HTC Sensation

poruka: 1.258
|
čitano: 344.168
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Pročitao sam da krajem mjeseca Lipnja, točnije 30. Lipnja ove godine, u Europu dolazi HTC Sensation, prvo u UK, kasnije šire, cijena oko 500£, još ako u RH bude na produžetak ugovora, ja se bilježim za jednog, svakako{#} !!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Sensation dolazi tijekom lipnja ali prvo u Vip i to mjesec dana ekskluzivno pa tek onda ga dobivaju ostali operateri.

hobi: androidhr.blogspot.com
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Da li se možda moguće zna okvirno cijena, uz nekakvo produženje pretplate {#} !!??

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

nemam pojma, oko 5000kn u slobodnoj pretplati

hobi: androidhr.blogspot.com
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
nsoul kaže...

nemam pojma, oko 5000kn u slobodnoj pretplati

Svejedno, čini mi se fer cijena, obzirom za sve ono što očekuje budućeg sretnog i ponosnog vlasnika {#} {#} {#} !!!!

ATJ Lučko
15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

a dhd?

hobi: androidhr.blogspot.com
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

ja sam procitao pocetkaom lipnja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
yaga01 kaže...

ja sam procitao pocetkaom lipnja...

pa to je tijekom lipnja :P 

jer znaš naše operatere da ne bude odma dostupan

hobi: androidhr.blogspot.com
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
nsoul kaže...

a dhd?

Iskreno, teška srca, ali za neku sumu Hrvatskih Kuna ću ga prodati, taman da preklopim Sensation uz produženje ugovora.

Trenutno imam vrlo izglednog kupca koji bi to mogao odigrati, pa će mo se zabavljati!!

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
yaga01 kaže...

ja sam procitao pocetkaom lipnja...

Ne znam odkuda je tvoj source, moj je GSM Arena, koji navodi kako će 1 doći 30. 06. u UK, sada dali via Vodafone, a svi znamo konekciju VIP-a i Vodafone-a, tako da bumo vidjeli.

Provjeriti ću i na nekim drugim stranicama ako nađem nešto, prenesem na forum {#} !!

ATJ Lučko
13 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Da li je najava dolaska Iphone 4Gs-a samo prikrivanje lagane stagnacije Apple mobova, spram konkurencije, pogotovu HTC-a s novijim jakim, jačim modelima, obzirom gledajući na dimenzije sveukupno, rezoluciju, težinu, procesorske sposobnosti kako moba tako i software-a i inih detalja {#} !!!!

 

Kako se meni vidi, ovdje je na pomolu jedan war između mozgova velikih brandova koji imaju štofa za prijelaz na nešto novo, sada je samo pitanje tko će biti broj 1 i to implementirati ali i na najkvalitetniji način distribuirati na globalno svjetsko zahtjevno tržište {#} !!!!

 

Kako god bilo, jedna se činjenica nameće sama od sebe, sve što se događa ide suma sumarum voda na mlin nas usera, koji relativno skupo plaćamo sve što CEO i ostale mange izmišlaju, kao prva stvar i kao druga, sve što idu dalje i dublje, prisiljeni su stavrati uber kvalitetno, jer ih vrijeme i opaka konkurencija nemaju namjeru štedjeti {#} !!

 

Za kraj, kako je i u F1 počela turbastična sezona, opako vruća, čini mi se da će ljeto 2011biti jako vruće, ako ne i vrućije na IT tržištu, a posebice smartphone-a, stoga uzeti u ruke dobru kremu za sunčanje, malo starčevića i čekati veliko finale, ako ne prije, onda do Novega Ljeta {#} !!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
ATJLučko kaže...
yaga01 kaže...

ja sam procitao pocetkaom lipnja...

Ne znam odkuda je tvoj source, moj je GSM Arena, koji navodi kako će 1 doći 30. 06. u UK, sada dali via Vodafone, a svi znamo konekciju VIP-a i Vodafone-a, tako da bumo vidjeli.

Provjeriti ću i na nekim drugim stranicama ako nađem nešto, prenesem na forum {#} !!

na fejs stranici od htc hrvatska

13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
yaga01 kaže...
ATJLučko kaže...
yaga01 kaže...

ja sam procitao pocetkaom lipnja...

Ne znam odkuda je tvoj source, moj je GSM Arena, koji navodi kako će 1 doći 30. 06. u UK, sada dali via Vodafone, a svi znamo konekciju VIP-a i Vodafone-a, tako da bumo vidjeli.

Provjeriti ću i na nekim drugim stranicama ako nađem nešto, prenesem na forum {#} !!

na fejs stranici od htc hrvatska

Nisam fan facebook-ova i inih inačica servisa tajnih službi koje prikuplaju podatke o svima i svačemu, kao da to ne rade i druge institucije, tako da nisam pogledao članak na danoj adresi, a da sam baš nešto i izgubio, ispada da nisam, čisto iz razloga što na toj stranici stoji, dobit ćeš sitnicu za veeliki privatan ulog, hahahahahaha {#} !!

Ako neka stranica, pa čak i Intelkom nemaju neku vijesticu, makar najavu, u dolasku super mobitel, za HTC, nema, ipak objavi otvoreno, pogledat ću, i objaviti.

 

Do tada ono najteže, čekanje {#} {#} !!!!

ATJ Lučko
13 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Obzirom je gospodin D. Petrić u BUG-u iz ovoga mjeseca najavio moguću recenziju Sensationa, ako dobije finalni produkcijiski proizvod, što se iskreno nadam da već i je, onako navijački subjektivno se nadam kako će HTC Sensation potvrditi kako je ovo mobitel za makar 4.9 ocjenu.

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Osobno mi je Samsung Galaxy S II bolji iako je Sensation mnogo kvalitetniji po pitanju konstrukcije, posebice ako spomenemo gorila staklo.

No ono što mi kod HTC-a ne uljeva povjerenje jest trajanje baterije i S-LCD ekran, ipak mi je draži AMOLED, a Samsung za razliku od HTC-a nema problema sa vidljivošću ekrana na suncu.

I'll be back
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
microman kaže...

Osobno mi je Samsung Galaxy S II bolji iako je Sensation mnogo kvalitetniji po pitanju konstrukcije, posebice ako spomenemo gorila staklo.

No ono što mi kod HTC-a ne uljeva povjerenje jest trajanje baterije i S-LCD ekran, ipak mi je draži AMOLED, a Samsung za razliku od HTC-a nema problema sa vidljivošću ekrana na suncu.

Na You Tube-u sam vidio jedan clip gdje se jedan dečkac igra s HTC HD2, čini mi se, nisam 100% ziher, uglavnom ekran je bio valjda čekićem skršen, ALI ne raspadnut, u komadu.

Sada se postavlja pitanje, i što još, e, tu te čekam, lik je uzeo čaval i dva noža u cilju ispitaivanja kvalitete gorlie glassa. I nakon nekoliko UZALUDNIH pokušaja, ustanovio je da NEMA njanci niti najmanje ogrebotine. {#} 

 

Sada, osobno imam DHD-a, ali mi nikako ipak nije svejedno kada pomislim, što bi se dogodilo ako i kada bi mi mob pao na recimo beton, sa ekranom dolje, što li bi se zgodilo {#} {#}, a možda se ekranu ne bi dogodilo ama baš ništa {#} {#}, svejedno ne bih želio nikako probati feeling nakon padanja, a jok!!!!

 

Baterija kažeš, hmmmmmmmmm, pa možda i govoriš u redu, ali postoji i ona druga rezervna, zar ne, a što se tiče boja, pa nakon novijeg 2.3.3 Gingerbread-a, više niti to nije baš toliki problem, a niti sa vidljivošću na suncu. Kod vidljivosti mi se čini da su postigli najviše uspjeha, i ako se ovo činilo subjektivnim, na moje veliko zadovoljstvo mogu kazati kako ne, nije. {#} 

 

Koliko ljudi, toliko i ćudi, do Nove 2012 bumo vidjeli tko prolazi 1 kroz cilj, po bilo kojem osnovu {#} !!!! 

 

 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
microman kaže...

Osobno mi je Samsung Galaxy S II bolji iako je Sensation mnogo kvalitetniji po pitanju konstrukcije, posebice ako spomenemo gorila staklo.

No ono što mi kod HTC-a ne uljeva povjerenje jest trajanje baterije i S-LCD ekran, ipak mi je draži AMOLED, a Samsung za razliku od HTC-a nema problema sa vidljivošću ekrana na suncu.

ako se ne varam amoled ne moze imat niko drugi samo samsung

hobi: androidhr.blogspot.com
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
nsoul kaže...
microman kaže...

Osobno mi je Samsung Galaxy S II bolji iako je Sensation mnogo kvalitetniji po pitanju konstrukcije, posebice ako spomenemo gorila staklo.

No ono što mi kod HTC-a ne uljeva povjerenje jest trajanje baterije i S-LCD ekran, ipak mi je draži AMOLED, a Samsung za razliku od HTC-a nema problema sa vidljivošću ekrana na suncu.

ako se ne varam amoled ne moze imat niko drugi samo samsung

LOL. Ima ga HTC na svojim Desire mobačima, ima ga i Nokia na C7, E7, N8 mobačima.

I'll be back
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
microman kaže...
nsoul kaže...
microman kaže...

Osobno mi je Samsung Galaxy S II bolji iako je Sensation mnogo kvalitetniji po pitanju konstrukcije, posebice ako spomenemo gorila staklo.

No ono što mi kod HTC-a ne uljeva povjerenje jest trajanje baterije i S-LCD ekran, ipak mi je draži AMOLED, a Samsung za razliku od HTC-a nema problema sa vidljivošću ekrana na suncu.

ako se ne varam amoled ne moze imat niko drugi samo samsung

LOL. Ima ga HTC na svojim Desire mobačima, ima ga i Nokia na C7, E7, N8 mobačima.

da ali koji? samsung na svoje uredaje stavlja samoled i samoled plus

hobi: androidhr.blogspot.com
13 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Evo u UK (Vodafone), i Francuskoj je jutros krenula prodaja.

Vodafone nudi uz dvogodišnji ugovor za 25£ mjesečno, dok se za francusko tržište još ne barata s konkretnim podacima.

 

Koliko dana (moš mislit), tjedana (malo vjerojatno, jako teško), ili čak mjeseci će hrvati trebati čekati na dolazak Sensationa {#}, hmmmmmmmmmmm ??!!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
ATJLučko kaže...

 

 

Koliko dana (moš mislit), tjedana (malo vjerojatno, jako teško), ili čak mjeseci će hrvati trebati čekati na dolazak Sensationa {#}, hmmmmmmmmmmm ??!!

Pa neće trebati dugo, netko je već napisao da negdje u 6 mjesecu bi trebali biti kod nas i to mi se čini dosta realno(2-3 tjedna) Tako je nekako i desire bio došao kod nas dosta brzo.

Stoja
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
microman kaže...

Osobno mi je Samsung Galaxy S II bolji iako je Sensation mnogo kvalitetniji po pitanju konstrukcije, posebice ako spomenemo gorila staklo.

No ono što mi kod HTC-a ne uljeva povjerenje jest trajanje baterije i S-LCD ekran, ipak mi je draži AMOLED, a Samsung za razliku od HTC-a nema problema sa vidljivošću ekrana na suncu.

Pa prvi galaxy, a i ovaj novi imaju gorilla staklo.

13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
ATJLučko kaže...
yaga01 kaže...

ja sam procitao pocetkaom lipnja...

Ne znam odkuda je tvoj source, moj je GSM Arena, koji navodi kako će 1 doći 30. 06. u UK, sada dali via Vodafone, a svi znamo konekciju VIP-a i Vodafone-a, tako da bumo vidjeli.

Provjeriti ću i na nekim drugim stranicama ako nađem nešto, prenesem na forum {#} !!

znaci tvoj izvor je malo kriv

13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
yaga01 kaže...
ATJLučko kaže...
yaga01 kaže...

ja sam procitao pocetkaom lipnja...

Ne znam odkuda je tvoj source, moj je GSM Arena, koji navodi kako će 1 doći 30. 06. u UK, sada dali via Vodafone, a svi znamo konekciju VIP-a i Vodafone-a, tako da bumo vidjeli.

Provjeriti ću i na nekim drugim stranicama ako nađem nešto, prenesem na forum {#} !!

znaci tvoj izvor je malo kriv

Ha, i ovo je podatak prenesen direktno sa stranice GSM Arene, tako da, što reći, svakog dana neka nova i novija, svježija vijest {#}, pa možda do 30. svibnja dođe i kod nas {#} !

ATJ Lučko
13 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Kada sam neki dan po tko zna koji puta čitao BUG broj 222, ponovo sam po valjda "248" puta pročitao članak o HTC Sensationu, kojeg priznajem nestrpljivo iščekujem u dolasku, i "konačno" uočio jednu ili nepravilnost ili nelogičnost {#} u narečenom članku!!??

 

Gospodin Dragan Petrić je Sensationa u uvodu članka uporedio sa HTC Desire-om {#} ( i Samsungom Galaxy II), što mi se ne vidi u redu, nikako, čisto iz razloga što Sensation apsolutno po niti jednoj stavci ne prati Desire već naknadno izdan na tržište HTC Desire HD {#}, (kada to kažem, govorim o recimo dijagonali displlaya, stražnjoj kameri - GB-i, snimanje 1080p videa, HDMI podrška, ... ), tako da sam malo sada zbunjola, gdje je kvaka ako ju uopće ima, ili su ovdje pomiješani i pobrkani lončići, nespretno nažalost, i vjerojatno nenemjerno!!?? Donekle, ali samo minimalno, situacija se približava kada se uzme u obzir desireS, ali niti on dimenzijama i dijagonalom displaya, ne ide uporedo s Sensation-om, jedino DHD-om i ako jednog dana dođe DHD2 {#}, jer kada je TRON u pitanju, sa svakim novim većim ili po performansama jaći mob automatski zasjeda na tron, tako da {#} !!!!

 

BTW; ovaj post pišem iz nekoliko razloga, a dva najbolja su slijedjeći; 1 intencija mi je kupiti nakon DHD-a, Sensation i 2, danas sam kupio BUG 223, i nadam se da ću unutra naći {#} detaljnu recenziju o HTC Sensation-u, i pronaći potvrdu mojoj sumnji o nespretno/nesretno sročenom komentaru iz broja 222 {#} !!!!

 

P.S.; znam, ima i drugih HTC mobova koji dimenzijama i dijagonalom displaya odgovaraju DHD-u, ali da ne kompliciram too much, zadržao sam se na DHD-u, samo {#} !!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Ja imam već skoro godinu dana običan Desire, i moja iskustva sa njime su uglavnom dobra. Stock ROM je dosta slabašan sa velikim problemom interne memorije, ali neki custom ROMovi su poprilično dobro riješenje.

Neko vrijeme se premišljam da odem na DHD, u nadi da je jači, noviji, veći, bolji...

 

Ali na svu sreću, prije par dana je frend kupio novi DHD i imam svakodnevno priliku igrati se na njemu, i mogu reći da sam poprilično razočaran.

Telefon je odmah ispao iz kruga mobitela koji mi ulaze u izbor za kupovinu.

 

 

Nov novcat mobitel, sa tri instalirane aplikacije, naj novijim updateom softwarea.............a jednostavno nemože napraviti skroz tečno skrolanje po ekranima, ako ima par widgeta postavljenih.

Skrolanje menua sa svim aplikacijama je isto tragično... stvarno sam ostao duboko razočaran, i puno više sam očekivao od nedavnog "flagshipa" HTCa.

Onaj LCD ekran po bojama se može sakriti iza naj običnijeg Desirea. Vidljivost na suncu je tragična i na Desireu i na DHDu.

 

 

Stvarno se nadam da će takve neke stvari ispeglati na Sensationu, jer ili Sensation, ili GalaxyS2 ili Optimus 2X sada ulaze u krug kupovine. 

 

 

 

I rather like the restless nights
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.5.2011 17:03 (Bladepu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Bladepu kaže...

Ja imam već skoro godinu dana običan Desire, i moja iskustva sa njime su uglavnom dobra. Stock ROM je dosta slabašan sa velikim problemom interne memorije, ali neki custom ROMovi su poprilično dobro riješenje.

Neko vrijeme se premišljam da odem na DHD, u nadi da je jači, noviji, veći, bolji...

 

Ali na svu sreću, prije par dana je frend kupio novi DHD i imam svakodnevno priliku igrati se na njemu, i mogu reći da sam poprilično razočaran.

Telefon je odmah ispao iz kruga mobitela koji mi ulaze u izbor za kupovinu.

 

 

Nov novcat mobitel, sa tri instalirane aplikacije, naj novijim updateom softwarea.............a jednostavno nemože napraviti skroz tečno skrolanje po ekranima, ako ima par widgeta postavljenih.

Skrolanje menua sa svim aplikacijama je isto tragično... stvarno sam ostao duboko razočaran, i puno više sam očekivao od nedavnog "flagshipa" HTCa.

Onaj LCD ekran po bojama se može sakriti iza naj običnijeg Desirea. Vidljivost na suncu je tragična i na Desireu i na DHDu.

 

 

Stvarno se nadam da će takve neke stvari ispeglati na Sensationu, jer ili Sensation, ili GalaxyS2 ili Optimus 2X sada ulaze u krug kupovine. 

 

 

 

Moram priznati, slažem se s tobom, ali samo generalno, naime;

1 ja na HTC DHD-u imam Gingerbread 2.3.3, i nikako nemam problema sa scrolanjem po ekranima, a launcher koji skorom jedino koristim je GO launcher EX sa 8 podverzija kao Navigation, Future World, Classic, UR, Blux AS, summer, White Metal, Gre V5.1 i još neke, uz ostale GO launcher EX opcije, kao GO SMS, GO kalendar i još neke, tako da sam tu jako zadovoljan,

2 u GO launcher EX imam čak 18 stranica, ako ima koji bolji, javi mi, a vjeruj mi nema,

3 ekran na HTC DHD-u nakom update-a software-a je bar kod mene, evidentno bolji, pa čak i trajanje baterije,

 

tako da ono što očekujem od Sensationa, istina, dost je veliko, a ono što ima u specifikacijama je stvarno senzacionalno pbećavajuće {#} !!!!

 

Malo subjektivnog komentiranja, jedan od meni bitnih getalja koji su (bili) ZA HTC DHD i HTC Sensation su alu detalji u konceptu kućišta, obzirom imam malo veću rukicu i nije mi problem nositi tako "veliki i težak# teret, čitaj mob, kada ono što imam š njim je 100 puta važnije. Osobno mi se plastika ne mili, a staklo kada pukne, moraš ga mijenjati dočim aluminij uz gumiranu plastiku, ima to nekog svog smisla u cijelini priče {#} !!!!

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?

po reviewu na engadgetu baterija na sensationu dulje traje nego ona na galaxyS2!

15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Bladepu kaže...

Ja imam već skoro godinu dana običan Desire, i moja iskustva sa njime su uglavnom dobra. Stock ROM je dosta slabašan sa velikim problemom interne memorije, ali neki custom ROMovi su poprilično dobro riješenje.

Neko vrijeme se premišljam da odem na DHD, u nadi da je jači, noviji, veći, bolji...

 

Ali na svu sreću, prije par dana je frend kupio novi DHD i imam svakodnevno priliku igrati se na njemu, i mogu reći da sam poprilično razočaran.

Telefon je odmah ispao iz kruga mobitela koji mi ulaze u izbor za kupovinu.

 

 

Nov novcat mobitel, sa tri instalirane aplikacije, naj novijim updateom softwarea.............a jednostavno nemože napraviti skroz tečno skrolanje po ekranima, ako ima par widgeta postavljenih.

Skrolanje menua sa svim aplikacijama je isto tragično... stvarno sam ostao duboko razočaran, i puno više sam očekivao od nedavnog "flagshipa" HTCa.

Onaj LCD ekran po bojama se može sakriti iza naj običnijeg Desirea. Vidljivost na suncu je tragična i na Desireu i na DHDu.

 

 

Stvarno se nadam da će takve neke stvari ispeglati na Sensationu, jer ili Sensation, ili GalaxyS2 ili Optimus 2X sada ulaze u krug kupovine. 

 

 

 

Imam dhd pola godine, i imam na njemu sveukupno 50 aplikacija instaliranih uz one koje dolaze s uređajem, na homescreenu imam widgete za news, friend stream, elixir, battery indicator, youtube, soundcloud, music player... i nikad mi nije trzao. skrolanje po aplikacijama isto ne trza, jedino kaj nakon updatea na 2.3.3 ima novi izgled koji mi se ne sviđa jer se aplikacije skrolaju po poljima, a prije je bilo bolje. jer prije kad sam na vrhu potegnuo aplikacije prema dnu odskrolalo je do dna aplikacija bez trzanja.

hobi: androidhr.blogspot.com
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
nsoul kaže...
Bladepu kaže...

Ja imam već skoro godinu dana običan Desire, i moja iskustva sa njime su uglavnom dobra. Stock ROM je dosta slabašan sa velikim problemom interne memorije, ali neki custom ROMovi su poprilično dobro riješenje.

Neko vrijeme se premišljam da odem na DHD, u nadi da je jači, noviji, veći, bolji...

 

Ali na svu sreću, prije par dana je frend kupio novi DHD i imam svakodnevno priliku igrati se na njemu, i mogu reći da sam poprilično razočaran.

Telefon je odmah ispao iz kruga mobitela koji mi ulaze u izbor za kupovinu.

 

 

Nov novcat mobitel, sa tri instalirane aplikacije, naj novijim updateom softwarea.............a jednostavno nemože napraviti skroz tečno skrolanje po ekranima, ako ima par widgeta postavljenih.

Skrolanje menua sa svim aplikacijama je isto tragično... stvarno sam ostao duboko razočaran, i puno više sam očekivao od nedavnog "flagshipa" HTCa.

Onaj LCD ekran po bojama se može sakriti iza naj običnijeg Desirea. Vidljivost na suncu je tragična i na Desireu i na DHDu.

 

 

Stvarno se nadam da će takve neke stvari ispeglati na Sensationu, jer ili Sensation, ili GalaxyS2 ili Optimus 2X sada ulaze u krug kupovine. 

 

 

 

Imam dhd pola godine, i imam na njemu sveukupno 50 aplikacija instaliranih uz one koje dolaze s uređajem, na homescreenu imam widgete za news, friend stream, elixir, battery indicator, youtube, soundcloud, music player... i nikad mi nije trzao. skrolanje po aplikacijama isto ne trza, jedino kaj nakon updatea na 2.3.3 ima novi izgled koji mi se ne sviđa jer se aplikacije skrolaju po poljima, a prije je bilo bolje. jer prije kad sam na vrhu potegnuo aplikacije prema dnu odskrolalo je do dna aplikacija bez trzanja.

Prijatelju, a koji launcher koristiš, obzirom na slučaj kod mene i na Gingerbread-u na HTC Sense i Go Launcher EX, scrola se u liniji od gore prema dolje i obrnuto, kod ovog drugog možeš i po poljima scrolat, a na Sense-u niti ne znanam kako podesit na scrolanje po poljima, t a k o da ne znam, nisam siguran o čemu se kod tebe u stavri radi {#} .

 

BTW; osobno imam više od 330 aplikacija instaliranih, što onih na njemu samom, serijski predinstaliranih, i ostatak od blizu 300 skinutih, priznajem, imam recimo 5 raznih kalkulatora, ali od viška glava ne boli, ili sve (za sada samo 3) aplikacije Lookout-a, tako da osobno mogu samo zadovoljno presti i guditi kao vrlo zadovoljan user ove makinje {#} !!!!  

ATJ Lučko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice