Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...

poruka: 3.104
|
čitano: 978.226
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...

e lean&mean kad si več tu daj mi reci kak da ubacim od velcom moda huawei launcher 3 u cyan?

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2012 19:56 (Silvio12).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...
Silvio12 kaže...

e lean&mean kad si več tu daj mi reci kak da ubacim od velcom moda huawei launcher 3 u cyan?

Hej ovako ti je, imas tu link za download: LINK
Ja sam ga instlirao na Sonic Clean, jednostavno sam ga stavio na SD karticu i rekao install i to je to.

E sad ako ga nece na CyanogenMod instalirat onda nemam pojma sto je, iako vjerujem da bi trebalo.

Jesi ga skidao sa ovog linka koji sam stavio gore? Ajd probaj sa njim pa javi jel ide...

 

E i btw, e nikako nemam vremena danas, sutra ujutro idu opisi svih romova u prvi post, koji su na kojima temeljeni, koje su prednosti nedostatci itd, i ukratko o OC, app2ext, swap i ostalim korisnim stvarima koje treba znati...

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2012 20:01 (lean&mean).
14 godina
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...
Oprostite za offtopic, dali netko prodaje mobitel, ili dali znate nekoga da bi ga prodao?
Autoclimb kills more people than AIDS
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...
lean&mean kaže...
Silvio12 kaže...

e lean&mean kad si več tu daj mi reci kak da ubacim od velcom moda huawei launcher 3 u cyan?

Hej ovako ti je, imas tu link za download: LINK
Ja sam ga instlirao na Sonic Clean, jednostavno sam ga stavio na SD karticu i rekao install i to je to.

E sad ako ga nece na CyanogenMod instalirat onda nemam pojma sto je, iako vjerujem da bi trebalo.

Jesi ga skidao sa ovog linka koji sam stavio gore? Ajd probaj sa njim pa javi jel ide...

 

E i btw, e nikako nemam vremena danas, sutra ujutro idu opisi svih romova u prvi post, koji su na kojima temeljeni, koje su prednosti nedostatci itd, i ukratko o OC, app2ext, swap i ostalim korisnim stvarima koje treba znati...

neče mi na cyan instalirat huawei launcher 3 a neznam kak si ti uopče mogo stavit onaj default launcher zanimljivo hmmm... ;)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...
Silvio12 kaže...
lean&mean kaže...
Silvio12 kaže...

e lean&mean kad si več tu daj mi reci kak da ubacim od velcom moda huawei launcher 3 u cyan?

Hej ovako ti je, imas tu link za download: LINK
Ja sam ga instlirao na Sonic Clean, jednostavno sam ga stavio na SD karticu i rekao install i to je to.

E sad ako ga nece na CyanogenMod instalirat onda nemam pojma sto je, iako vjerujem da bi trebalo.

Jesi ga skidao sa ovog linka koji sam stavio gore? Ajd probaj sa njim pa javi jel ide...

 

E i btw, e nikako nemam vremena danas, sutra ujutro idu opisi svih romova u prvi post, koji su na kojima temeljeni, koje su prednosti nedostatci itd, i ukratko o OC, app2ext, swap i ostalim korisnim stvarima koje treba znati...

neče mi na cyan instalirat huawei launcher 3 a neznam kak si ti uopče mogo stavit onaj default launcher zanimljivo hmmm... ;)

Ma stavio sam ga tako da sam ga zapakiro kompletno kad sam radio rom... a nemam pojma, jedino da se strpis do vikenda pa ti slozim jedan sa tim launcherom, sad nikako vremena nemam :S

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...
Svrzic kaže...
Oprostite za offtopic, dali netko prodaje mobitel, ili dali znate nekoga da bi ga prodao?

Sta je bilo jesu ih vec rasprodali u tele2?

Ako nema u tele2, pitaj ovu ekipu: LINK

Oni ti prodaju tele2 usluge pa tako i mobitele, imaju i svoje poslovnice itd... nazovi pa pitaj :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...
lean&mean kaže...
Silvio12 kaže...
lean&mean kaže...
Silvio12 kaže...

e lean&mean kad si več tu daj mi reci kak da ubacim od velcom moda huawei launcher 3 u cyan?

Hej ovako ti je, imas tu link za download: LINK
Ja sam ga instlirao na Sonic Clean, jednostavno sam ga stavio na SD karticu i rekao install i to je to.

E sad ako ga nece na CyanogenMod instalirat onda nemam pojma sto je, iako vjerujem da bi trebalo.

Jesi ga skidao sa ovog linka koji sam stavio gore? Ajd probaj sa njim pa javi jel ide...

 

E i btw, e nikako nemam vremena danas, sutra ujutro idu opisi svih romova u prvi post, koji su na kojima temeljeni, koje su prednosti nedostatci itd, i ukratko o OC, app2ext, swap i ostalim korisnim stvarima koje treba znati...

neče mi na cyan instalirat huawei launcher 3 a neznam kak si ti uopče mogo stavit onaj default launcher zanimljivo hmmm... ;)

Ma stavio sam ga tako da sam ga zapakiro kompletno kad sam radio rom... a nemam pojma, jedino da se strpis do vikenda pa ti slozim jedan sa tim launcherom, sad nikako vremena nemam :S

ma naravno strpit ču se do vikenda care ;)

14 godina
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...
Mozes mi molim te napisat link posto sam na mobu :D
meni treba na tmobileu :/
Autoclimb kills more people than AIDS
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...

@acid20st:

 

 

e jbga sad za t9 pitaj nekog ko koristi, ćevape platim, a drugo baš razmišljam o kupovini slušnog aparata baš mi je ovaj ciyan mrakača!!! probaj od a-wara kineza sa i bez oc kernela svi su ti sad na hrpi pa ih skini na mob i testiraj.. ugodnu zabavu!!!

TUBA
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2012 22:45 (tuba 01).
13 godina
online
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...

  Jel tko eksperimentirao sa gleanjem filmova na ovom androidu ?? Znam da nije za to namjenjen, ali me čisto zanima kako radi iz znatiželje ??

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...
tuba 01 kaže...

@acid20st:

 

 

e jbga sad za t9 pitaj nekog ko koristi, ćevape platim, a drugo baš razmišljam o kupovini slušnog aparata baš mi je ovaj ciyan mrakača!!! probaj od a-wara kineza sa i bez oc kernela svi su ti sad na hrpi pa ih skini na mob i testiraj.. ugodnu zabavu!!!

VEĆ TO NAPRAVIO :P ..heheheheh.... evo trenutno san na a.war-u bez kernela :P

acid20st
14 godina
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...

koristim MX Video, očitava titlove, ima ženski, ima sve, majke mi

 

radi jako dobro meni

http://juxocs5.weebly.com/
12 godina
neaktivan
offline
Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...

TEST cyanogenmod-7.2-4everandroid_v4.1 NE RADI RADIO ,SLUŠALICA ISTI PROBLEM OD PRIJE ..skinuto sa htc mania foruma ali po meni osim jačeg oc kernela ništa značajno stabilno 729 rezultati kod mene malo prek 1700 bodova

 

  antutu benchmark.leanov cijan mi je bolji čak je kod njega glasnije osjetno u slušalici ajd nek još netko proba.

TUBA
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2012 9:41 (tuba 01).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...

stavio sam sonic cyan i odlican.zvuk u slusalici cisto okej :) jel mogu sad stavit na njega swap i ext? ili moram prvo to napravit pa opet stavljat isti rom?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...
tuba 01 kaže...

TEST cyanogenmod-7.2-4everandroid_v4.1 NE RADI RADIO ,SLUŠALICA ISTI PROBLEM OD PRIJE ..skinuto sa htc mania foruma ali po meni osim jačeg oc kernela ništa značajno stabilno 729 rezultati kod mene malo prek 1700 bodova

 

  antutu benchmark.leanov cijan mi je bolji čak je kod njega glasnije osjetno u slušalici ajd nek još netko proba.

TESTIRA UPRAVO I IDENTICNO MISLJENJE KA I TI IMAM...od svih ROM-ova preporucam A.WAR ... LEAN-ovi su isto dobri al ne onaj LEAN CYANMOD jer ima problem s slusalicom....GGR rom je isto odlican i nema mu zamjerke osin sta bateriju trosi ko luuuuuud.. potrosnja baterije je ka da spojis 2 mobitela na jednu bateriju DOSLOVNO!!!!!

acid20st
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...
zatom kaže...

stavio sam sonic cyan i odlican.zvuk u slusalici cisto okej :) jel mogu sad stavit na njega swap i ext? ili moram prvo to napravit pa opet stavljat isti rom?

 prvo se u onom BIOSU(recovery) mobitela napravi particija (swap,ext) pa onda stavljas ROM. 

acid20st
13 godina
offline
Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...

Kada spojim mob s pc-om pita me da ukljucim usb pohranjivanje i kad ga ukljucim mob se reboota. I tako se ponavlja... Ugl nemogu se spojit na pc. Ikakvo rjesenje, cyan je na njemu, a prije je sve radilo.

xf: recod8600
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...
Silvio12 kaže...
Cevi kaže...

Imam dva laička pitanja: dali se dobije podrška za flash instalacijom custom roma, i dali se mogu vratiti na stock rom? btw, svaka čast!

Za flash netrebaš instalirat neki ROM koji ima flash podržan,nađeš na internetu aplikaciju flash 11 for arm v6 i to je to.

dulesbj kaže...

Plus što ti flash ne radi na operi,moraš si staviti dolphin browser,ili mini ili HD,sama stara banda na forumu.{#}

  Hvala vam, instalira sam flash player 11.0.1.153, dolphin mini i radi, samo puno šteka video. Dali se ikako mogu poboljšati performanse flash playera, barem malo?

Doli doturi, doli medičina! Doli ignjoranstvo, živila filozofija!!
12 godina
neaktivan
offline
Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...

Fusion_ROM  http://www.htcmania.com/showthread.php?t=310670 IMA 5 MP KAMERU oc 729 

TUBA
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...

 

@R3COD

 

 

to je i meni bilo pa sam zamijenio rom i nda dobro .. probaj restartat mob i izvadit bateriju bar 5 sek

TUBA
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2012 17:53 (tuba 01).
12 godina
neaktivan
offline
Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...

ta kamera od 5 mp.. ima li kakvo poboljsanje kvalitete slike na koliko pikesa slika te kolikamu je izlazna velicina slike k mb?? 

;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...
tuba 01 kaže...

Fusion_ROM http://www.htcmania.com/showthread.php?t=310670 IMA 5 MP KAMERU oc 729 

E ovo dobro izgleda, idem probat pa javim kakav mi se cini :D

5mpx kamera to mi se jako jako svida...

A kakav je u usporedbi sa benru89? Jesi ga probao?

12 godina
neaktivan
offline
Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...

evo sad sam probo taj ROM i idem pogledat cameru i kad pogledam na koliko sve megapixela ide ono maximalno 3 il sam ja krivo instaliro ili čovjek laže meni najviše 3 mpx -.-

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...

 

Uspia sam i stavia sam sonic cynogenmod i svida mi se. Na 729 drzi stabilno ko i obicni cyan a dalje nisam isa.

 

BTW lean kakva je kamera na fusion romu?

 

xf: recod8600
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...

@lean&mean

 

gle taj zadkyn ima dobre romove   na toj stranici imaš dva njegova roma nema se šta reći fluidni su i super je onaj izgled dugmića treba zamijenit launcher ,ja sam stavio od huaweia 3 meni je inače 2 bolja ali neće ga restorat iz titaniuma

 

po njemu(Zadkynu) je Codiac radio opis Benru je uklopio ciyan koji je dosta nedorađen probaj ovo..

TUBA
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...
Gamerxrxx kaže...

ta kamera od 5 mp.. ima li kakvo poboljsanje kvalitete slike na koliko pikesa slika te kolikamu je izlazna velicina slike k mb??

 

 

kamera je po izgledu defaultna huawei ali što je bitno da je driver za kameru vjerovatno onaj od Turkcella t20 nisam probavao stavljat druge kamere imao sam nekog posla imam jednu u backupu   pa ću je stavit pa javim..javljam 576 KB (589.824 bytes)

 

 

TUBA
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2012 22:52 (tuba 01).
14 godina
offline
Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...

Evo izasla nova verzija Cm7.2-ICS RC2:

http://www.myppc.it/web/community/viewtopic.php?f=189&t=6832

Kad ga neko proba neka javi dojmove (pogotovo zvuk u slusalici-mislim da je jos uvik tih).
Ja cu ga probat preko vikenda stavit, kad se oslobodim malo od posla.

 

PS Ispravan link

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.2.2012 0:50 (antebr).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...
antebr kaže...

Evo izasla nova verzija Cm7.2-ICS RC2:
http://www.myppc.it/web/community/vi...p?f=189&t=6832

Kad ga neko proba neka javi dojmove (pogotovo zvuk u slusalici-mislim da je jos uvik tih).
Ja cu ga probat preko vikenda stavit, kad se oslobodim malo od posla.

Neradi link...

xf: recod8600
14 godina
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...
probaj sad
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei u8650 Sonic - roms, overclock, root...
antebr kaže...

Evo izasla nova verzija Cm7.2-ICS RC2:

http://www.myppc.it/web/community/viewtopic.php?f=189&t=6832

Kad ga neko proba neka javi dojmove (pogotovo zvuk u slusalici-mislim da je jos uvik tih).
Ja cu ga probat preko vikenda stavit, kad se oslobodim malo od posla.

Zvuk je i dalje isti kao i kod svih CM,ali malo za promjenu nije loš,za sad,sve kao benru,samo neće valjda biti problema sa wifijem.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice