Iphone 3gs- puko ekran

poruka: 11
|
čitano: 5.741
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Iphone 3gs- puko ekran

znaci danas mi je ispalo ono s*anje od iphona na beton i naprijed je puklo cijelo ono staklo. mobitel radi i nista mu unutra nije samo sto je staklo puklo. kolko kosta popravak toga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Iphone 3gs- puko ekran

Kažu dosta da košta negdje 800kn nisam siguran.

Kalko1212 ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iphone 3gs- puko ekran
Mislim da mozes za 200ak kn popravit ako je samo staklo naravno na crno ovlasteni servis punooo skuplje!
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Iphone 3gs- puko ekran

mom burazu je pao 3g i razbio se i kupio je s njuskala za 150kn i sam to zamjenio (pogledao je par videa na youtubeu)

vatefak is going on :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 3gs- puko ekran
CroVandal kaže...
Mislim da mozes za 200ak kn popravit ako je samo staklo naravno na crno ovlasteni servis punooo skuplje!

Je ako je staklo onda dobro nije toliko para, ali vjerujem da ti je puklo staklo jer čitao sam da Iphone ima bolji ekran nego neki mobiteli. Ako je ekran oko 800kn na sunce{#}.

Kalko1212 ingame
12 godina
protjeran
offline
Iphone 3gs- puko ekran

Ako je vanjsko staklo, mom prijatelju se isto dogodilo, platio 400 kn, neznam tko mu je stavio, ne vjerujem da je sam jer je blesav:).

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Iphone 3gs- puko ekran
Ma puklo je ono vanjsko staklo(ono sto ide preko cijele prednje strane iphone-a). Nije puklo ono iznutra jer onda nebi vidio nista na ekranu ali meni touch jos uvijek savrseno radi i sve se vidi na ekranu samo sto je ovo puknuto nasred cijelog iphonea u nekolko dijelova. Jel bi mogo proc do 300 kn. On je jos pod garancijom pa jel bi izgubio garu ako idem na crno to rjesit?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 3gs- puko ekran
mar123 kaže...
Ma puklo je ono vanjsko staklo(ono sto ide preko cijele prednje strane iphone-a). Nije puklo ono iznutra jer onda nebi vidio nista na ekranu ali meni touch jos uvijek savrseno radi i sve se vidi na ekranu samo sto je ovo puknuto nasred cijelog iphonea u nekolko dijelova. Jel bi mogo proc do 300 kn. On je jos pod garancijom pa jel bi izgubio garu ako idem na crno to rjesit?

gle,nije ti to tesko da sam napravis,to mozes za 150kn narucit s njuskala ali moras imati potreban srafciger,moj buraz ga nasrecu imao...a u servisu bi ti vise racunali,

vatefak is going on :D
13 godina
neaktivan
offline
Iphone 3gs- puko ekran

Ako ideš rješavat u neovlašteni servis ili ideš sam kopat po iPhoneu - gubiš garanciju.
Ako im odneseš da ti oni to poprave i masno naplate - ostaje ti garancija,al puno plaćaš.

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1878407
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iphone 3gs- puko ekran

cca 50kn na ebayu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Iphone 3gs- puko ekran

ma ovo da sam radim ne dolazi u obzir. a neznam nebi bas davo servisu 600-700 kn da mi to zamjeni jer kad pogledate za 500 kn vise mogu nac takav mob u oglasniku. probat cu vidit da mi to neko napravi na crno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice