Iphone 3G Itunes error 1015

poruka: 12
|
čitano: 9.890
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Iphone 3G Itunes error 1015

Pozdrav, imam problem imam error na Iphone-u 3g 16gb dakle idem na restore i kaze mi Error 1015 proguglo sam sve zivo i nezivo pokusavo sa svasta i nista nisam uspio... dali netko zna kako da rijesim taj problem? isao sam reset na mobitelu blokirao je pa hard reset i hop eto ga. -.-'

Sačuvaj me bože HR kulture i srpskog junaštva
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3G Itunes error 1015

Evo ti od whited00r-a, verzija 3.1.3. sa nekim opcijama sa verzijom 5.01

 

odlično radi i nećeš imat problema sa restorom u itunesima, klikneš na SHIFT restore i odabereš mu firmware koji si skinuo

 

http://www.whited00r.com/

Life is cruel... Why should the afterlife be any different? I offer you a choice. Join my crew, and postpone the judgment... One hundred years before the mast... Will ye serve?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone 3G Itunes error 1015

baca mi neki drugi error kad to radim 

Sačuvaj me bože HR kulture i srpskog junaštva
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 12:32 (CroatianRacer).
12 godina
offline
Iphone 3G Itunes error 1015

skini si program tinyumbrella,odaberi svoj iphone i klikni na "exit recovery".. i to je to

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Iphone 3G Itunes error 1015
jel kad je 3g ukljucen trosi vise prometa nego edge
maxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 3G Itunes error 1015

3g - normalno da trosi vise prometa nego edge zato sto dobivas puno vece brzine prijenosa podataka , ali ti i baterija puno krace traje pogotovo na IPhoneu 3g..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 3G Itunes error 1015
mucim se s frendovim 3g-om vec 2 dana,nemogu proci ovu gresku,skinuo sam 10 ipsw i ni jedan nece proci gresku...jel ima tko kakvu ideju sta da napravim?
neznam ni koji je prije fw bio gore,a isao ga je resetirat i cekao je pola sata na reset i isao ga je ugasiti iako pise da ce potrajati neko vrijeme reset...
otkup neispravne elektronike
12 godina
neaktivan
offline
Iphone 3G Itunes error 1015

Bok , imam iphone 4s i imam problem koji je jako slican tom 1015 erroru. Na screenu mi pokaziva da iphone trebam konektat sa itunes i kad to napravim pise mi da moram napraviti recovery ali nisam  to pokusao zato sto imam dosta vaznih slika koje bih htio spasiti, jeli to moguce napraviti?

franovrano
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 3G Itunes error 1015
skini recboot ili tinyumbrella i probaj ga kikat iz recovery-a...
otkup neispravne elektronike
12 godina
neaktivan
offline
Iphone 3G Itunes error 1015

Hvala , ali jeli to sve legalno , hocu li izgubiti garanciju , kao kad napravim jailbreak (kojeg necu radit)...

franovrano
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone 3G Itunes error 1015

I da imaš JB, nećeš izgubit garanciju, to sam 100% siguran bar ako si u T-mobileu!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Iphone 3G Itunes error 1015

Možda sam i malo dosadan , (sori) ali jeli to na kraju legalno ili ne i znate li neki tut na yt-u ?

Arduino Uno SMD R2
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice