HTC Desire Eye - Rasprava

poruka: 9
|
čitano: 4.679
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
HTC Desire Eye - Rasprava

Dakle, HTC je najavio ultimativni "selfie" smartphone.

Meni se jako svida dizajn. Plastican je, ali opet djeluje kvalitetno. Jedino mi nije jasno zasto je dobio naziv Desire, a ne One.

 

- Dimensions: 151.7 x 73.8 x 8.5 mm (5.97 x 2.91 x 0.33 in)

- Weight: 154 g (5.43 oz)

- IPX7 certified - dust proof and water resistant up to 1 meter and 30 minutes

- 1080 x 1920 pixels, 5.2 inches (~424 ppi pixel density)

- microSD, up to 128 GB, 16 GB internal storage, 2 GB RAM

- Primary camera: 13 MP, 4128 x 3096 pixels, autofocus, dual-LED (dual tone) flash, Geo-tagging, touch focus, face detection, panorama, HDR, Video  1080p@30fps

- Secondary camera: 13 MP, autofocus, dual-LED (dual tone) flash, HDR

- Android OS, v4.4.2 (KitKat)

- Qualcomm Snapdragon 801

- Quad-core 2.3 GHz Krait 400

- Adreno 330

- Sensors: Accelerometer, gyro, proximity, compass

- Battery: Non-removable Li-Ion 2400 mAh battery

(Izvor: GSMarena)

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.10.2014 0:14 (Dodge_167).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
HTC Desire Eye - Rasprava

Ja ipak spadam u osobe koje imaju prosecno normalnu velicinu ruke. 5.2 incha ma daj ubije mi svaku zelju. I baterija je mogla biti malo veceg kapaciteta a ovo za selfi, nesto nisam ocaran time, meni nepotrebno. Cini mi se da cemo za par godina telefone kupovati na "metar" {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.10.2014 2:19 (animal4444).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: HTC Desire Eye - Rasprava

 

Znači ipak ništa od novog M8 Eye... :(  A ovaj Desire je ok, ali kada bi birao ipak bi rađe M8 nego njega. Cijena če biti ista navodno...

12 godina
offline
HTC Desire Eye - Rasprava

Baš mi na test došao Desire Eye i mogu reć da uopće nije loš aparat. Najveća mana je definitivno višak mesa, no kupcima HTC-a to nebi trebalo predstavljati neki veći problem vjerujem s obzirom da su im svi modeli takvi..

Ako ima tko kakvih pitanja, slobodno nabacite tu ili na http://mob.hr/testiramo-htc-desire-eye/

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC Desire Eye - Rasprava

Koristio ga ja prošli tjedan. Dobar je aparat, ima zanimiljivih par funkcija i k tome vodootporan još.

I odlično mi je kak su zvučnike smjestili.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC Desire Eye - Rasprava

Evo stigla i recenzija, pa bacite oko slobodno :)

 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Desire Eye - Rasprava
EchoOne kaže...

Baš mi na test došao Desire Eye i mogu reć da uopće nije loš aparat. Najveća mana je definitivno višak mesa, no kupcima HTC-a to nebi trebalo predstavljati neki veći problem vjerujem s obzirom da su im svi modeli takvi..

Ako ima tko kakvih pitanja, slobodno nabacite tu ili na http://mob.hr/testiramo-htc-desire-eye/

 

Stranica mob.hr je preteska, reklame ubijaju dizajn tj. dizajna nema, stranica je dizajnirana od reklama.

 

Imate publiku, steta.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
12 godina
offline
Re: HTC Desire Eye - Rasprava

Stize redizajn, ocekuje se svaki dan :)

8 godina
neaktivan
offline
HTC Desire Eye - Rasprava

ja sam zeljela uzeti htc desire eye nakon isteka mog ugovora, pa me moze li se uzeti na pretplatu u vipa i koliko se moze placati mjesecno? pretrazila sam sve ali te informacije nigdje nisam nasla.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2015 18:33 (mihipihi).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice