Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?

poruka: 148
|
čitano: 22.961
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?

Imam pitanje.. Dali da uzmem SE x8 ili x10 ili iPhone neki?

Ili neki treći mob.

Treba mi neki mobitel koji ima wi-fi, dobar player za glazbu i da mi ne šteka nakon dužeg korištenja(kao neke Nokie).. i dobru kameru..

ako možete navesti odmah koliko i košta i na kojoj mreži, stavljajte i ponude za pretplatu.. 

Hvala unaprjed!

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: Možda ipak nije kao Dražen Petrović ali ipak igra kao super zvijezda! (Success is my only motherfucking option, failure's not)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?

Uzmi neki treći, noviji. Ja imam x10 i nemam zamjerke, al ipak je to skoro dvije godine star mob. Xperia neo u tele2 mi izgleda kao dobra ponuda.

13 godina
offline
Re: Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?
dejo6 kaže...

Uzmi neki treći, noviji. Ja imam x10 i nemam zamjerke, al ipak je to skoro dvije godine star mob. Xperia neo u tele2 mi izgleda kao dobra ponuda.

da ali taj je 3000kn.. kad sve nagrecam imam ~2200 kn :S 

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: Možda ipak nije kao Dražen Petrović ali ipak igra kao super zvijezda! (Success is my only motherfucking option, failure's not)
13 godina
offline
Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?

ustvari imam i više.. sad sam rješio ovako: imam 1 715kn u €, uzimat ću preko djeda pa ću dobit 100 kn popusta od tele2 zato što je taki neki korisnik, i preko one akcije "staro za novo" imam tri moba, koja su procjenjena na 700kn i još su mi rekli roditelji, djedovi i bake dati 500kn.. znači 3015kn, a još će se nešto i nagrecat od toga što radim ovako susjedima.. :)

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: Možda ipak nije kao Dražen Petrović ali ipak igra kao super zvijezda! (Success is my only motherfucking option, failure's not)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?

Jeli volis vise prckati po mobu ili zelis da samo obavlja svoju zadacu bez kompliciranja?

Ako je ovo drugo onda uzmi iPhone.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?
EZY-E kaže...

Jeli volis vise prckati po mobu ili zelis da samo obavlja svoju zadacu bez kompliciranja?

Ako je ovo drugo onda uzmi iPhone.

treba mi za net, glazbu, videe, slikanje.. itd..

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: Možda ipak nije kao Dražen Petrović ali ipak igra kao super zvijezda! (Success is my only motherfucking option, failure's not)
14 godina
offline
Re: Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?
Top Bugovac kaže...
EZY-E kaže...

Jeli volis vise prckati po mobu ili zelis da samo obavlja svoju zadacu bez kompliciranja?

Ako je ovo drugo onda uzmi iPhone.

treba mi za net, glazbu, videe, slikanje.. itd..

ja bih onda isao na iPhone

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?
Top Bugovac kaže...
EZY-E kaže...

Jeli volis vise prckati po mobu ili zelis da samo obavlja svoju zadacu bez kompliciranja?

Ako je ovo drugo onda uzmi iPhone.

treba mi za net, glazbu, videe, slikanje.. itd..

 tu su xperia-e bolje od iphone-a, pogotovo kad je riječ o kameri...

IRebic
14 godina
offline
Re: Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?
IRebic kaže...
Top Bugovac kaže...
EZY-E kaže...

Jeli volis vise prckati po mobu ili zelis da samo obavlja svoju zadacu bez kompliciranja?

Ako je ovo drugo onda uzmi iPhone.

treba mi za net, glazbu, videe, slikanje.. itd..

 tu su xperia-e bolje od iphone-a, pogotovo kad je riječ o kameri...

a zavisi koliko cesto fotka i snima..

ako misli tu i tamo nes fotkat-netreba mu neka ultra kamera, ja mislim da ja svaki mjesec fotkam maksimalno jednom :)

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2011 1:36 (EZY-E).
14 godina
neaktivan
offline
Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?

iPhone uzmi, nećeš se pokajati 100%. Štekat ti neće. Baterija može dosta dugo trajati za to što ga ti misliš koristiti. Kamera je zadovoljavajuća. Grafika extra, tako da videi neće biti problem, naprotiv. wi-fi perfektan, kao i sam safari kao web browser. Moja preporuka 100%. A za cijenu se raspitaj, pa vidi koji možeš uzeti. Ja cijene ne znam, iz BiH sam. Ali, ako možeš, bolje ti je sačekaj, skupi još para i uzmi 3GS ili 4G, mnogo su bolji i BRŽI od prethodnika 2G i 3G.

P.S. Ja koristim 3G i jako sam zadovoljan, mada mu fali ono S (speed) iz 3GS, POZDRAV!!!

 
6 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?
EZY-E kaže...

a zavisi koliko cesto fotka i snima..

ajme vi ajfonovci.. lipo je reka da mu treba za video i slike.. to znaci cesto ocigledno..

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?
Mitsuoka kaže...
EZY-E kaže...

a zavisi koliko cesto fotka i snima..

ajme vi ajfonovci.. lipo je reka da mu treba za video i slike.. to znaci cesto ocigledno..

nemora uopce znaciti

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
13 godina
offline
Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?

meni se kod iPhonea ne sviđa raspored.. tj. onaj menu itd.. sve mi je nekako razbacano... nema nikakvog rasporeda.. barem tako ja mislim.. ali sve ostalo je odlično...

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: Možda ipak nije kao Dražen Petrović ali ipak igra kao super zvijezda! (Success is my only motherfucking option, failure's not)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?
Top Bugovac kaže...

meni se kod iPhonea ne sviđa raspored.. tj. onaj menu itd.. sve mi je nekako razbacano... nema nikakvog rasporeda.. barem tako ja mislim.. ali sve ostalo je odlično...

sve ostalo je odlicno? sta je uopce ostalo {#}

 

ajde na neki normalan mobitel, ionako u tele2 uopce ni nema iPhonea... nemoj se zamarat uopce sa njime.

 

@EYE kako to ne mora znacit ako je rekao da mobitel KORISTI ZA NET, MUZIKU, SLIKE I VIDEO? Sto tu nije jasno?

Sve je superiornije na Androidu, cak i muzika, pogotovo radi drugih MediaPlayera koji imaju masu mogucnosti - tipa PowerAMP.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2011 1:56 (Mitsuoka).
14 godina
offline
Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?
Koristio sam ja i android i dzaba ti neogranicena mogucnost prilagodavanja svega zivog i nezivog kada svako malo izleti neki bug, a i vecina appova je koma, a i tu je problem fragmentacije androida. Ocito nikad nisi koristio iphone DUZE vrijeme. Pogledaj naprimjer optimus 2x sa dvojezgrenim procom od 1 GHz i iphone 3gs sa jednojezgrenim procom od 800 MHz. Kod optimusa kada prebacujes homescreenove steka ko ludo dok kod iphonea skroz fluidno ide. I nemoj mi sada govoriti da se sve da ubrzati sa custom romovima, to je kao da kupis auto koji se nekad ugasi dok vozis i onda ti trebas prckati po njemu da bi normalno vozio. Ako ima zivaca petljati se s androidom neka ga uzme.
Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2011 2:15 (EZY-E).
Moj PC  
4 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?

Istina Android je loš, loš je i WP7, ali iOS je bome najgori od svih, kad se to jos spoji sa malim ekranom...

 

Uglavnom, nemoj mu spamat temu iPhoneom kojega uopce nema u ponudi tele2, a ti momak uzmi radije Neo i spremi razliku u dzep jer su specifikacije tu negdje, a preko 4 inca je po meni previse, 3.7 mi je taman.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?
Top Bugovac kaže...

meni se kod iPhonea ne sviđa raspored.. tj. onaj menu itd.. sve mi je nekako razbacano... nema nikakvog rasporeda.. barem tako ja mislim.. ali sve ostalo je odlično...

 

To mozes srediti sa folderima. Ako mislis na ikonice.
Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
13 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?
Top Bugovac kaže...

ustvari imam i više.. sad sam rješio ovako: imam 1 715kn u €, uzimat ću preko djeda pa ću dobit 100 kn popusta od tele2 zato što je taki neki korisnik, i preko one akcije "staro za novo" imam tri moba, koja su procjenjena na 700kn i još su mi rekli roditelji, djedovi i bake dati 500kn.. znači 3015kn, a još će se nešto i nagrecat od toga što radim ovako susjedima.. :)

Moram reagirati iako znam da me neces poslusati. Vidim da si jako mlad i da si vrijedan te da do novca nisi stigao lako. Dati sve svoje novce za mobitel je glupo. Postoje razne kategorije proizvoda koje su namjenjene raznim kategorijama ljudi. Tako npr. Mercedes nije auto za prosjecnog radnika ni u Njemackoj a kamoli kod nas. Nije sramota voziti Citroena ili Fiata. Kod nas je cesta pojava da ljudi daju zadnje novce za Mercedesa a nemaju od cega placati stambeni kredit ili pristojno zivjeti. On zeli biti vidjen u Mercedesu.

Moj ti je savjet da, ako nemas mobitel, kupis neki jeftini model a ostatak novca potrosis na neko putovanje, knjigu, tecaj, izlaske.... jer te mobitele koje ti gledas bi trebali kupovati ljudi koji taj iznos zarade u maksimalno tjedan dana. Ovako ces zicati starce za bon, neces nimalo uzivati u novcu kojeg si dobio i zaradio a taman dok naucis sve funkcije koje ti mobitel ima izaci ce 10 novih modela i taj tvoj ce biti stara kanta i gledati ces opet kako doci do novca za boljeg. Postat ces rob mobitela.

Doci ce vrijeme kad ces moci sebi kupiti top model mobitela a da to ni ne osjetis i onda ces shvatiti koliko je to beznacajna stvar. Ja koji zaradjujem debelo iznad hrvatskog prosjeka imam skupi mobitel iskljucivo zato jer mi pretplata (koja mi je potrebna za posao) omogucava da ga dobijem za kunu. Da nemam mogucnost uzeti jeftino dobar mobitel nikad ne bi dao preko 200-300kn za njega.

13 godina
offline
Re: Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?
BlueMax kaže...
Top Bugovac kaže...

ustvari imam i više.. sad sam rješio ovako: imam 1 715kn u €, uzimat ću preko djeda pa ću dobit 100 kn popusta od tele2 zato što je taki neki korisnik, i preko one akcije "staro za novo" imam tri moba, koja su procjenjena na 700kn i još su mi rekli roditelji, djedovi i bake dati 500kn.. znači 3015kn, a još će se nešto i nagrecat od toga što radim ovako susjedima.. :)

Moram reagirati iako znam da me neces poslusati. Vidim da si jako mlad i da si vrijedan te da do novca nisi stigao lako. Dati sve svoje novce za mobitel je glupo. Postoje razne kategorije proizvoda koje su namjenjene raznim kategorijama ljudi. Tako npr. Mercedes nije auto za prosjecnog radnika ni u Njemackoj a kamoli kod nas. Nije sramota voziti Citroena ili Fiata. Kod nas je cesta pojava da ljudi daju zadnje novce za Mercedesa a nemaju od cega placati stambeni kredit ili pristojno zivjeti. On zeli biti vidjen u Mercedesu.

Moj ti je savjet da, ako nemas mobitel, kupis neki jeftini model a ostatak novca potrosis na neko putovanje, knjigu, tecaj, izlaske.... jer te mobitele koje ti gledas bi trebali kupovati ljudi koji taj iznos zarade u maksimalno tjedan dana. Ovako ces zicati starce za bon, neces nimalo uzivati u novcu kojeg si dobio i zaradio a taman dok naucis sve funkcije koje ti mobitel ima izaci ce 10 novih modela i taj tvoj ce biti stara kanta i gledati ces opet kako doci do novca za boljeg. Postat ces rob mobitela.

Doci ce vrijeme kad ces moci sebi kupiti top model mobitela a da to ni ne osjetis i onda ces shvatiti koliko je to beznacajna stvar. Ja koji zaradjujem debelo iznad hrvatskog prosjeka imam skupi mobitel iskljucivo zato jer mi pretplata (koja mi je potrebna za posao) omogucava da ga dobijem za kunu. Da nemam mogucnost uzeti jeftino dobar mobitel nikad ne bi dao preko 200-300kn za njega.

a ja sam štedio za taj mobitel :P
baš ono želim mobitel, mislim da će mi olakšat neke stvari.. 

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: Možda ipak nije kao Dražen Petrović ali ipak igra kao super zvijezda! (Success is my only motherfucking option, failure's not)
12 godina
neaktivan
offline
Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?

Ja sam prekjučer upiknuo HTC Wildfire S na pretplatu i platio ga 1100 kn. Super sam zadovoljan, da aplikacije štekaju, ali to mi nije najvažnije kod mobitela. Nemoj uzimati preskupe mobitele imaš onaj huawei u8300 ako se ne varam za 700 kn na ponudi za bonove, a kolko sam čuo od frenda to je super smartphone, kad vidiš omjer uloženo-dobiveno, a i u BUG-u je bio best buy, a imaš i xperiu x8 za 1000kn koji je također super mob .{#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 19:47 (iBuySmart).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?

sve ti ovisi za šta ti triba mobitel, ako ti triba za pokazivanje i slične stvari uzmi iPhone, ako ti triba za neke ozbiljnije aplikacije i ako se misliš "zajjebavat" sa njin uzmi android, većina ljudi misli da je iPhone alfa i omega mobitela, a ustvari je osrednji proizvod kojemu samo ime košta koju tisuću kuna

 
4 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?
slimyyy kaže...

sve ti ovisi za šta ti triba mobitel, ako ti triba za pokazivanje i slične stvari uzmi iPhone, ako ti triba za neke ozbiljnije aplikacije i ako se misliš "zajjebavat" sa njin uzmi android, većina ljudi misli da je iPhone alfa i omega mobitela, a ustvari je osrednji proizvod kojemu samo ime košta koju tisuću kuna

100% si upravu. Ja koristim iPhone 3G. iPhone je "šminka". Gdje god ga pokažeš ti si faca. U ruci leži extra i imaš strašan osjećaj. Izgled je prelijep. Ali što se tiče aplikacija nije tačno da treba uzeti android pored iOS-a. Apps za iPhone se ne mogu porediti sa bilo kojim aplikacijama za bilo koji drugi mobitel. Tako da se na njemu možeš i igrati, a i faca si. Sve ostale funkcije su kao i kod svih drugih mobitela, samo što rade puno brže i imaju ljepši "look". 

P.S. Uzmi iPhone, to nije luksuz, to je investicija... ;)

13 godina
offline
Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?

Ne sviđa mi se Huawei U8300 izgledom.. (naravno i izgled mi je bitan)...i što znači capacitive ili resistive touch screen?

edit:// a moram se još odlučit.. uzet ću mobitel 1.9. ima još 2 tjedna do tada.. )

i sada čitam za huawei komentare i kažu da je malo usporen mob. i da je wlan slab..

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: Možda ipak nije kao Dražen Petrović ali ipak igra kao super zvijezda! (Success is my only motherfucking option, failure's not)
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2011 23:16 (Top Bugovac).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?
Top Bugovac kaže...

Ne sviđa mi se Huawei U8300 izgledom.. (naravno i izgled mi je bitan)...i što znači capacitive ili resistive touch screen?

edit:// a moram se još odlučit.. uzet ću mobitel 1.9. ima još 2 tjedna do tada.. )

i sada čitam za huawei komentare i kažu da je malo usporen mob. i da je wlan slab..

Ovaj mob ti je odlican:http://www.tele2.hr/cps/rde/xchg/www_tele2_hr/stylesheet/hs.xsl/-/mobilna_telefonija/mobilni_telefoni.html/-/papp/phones_application_hr/http://mobiles.web.tele2.hr/telefon.aspx?mobitel=Samsung-I5800-Galaxy-3-Black&ponuda=start-paket-na-bonove&mode=prepaid&mobile=625

 

Imas i bijeli.

 

Android,3mpx autofokus,wi-fi,blutud,microsd,tach.

Mob je odlican neces pozaliti.

 

P.S-Moj bratič ima iphone 4 i nije nešto poseban ko svaki dobar mobitel to je šminka samo!...i uštedi malo love da imaš za bonove i ostalo što oš.

Arian RIčko
14 godina
offline
Re: Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?
Mitsuoka kaže...

Sve je superiornije na Androidu, cak i muzika, pogotovo radi drugih MediaPlayera koji imaju masu mogucnosti - tipa PowerAMP.

Iskreno, ja ne vidim ništa dobro u iPhoneovom music playeru kojeg svi hvale. Nema uopće nikakve napredne mogućnosti, ništa posebno, play, pauza...

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
14 godina
offline
Re: Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?
muha1995 kaže...
slimyyy kaže...

sve ti ovisi za šta ti triba mobitel, ako ti triba za pokazivanje i slične stvari uzmi iPhone, ako ti triba za neke ozbiljnije aplikacije i ako se misliš "zajjebavat" sa njin uzmi android, većina ljudi misli da je iPhone alfa i omega mobitela, a ustvari je osrednji proizvod kojemu samo ime košta koju tisuću kuna

100% si upravu. Ja koristim iPhone 3G. iPhone je "šminka". Gdje god ga pokažeš ti si faca. U ruci leži extra i imaš strašan osjećaj. Izgled je prelijep. Ali što se tiče aplikacija nije tačno da treba uzeti android pored iOS-a. Apps za iPhone se ne mogu porediti sa bilo kojim aplikacijama za bilo koji drugi mobitel. Tako da se na njemu možeš i igrati, a i faca si. Sve ostale funkcije su kao i kod svih drugih mobitela, samo što rade puno brže i imaju ljepši "look". 

P.S. Uzmi iPhone, to nije luksuz, to je investicija... ;)

tocno to

velika vecina android aplikacija izgledaju nedovrseno i ruzno, kao da su iz vremena wina 95 napravljene...

ios appove je uzitak koristiti

 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?
EZY-E kaže...

tocno to

velika vecina android aplikacija izgledaju nedovrseno i ruzno, kao da su iz vremena wina 95 napravljene...

ios appove je uzitak koristiti

 

istina, jer ih je puno lakše radit od strane početnih programera nego one za iOS i zato ima dosta amaterskih i "ružnih" aplikacija

14 godina
neaktivan
offline
Re: Jedan od ovih Sony Ericssona ili iPhone?
muha1995 kaže...
P.S. Uzmi iPhone, to nije luksuz, to je investicija... ;)

Ti si 95 godiste, pa jos nisi ni svijeta vidio, tako mogu protumacit tvoj komentar. Dosta ljudi smatra iPhone statusnim simbolom, a pogotovo u danasnje vrijeme je to pogresno jer iPhone bome imaju svi, od onih koji ga mogu imati, do onih koji nemaju za kruh ali zato dizu kredit za iPhone, bas radi ovoga balkanskoga mentaliteta.
Mobitel je investicija, smartphone je luksuz koji si malo ljudi moze priustiti bez da to osjete. Naravno VECINA vas djece koja odrasta u kapitalisticko balkanskom mentalitetu ima pogresne stavove, zato i vise manje ne volim iPhone, jer od vas cini bahate i prepotentne ljude, kojima je bitna samo vanjstina.

 

Za autora, netko je u temi dobro rekao, nemoj potrositi svaku kunu, jer svaka kuna dobro dode, a mobiteli su sada na dosta visokoj razini da ces bit zadovoljan sa vise manje svakim Android uredajom normalne cijene (X8, Wildfire S,...) osim ako si bahato razmazeno deriste koje mora imati dizajnersku krpicu koja mu ni u najmanjoj mjeri ne treba {#}

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice