IPhone 3G vs. Xperia x8

poruka: 67
|
čitano: 15.206
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
iPhone 3G vs. Xperia x8

Dakle zanima me vase misljenje koji mob da uzmem izmedu ova dva? x8 nova u bonbon ponudi dode 1000 KN dok se iPhone 3G novi sa garancijom neraspakiran moze naci za 1100 KN!

Sad sto mi se bolje isplati i koji je mob jaci za multimediju i surfanje?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
IPhone 3G vs. Xperia x8

x8 je ima puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno,puno

bolji softver, ljepse sucelje i jaci procesor

Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život.
 
2 6 hvala 2
13 godina
offline
IPhone 3G vs. Xperia x8

za 3G neznam ,ali ja imam X8 i do sada nemam nikakvu zamjerku :D

 

i da, 3G ti ima kameru 2MP i koliko znam nemožeš snimati video

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2010 22:52 (dv14).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
IPhone 3G vs. Xperia x8

iphone naravno. na x8 je ekran definitivno premali, internet i multimedija nula bodova..

Moj PC  
5 9 hvala 0
14 godina
offline
IPhone 3G vs. Xperia x8

Evo tu su ti specifikacije oba modela pa to možeš lako usporedit. 

 

Osobno iman iPhone 3g od 8gb, mogu samo pozitivne stvari reć o njemu. Naravno ako ne voliš iTunes, tj da voliš prebacivat muziku direktno to će ti smetat. Morat ćeš imat dosta sređenu biblioteku i tagove u pismama ako želiš da to na nešto liči.

 

Šta se tiče interneta, flash nema, osim flasha sve je podržano i stranice su indentične ka i na računalu.

 

Osobno bi ti preporučija iPhone, samo ti odluči šta voliš.

That's no reason to cry. One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and it makes me sad.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
IPhone 3G vs. Xperia x8

Imao sam iphone 3g, a prije toga cookie, mijenjao sam radeon 4890 za iphone i pozalio sam, vratio sam se na cookie i prodao 4890.

Meni se najvise isplati kupiti wildifre htc

Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život.
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: IPhone 3G vs. Xperia x8
Mitch kaže...

Imao sam iphone 3g, a prije toga cookie, mijenjao sam radeon 4890 za iphone i pozalio sam, vratio sam se na cookie i prodao 4890.

Meni se najvise isplati kupiti wildifre htc

Ici usporedjivat iphone i cookie ccc... 

15 godina
online
RE: IPhone 3G vs. Xperia x8
ansha kaže...
Mitch kaže...

Imao sam iphone 3g, a prije toga cookie, mijenjao sam radeon 4890 za iphone i pozalio sam, vratio sam se na cookie i prodao 4890.

Meni se najvise isplati kupiti wildifre htc

Ici usporedjivat iphone i cookie ccc... 

Pa ni je to ono što sam uspoređivo, kazem da iphone ne valja i da je bolje uzeti android

ali ansha je iLover

Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život.
14 godina
offline
IPhone 3G vs. Xperia x8
iPhone, X8 je nešto noviji low-end, a iPhone je nešto stariji high-end. iPhone ima puno bolji ekran, vise aplikacija i drugi OS(ja preferiram iOS, ali to je sve subjektivno). iPhone uopće nije toliko spor, samo neke novije igrice i programi koji zahtjevaju kompas ne rade. Kamera je isto OK.
Volim jabuke :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone 3G vs. Xperia x8

a gledajuc sam procesor iPhone 3G ima dosta spor procesor, al' s obzirom na moju Nokiu 5800 koja ima isti procesor on radi savrseno glatko i brzo? jel to veliki problem 3G taj procesor? to mi se cini jedino na strani x8 i android!

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2010 23:31 (definho).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
IPhone 3G vs. Xperia x8

Izmedju ova dva bi definitivno uzeo iPhone. Xperia X8 je jedan od najjeftinijih Androida,nije neki kvalitet. Na njemu se ne svidja ovo sucelje koje je SE ubacio u Android. Iako mislim da je Android dosta bolji od iOS iako ovaj ima preko 300.000 aplikacija u ovom slucaju bez razmisljanja 3G.

 

Ali treba napomenuti da 3G kupujes preko oglasa i da ti je zato povoljna cijena,inace da kupujes u originalnoj prodavnici pitao bi te ja sta bi uzela kad bi vidjela cijenu iPhona,iako mislim da se 3G vise ne prodaje,ustavri ne mislim,znam :D

http://mobiyu.omgforum.net/forum.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: IPhone 3G vs. Xperia x8
power_user kaže...
iPhone, X8 je nešto noviji low-end, a iPhone je nešto stariji high-end. iPhone ima puno bolji ekran, vise aplikacija i drugi OS(ja preferiram iOS, ali to je sve subjektivno). iPhone uopće nije toliko spor, samo neke novije igrice i programi koji zahtjevaju kompas ne rade. Kamera je isto OK.

Kamera ima fiksni fokus, procesor je spor (to je brzina koju su apple fanovi toliko puta popljuvali kod nokie, iako se Symbian puno bolje nosi sa sporijim procesorom), lošija baterija...

Za iPhone 3GS možeš reći da je nešto stariji high-end (iako se velik broj ljudi ne bi baš složilo da je baš tako high), ali iPhone 3G... Čak i da je high-end, s druge strane, preko dvije godine u mobilnoj telefoniji je daleko više od "nešto stariji".

 

A X8 nazivati low-end.... Ajde reći da pripada nižem dijelu tog segmenta, ali to je i dalje miljama daleko od low-end.

 

definho kaže...

a gledajuc sam procesor iPhone 3G ima dosta spor procesor, al' s obzirom na moju Nokiu 5800 koja ima isti procesor on radi savrseno glatko i brzo? jel to veliki problem 3G taj procesor? to mi se cini jedino na strani x8 i android!

Baci tek pogled na muke onih jadnika koji su nadogradili iPhone 3G na iOS4.

Što se tiće usporedbe s 5800, Symbian se najbolje nosi sa sporijim procesorom i manje rama, tako da iz toga ne možeš izvući analogiju s iPhone-om.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
13 godina
offline
IPhone 3G vs. Xperia x8

a sto se tice samog iPhone-a...jel se brzo kvare, dal mogu bit siguran da ce mi godinu i pol star mob izdurat jos vremena...koliko inace traju?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone 3G vs. Xperia x8

Mogu reć da se ne kvare, svoga iman misec dana, a prije toga ga je otac ima oko godinu i nešeto miseci dana i nikad se ništa nije dogodilo. Baterija još uvik traje ka i prvog dana.

That's no reason to cry. One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and it makes me sad.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
IPhone 3G vs. Xperia x8

Ma kupi HTC Wildfire !

Neces pogrjesit

Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone 3G vs. Xperia x8

a nemam bas para za HTC sad okolo trazim iPhone neki za uzet i vidim da ih ima po godinu starih za 1000-1100 KN nisam ni znao da im je cijena tak pala...

sad se jos uvijek dvoumim izmedu x8 i iPhona...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3G vs. Xperia x8
definho kaže...

a nemam bas para za HTC sad okolo trazim iPhone neki za uzet i vidim da ih ima po godinu starih za 1000-1100 KN nisam ni znao da im je cijena tak pala...

sad se jos uvijek dvoumim izmedu x8 i iPhona...

sto ne rece da je iphone koristen godinu.

iphone je bolji ali novo je novo :)

http://mobiyu.omgforum.net/forum.htm
14 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3G vs. Xperia x8
definho kaže...

a nemam bas para za HTC sad okolo trazim iPhone neki za uzet i vidim da ih ima po godinu starih za 1000-1100 KN nisam ni znao da im je cijena tak pala...

sad se jos uvijek dvoumim izmedu x8 i iPhona...

Samo pazi da ti klon ne podvale :)

http://vocaroo.com/?media=vTI0Gt85vtxkjp2Jx
13 godina
offline
RE: IPhone 3G vs. Xperia x8
definho kaže...

a nemam bas para za HTC sad okolo trazim iPhone neki za uzet i vidim da ih ima po godinu starih za 1000-1100 KN nisam ni znao da im je cijena tak pala...

sad se jos uvijek dvoumim izmedu x8 i iPhona...

Pa uzmi iPhone ako nađeš neki očuvan i jeftin...

Držat će iPhone dost dugo

http://www.speedtest.net/result/837433126.png
13 godina
offline
IPhone 3G vs. Xperia x8

znaci preporucate da iPhone uzmem? na koju foru jos da provjerim jel org ili kopija?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone 3G vs. Xperia x8
definho kaže...

znaci preporucate da iPhone uzmem? na koju foru jos da provjerim jel org ili kopija?

Obično su izgledom neki skoro potpuno isti ali kopija iphona ima užasan OS.

Ali eto još nešto po čemu ćeš ih prepoznat:
Kopija ima odvratnu kameru 1.2 il 1.3 meagpixela

Kopija ima iza bateriju gdje lako otvoriš poklopac.

U kopiju idu dvije kartice.

 

 

A u oglasnicima su ti kopije ovako označene:

 

Dual sim iphone,mini iphone,iphone,i68,sciphone....

http://vocaroo.com/?media=vTI0Gt85vtxkjp2Jx
14 godina
offline
RE: IPhone 3G vs. Xperia x8

http://www.isrbija.net/showthread.php?p=21983

 

Ako si ikada drzao i radio malo sa iphonom odma ces skuziti razliku!

My Life Is A Very Serious Game...
13 godina
offline
IPhone 3G vs. Xperia x8

možda da ipak kupiš X8:

proći češ jeftinije, nečeš se zajeb. s tim je li 3G kopija ili original, dobićeš noviji mob koji je tu negdje sa 3G (možda čak i puno bolji)

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: iPhone 3G vs. Xperia x8
definho kaže...

Dakle zanima me vase misljenje koji mob da uzmem izmedu ova dva? x8 nova u bonbon ponudi dode 1000 KN dok se iPhone 3G novi sa garancijom neraspakiran moze naci za 1100 KN!

Sad sto mi se bolje isplati i koji je mob jaci za multimediju i surfanje?

  SE je jaci za multimediju i surfanje. iPhone 3G je zastarjeli i trebas ga jailbrejkati + veli je kao opeka.

ansha kaže...

iphone naravno. na x8 je ekran definitivno premali, internet i multimedija nula bodova..

  Salzem se za ekran. Obrazlozi boldano. Ali molim te budi uverljiv

Comodo is like the Soviet Union was in the late 70's. They spent 95% of their GDP to look good at the expense of their own people - Nepoznat autor ;)
14 godina
offline
RE: iPhone 3G vs. Xperia x8
Lazarus Long kaže...
definho kaže...

Dakle zanima me vase misljenje koji mob da uzmem izmedu ova dva? x8 nova u bonbon ponudi dode 1000 KN dok se iPhone 3G novi sa garancijom neraspakiran moze naci za 1100 KN!

Sad sto mi se bolje isplati i koji je mob jaci za multimediju i surfanje?

  SE je jaci za multimediju i surfanje. iPhone 3G je zastarjeli i trebas ga jailbrejkati + veli je kao opeka.

ansha kaže...

iphone naravno. na x8 je ekran definitivno premali, internet i multimedija nula bodova..

  Salzem se za ekran. Obrazlozi boldano. Ali molim te budi uverljiv

oba mobitela su dobra da mozes naci NOVI iphone 3g za te pare onda uredu ili ali nemozes bolje uzmi x8 novi za 1000kn dobijes garanciju i sve jedino sto iphone ima vise aplikacija,bolji ekran,i dobijes nekakve cool mogucnosti jailbrakom tipa igranje NES igara i tako!

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
IPhone 3G vs. Xperia x8

X8 je puno bolji.Ekran je malo manji ali zato ima veči pixel density.

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone 3G vs. Xperia x8
CroVandal kaže...
Lazarus Long kaže...
definho kaže...

Dakle zanima me vase misljenje koji mob da uzmem izmedu ova dva? x8 nova u bonbon ponudi dode 1000 KN dok se iPhone 3G novi sa garancijom neraspakiran moze naci za 1100 KN!

Sad sto mi se bolje isplati i koji je mob jaci za multimediju i surfanje?

  SE je jaci za multimediju i surfanje. iPhone 3G je zastarjeli i trebas ga jailbrejkati + veli je kao opeka.

ansha kaže...

iphone naravno. na x8 je ekran definitivno premali, internet i multimedija nula bodova..

  Salzem se za ekran. Obrazlozi boldano. Ali molim te budi uverljiv

oba mobitela su dobra da mozes naci NOVI iphone 3g za te pare onda uredu ili ali nemozes bolje uzmi x8 novi za 1000kn dobijes garanciju i sve jedino sto iphone ima vise aplikacija,bolji ekran,i dobijes nekakve cool mogucnosti jailbrakom tipa igranje NES igara i tako!

U ovom slucaju X8 ima bolji ekran zbog pixel densitya.NES igre se mogu i na androidu igrat.Mislim da ce mu 300.000 aplikacija biti dovoljno.

14 godina
offline
RE: iPhone 3G vs. Xperia x8

Ma ja sam samo htio reci da su obadva mobitela dobra ali posto je x8 noviji neka ide na njega :-)

My Life Is A Very Serious Game...
13 godina
protjeran
offline
IPhone 3G vs. Xperia x8

Za 1200kn možeš nabaviti Wildfire, pa odj.... i x8 i iphone i kupi wildfire

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: IPhone 3G vs. Xperia x8

evo usporedbe pazi wildfire nema na t-mobile mrezi!

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3403&idPhone2=3337

My Life Is A Very Serious Game...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice