samo dobar point and shot...za te novce bi radije Mi9 i stavio gcam.

 

OT:

P30P nema kameru koja out of box radi odlično! A znamo i zašto a i ti sam znaš zašto.

P30P košta pun kufer više neg Pixel 3a, tak da tu uopće nema usporedbe, a opet i P30P fale neke stvari, tak da se ne isplati tu radit neke usporedbe..

 

Pošto tražim kameru koja je tip top, u tu skupinu mogu uvrstit samo neke starije modele smartfona, a ni jednog ovogodišnjeg flagšipa.

 

Imao sam 5X, u ono vrijeme (a i sadašnje mogu reć) teško da mu se ko mogao prbližit po pitanju kamere, e da i imao je puno manje fjičura neg sadašnji Pixel 3a i nikad sretniji bio s njim, da mi matična nije krepala, mislim da bih ga imao i dan danas, još žalim za 6P što sam ga se riješio, pošto sad tek vidim kolko su imali odlične kamere u usporedbi sa današnjim kamerama na flagšipima.

 

P30P će mi bit interesantan dok softver za kameru dovedu u red, a do tad..

 

Ajmo se sad vratit razglabat o pixelima.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 11:29 (zvonac).
10 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Ja znam kako izvuci iz P30 PRO maksimum i Pixel mi jednostavno ne moze pruziti sve ovo sto s njim imam...za nekog tko ne zna previše Pixel je svakako super izbor.

Sto se Pixela tice, kada vidim popis sto sve nema...puno i kosta.
U njemu vrijedi najvise Google software i podrska
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
zvonac kaže...

 

@3dfx, čak ni taj 10e se nije proslavio s tim fotićem.

10e bih gledao samo i isključivo radi dizajna odnosno dimenzije uređaja.

 

jesi pitao sta se bolje moze kupiti za tu cijenu?

 

ako S10e nije bolji u svakome pogledu od ovoga onda....

13 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
U kojem pogledu je Samsung bolji od ovog Pixela? Za tebe mozda da, za mene ne. Preferiram cisti Android i bitna mi je kamera. Vec mi je to dosta da kupim Pixela. Dakle, razlicite su potrebe. Imao sam i Samsunge i Nexuse, ali za mene je najbolje Android iskustvo na Googleovim telefonima.
6 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
jurica_m kaže...
U kojem pogledu je Samsung bolji od ovog Pixela? Za tebe mozda da, za mene ne. Preferiram cisti Android i bitna mi je kamera. Vec mi je to dosta da kupim Pixela. Dakle, razlicite su potrebe. Imao sam i Samsunge i Nexuse, ali za mene je najbolje Android iskustvo na Googleovim telefonima.

Cisti android je stvar ukusa, a ne cinjenica da ga to cini boljim od uredaja koji nema cisti android, jer tebi pase da nemas hrpu opcija za podesavanje na cistom androidu, u odnosu na to sto nude "skinovi" od drugih proizvodaca koji nemaju cisti android

 

a po cemu je S10e bolji od P3aXL:

 

LTE-A 7 Cat20 vs LTE-a 3 Cat11

 

manje dimenzije, laksi je, ima bolji ekran sa vecim ppi skoro iste velicine 5.8" vs 6"

 

dual sim vs single sim

 

IP68 vs nista

 

Gorilla 5 vs Ashai Dragontail zastita ekrana

 

HDR10+ vs nista

 

EX9820 vs SD670

 

Mali G76 vs Adreno 615

 

SD card vs nista

 

veci Ram i veci storage

 

kamera pretpostavljam da ce isto biti bolja jer SD670 bas nije u rangu SD855 obrade fotki, ali ajmo rec neka budu iste, na S10e dobijes ekstra sirokokutnu 

 

video snimanje bolje

 

prednja kamera bolja, video snimanje na njoj bolje

 

spomenuo bih i dizajn, ali to je stvar ukusa, pa netko voli te ruzne  pixele

 

jesam nesto zaboravio?

 

 

 

14 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
3dfx kaže...
...

 

jesam nesto zaboravio?

 

 

 

 Cijenu?

16 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Ako je suditi po cijenama Pixela kod nas u prošlosti, S10e će definitivno biti jeftiniji od ovih light Pixela.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
I još jedan nedostatak Pixela u odnosu na konkurenciju: servis i jamstvo. Ne, nije na razini OnePlus. Više se radi o nekoj sivoj zoni, ovisno gdje je kupljen.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Za 3000kn se dobije najbolja point and shoot kamera i brz softver sa prvim ažuriranjem i kome je to najbitnije onda je svakako odličan izbor. Ali definitivno nije S10e liga.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
zuper kaže...
Za 3000kn se dobije najbolja point and shoot kamera i brz softver sa prvim ažuriranjem i kome je to najbitnije onda je svakako odličan izbor. Ali definitivno nije S10e liga.

 Slazem se.

 

Sto se tice S10e i on kiksa, (baterija ispod prosjeka i solidna kamera, i ono "oko" u displeju) i cjenovno lose stoji.

Tak da S10e nije nis specijalan i ne smatram ga kao nekog ko je iznad drugih..

 

Ali, da ne bude sve tako crno, adut mu je ergonomija i dizajn.

13 godina
offline
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Kako kome. Ja bi rađe dao 100€ više za s10e jer ima karakteristike koje meni više znače i vrijede doplate.
A i baš su škrtarili na dosta stvari bez obzira na cijenu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
S obzirom na Verge hands-on, software nije baš brz, štoviše, otvaranje aplikacija je relativno sporo.

Jedino dobro na tom mobitelu je kamera i stalna ažuriranja.
6 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Punti kaže...
3dfx kaže...
...

 

jesam nesto zaboravio?

 

 

 

 Cijenu?

S10e ide od 3000kn pa navise, dok taj P3aXL vidis u Hrvatskoj S10e ce bit 2500kn

 

niko sa imalo mozga nece kupiti ovu precijenjenu plastiku

14 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

https://www.nabava.net/mobiteli?q=s10e

 

Ne vidim nigdi 3000, počinju na 4.500, osim nekih iz druge ruke (tipa Njuškalo).

 

Za Pixel ćemo vidjeti kad stigne.

6 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Punti kaže...

https://www.nabava.net/mobiteli?q=s10e

 

Ne vidim nigdi 3000, počinju na 4.500, osim nekih iz druge ruke (tipa Njuškalo).

 

Za Pixel ćemo vidjeti kad stigne.

kak mislis iz druge ruke? a pixel kupujes iz prve 

 

 

jel se moze kupiti S10e novi sa racunom i garancijom za 3000kn pa navise?

 

moze ,  kraj price

16 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Da, za pixel isto jednokratno plaćanje kao na njuškalu... Tako da je ok usporedba u ovom slučaju.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Sil kaže...
Da, za pixel isto jednokratno plaćanje kao na njuškalu... Tako da je ok usporedba u ovom slučaju.

da naravno, mislim za placanje u gotovini

 

na rate i preko operatera, je sasvim druga prica, i za one koj nemaju gotovinu za odmah ne vrijedi ovo, mada oni niti ne mogu kupiti pixela na taj naci, ne znam da li se moze na stranim web shopovima na rate kupovati iz hrvatske

14 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

Trenutna situacija na njuškalu 1 (slovima: JEDAN) s10e za 3000, prvi sljedeći za 3.480.

 

Na stranim web shopovima može se kupovati na rate iz Hrvatske ako imaš odgovarajuću karticu (revolving).

 

Razlikujem kupovinu iz prve ruke (dođeš u trgovinu, dobar dan, račun, garancija) i iz druge ruke (nalaziš se u kafiću ili još gore naručuješ poštom, pa nekad prođe kako treba, a nekad baš i ne).

 

EDIT: kad smo već kod njuškala, pixel 3a je 3.600, vruća je roba, tako da će se cijene uskoro stabilizirati pa ćemo imati više podataka.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2019 10:42 (Punti).
16 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Nemre, tak da Pixel je isključivo cash.
16 godina
offline
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2019 11:25 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Daj mi molim te reci kako ide naručivanje iz tih shopova?
Jel to preko virtualne adrese u DE?
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

jednostavno ne vidim kako je 3a imalo dobra kupnja, ako hces bas Pixel onda kupis top of the line flagship a ne ovu igrackicu

 

umjesto da ste sretni sto postoje kod nas oglasi na kojima mozes kupiti  u pola cijene uredaje, u odnosu na ducane, vama je to lose 

 

i da ne gledamo cijenu, netko te pita na cesti, evo stari imam ti Pixel 3aXL i Samsung S10e, i poklonit cu ti sad odma jednog, znamo sta ce se desit 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google Pixel 3 i Pixel 3 XL
Pixel je ok mob, ali ga je tesko prodati dalje kada dosadi...tko kupuje da ga koristiti duzi period onda je ok, ali ja ga nebi vise samo zbog teske daljnje prodaje.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice