Neobična tarifa

poruka: 11
|
čitano: 3.355
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Neobična tarifa

Dakle, švrljajući stranicama tele2 po prvi put sam uočio tarifu pod nazivom ''Plan 0''. Na brzinu sam pročitao karakteristike, uvjete korištenja i sl. i na kraju mi ništa nije bilo jasno. Ispada da se može kupiti mobilni uređaj (npr. Desire za 1995kn), potpiše se ugovor na dvije godine, svaki mjesec se naplaćuje neka radijska pretplata (?) i to je to. Nema nikakve minimalne mjesečne potrošnje niti išta slično. Iskreno, to mi zvuči predobro da bi bilo istinito, posebice kad znamo svi na koje sve načine operateri znaju izmusti novce. Stoga, zanima me ako netko od vas koristi tu tarifu, da li je stvarno istina to o čemu pričaju, da li se račun obnavlja putem bonova i ako kojim slučajem znate koliko košta LG gt540 u takvoj ponudi? (pošto nigdje nisam mogao naći cijenu).

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Neobična tarifa

Ja imam nešto slično od samih početaka ,bez pretplate.

Platiš samo tu radijsku frekvenciju 12 kn, i naravno koliko potrošiš taj mjesec.

Račun se ne obanavlja , nego jednostavno koliko potrošiš toliko platiš + radijsku frekvenciju.

15 godina
offline
Neobična tarifa

Moj stari to ima u vipu samo on nije uzo tako skupi mobitel..

http://thebeattime.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Neobična tarifa

Je, ali na koji način nadopunjuješ račun? Preko bonova? btw. kakvu korist i  profit imaju s tom tarifom? Jer, ako je tako idealna, zar ne bi svi bili na njoj?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Neobična tarifa
Riker kaže...

Je, ali na koji način nadopunjuješ račun? Preko bonova? btw. kakvu korist i  profit imaju s tom tarifom? Jer, ako je tako idealna, zar ne bi svi bili na njoj?

  Nema nadopunjavanja računa, u biti ti si na pretplati samo što ne plačaš mjesečno određen iznos.

15 godina
neaktivan
offline
Neobična tarifa

Ne shvaćaš što želim reći, tj. pitati. Npr. imam 50kn na računu. Potrošim tih 50kn. I na koji način opet nadoplatim s 50kn da bih mogao i dalje slati poruke i sl.? To me zanima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Neobična tarifa
Riker kaže...

Ne shvaćaš  što želim reći, tj. pitati. Npr. imam 50kn na računu. Potrošim tih 50kn. I na koji način opet nadoplatim s 50kn da bih mogao i dalje slati poruke i sl.? To me zanima.

  Gle ovako odeš tamo i hočeš plan nula,potpisuješ ugovor kao na pretplati.

Nemožeš koristit bonove i imat tu tarifu,kao što vidiš na stranici pozivi su skuplji u prosjeku oko 30 lipa.

Dakle imaš mob na pretlati   a ne plačaš pretlatu, plačaš skuplje razgovore i to je to.

 

15 godina
neaktivan
offline
Neobična tarifa

Heheh, nikako da se sporazumimo {#} Nikad nisam imao mob. pretplatu, pa zbog toga ne znam. Kad potpišem ugovor, oni mi ''sjednu'' na bankovni račun, tj. ovo je ugovor uz trajni nalog, zar ne? Dakle, svoje troškove pokrivam pomoću novca koji na na bank. računu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Neobična tarifa
Riker kaže...

Heheh, nikako da se sporazumimo {#} Nikad nisam imao mob. pretplatu, pa zbog toga ne znam. Kad potpišem ugovor, oni mi ''sjednu'' na bankovni račun, tj. ovo je ugovor uz trajni nalog, zar ne? Dakle, svoje troškove pokrivam pomoću novca koji na na bank. računu?

  Tako je i ako jedan mjesec nisi imao niti ijedan poziv, oni će ti naplatit samo tu radijsku frekvenciju.

Ako napraviš račun 30 kn to naplate ,jednostavno je.

A koliko si potrošio možeš vidjet kad im pošalješ sms TPO.

Nadam se da smo se sad razumijeli{#}

16 godina
online
Neobična tarifa

Jesi li ikad vidio uplatnice za režije koje plačaš? Ono struja, voda, telefon? Ista stvar je kao i s ovim.

Koliko potrošiš toliko plačaš + neki fiksni harač.

 

Vjerojatno su cijene kao i za bonove, jel?

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2010 14:48 (Elles D.).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Neobična tarifa

Nikad mi se nije sviđalo to ''sjedanje'' na račun i pojam ''trajni nalog'' {#} Ne znam, ne znam, namjeravam kupiti gt540 i ima ga u technomaxu (trebao bi biti otključan, zar ne?) za oko 1450kn. A ako je u tele2 za par kuna ispod 1000, onda ću rađe dodati još par stotica, i neću imati pretplatu...

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice