OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

poruka: 783
|
čitano: 180.110
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Još jedno pitanje: primjećuje li itko koja je razlika između verzija 6/128 na ova 2 linka osim što je na drugom linku mobitel na lageru i skuplji 26$? Usporedio sam i sve je isto osim ta 2 detalja...

 

LINK1LINK2

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
explo kaže...

Još jedno pitanje: primjećuje li itko koja je razlika između verzija 6/128 na ova 2 linka osim što je na drugom linku mobitel na lageru i skuplji 26$? Usporedio sam i sve je isto osim ta 2 detalja...

 

LINK1LINK2

 Ja kad sam kupovao gledao sam da ima što više recenzija kupaca na linku. To mi je upalo ovdje u oko da link1 ima 655 recenzija,a link2 samo 18. Zašto je to tako ne znam. Oba linka su Goldway. 

15 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ekipa, prodavat cu vjerojatno svoj OnePlus 7T nebula blue (stanje 10/10) kupljen prije nesto manje od tri mjeseca sa sluzbene stranice (stavio ovdje slike), pa ako ima zainteresiranih, javite se. Razlog prodaje je samo financijske prirode. 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 20:40 (NoOne1).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Da li je kome uspjelo aktivirati VoLTE i VoWiFi na HT mrezi (ukljucujuci bonbon i simpu) na Oneplus uredaju bilo koje generacije?

SZK me uvjerava da ti mobiteli nisu podrzani, pa evo zanimaju me iskustva vlasnika Oneplus uredaja.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Imao sam aktivirano jedno i drugo.

Aktiviraš ih koristeći ove upute i to je to.

https://www.getdroidtips.com/how-to-enable-volte-and-vowifi-on-oneplus-7-pro/
9 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
intelduo1 kaže...
Imao sam aktivirano jedno i drugo.

Aktiviraš ih koristeći ove upute i to je to.

https://www.getdroidtips.com/how-to-enable-volte-and-vowifi-on-oneplus-7-pro/

 Sve aktivirano davnih dana, ali nema nista. Jel tebi na mobitelu bas rade obje usluge na HT mrezi?

12 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Radilo mi je. Jesi sve napravio točno onako kako je u uputama?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

VoLTE na OP7T i na OP7 radi bez problema(HT).

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2020 21:54 (vepar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ja aktivirao i radi bez problema na tcom mreži odnosno bonbon i simpa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
user3468 kaže...

Ja aktivirao i radi bez problema na tcom mreži odnosno bonbon i simpa.

 koje polje ste označili? VoLTE ili WI-FI? Postavke poziva- putem mobilne mreže ili wifi-a?

13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

kako uopće testirati te postavke ??
aktivirao sam obje opcije, ali kako sam prije imao 1+1 i ovo mi je prvi uređaj na kojem to imam, kako mogu znat da to radi kak treba ??
imam bonbon mrežu, i doma mi lovi 4g

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
matija656 kaže...

kako uopće testirati te postavke ??
aktivirao sam obje opcije, ali kako sam prije imao 1+1 i ovo mi je prvi uređaj na kojem to imam, kako mogu znat da to radi kak treba ??
imam bonbon mrežu, i doma mi lovi 4g

 mora ti u gornjem desnom kutu pisati volte ili wowifi ali tek nakon što nazoveš službu za korisnike i aktiviraš kao ja jutros

 

13 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
0verlord kaže...

 mora ti u gornjem desnom kutu pisati volte ili wowifi ali tek nakon što nazoveš službu za korisnike i aktiviraš kao ja jutros

 

 aktivirano, dobio sam ikonu volte u status baru

i ne mora se aktivirati preko službe za korisinke

za bonbon se može poslati poruka na 13977 sadržaja HOCU, i onda se dobije poruka sa opcijama za aktivaciju

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.1.2020 20:35 (matija656).
13 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

slučajno dupli

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.1.2020 20:33 (matija656).
8 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Zanima me koliki vam je SOT na Op 7t. Sad zadnji, sa najnovijim updateom. 

Ja sam, ajmo reći, heawy user, odnosno puno blejim u mob. Ništa zahtjevno,ali je puno upaljen ekran. Najviše browsing i društvene mreže, a nekakve zahtjevne igrice ne igram... Osvjetljenje ekrana na najjače, upaljene sinkronizacije, wifi, na poslu na mobilnim podacima. 

Na netu su šarolike informacije. Od 4h do 7h. Znam da ovisi i o korištenju, naravno.

Imam stari xiaomi redmi note 4x i tu baterija traje brdo, tako da nisam navikao razmišljati o punjaču do spavanja. 

Pa ako možete napisati par riječi o korištenju, uz SOT, bio bih zahvalan pošto mi se ne daje baš ovoliko novaca, a da ne budem zadovoljan baterijom koja mi je vrlo bitna stavka. Hvala svima. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 22:12 (hardcoree).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Jel moguce da Op 7 i 7 pro nemaju AOD?

 

Ja sam ostao sokiran

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
7T baterija 36% većinom igranje, Tapatalk,Max TV, browser, 5,5h zaslona...17h korištenja.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Mislim, izdržao bi vrlo vjerojatno dan jačeg korištenja. Meni izdrži i u drugi dan, pola sata na punjači i opet kao pun.
Ali ovisi koliko bi bio dnevno na mobitelu jer 90Hz na max. osvjetljenju i 4G dosta brzo cucla bateriju.
Mislim da bi mu P30 Pro u ovom slučaju bolje legao
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Ako ti je dobra baterija imperativ, radije uzmi op7 a ne 7T. Ima bolji SOT i opcenito dulje traje. Mob je manji od 7t taman za malo i ima manje izduzen ekran. Jedini plus je 90hz ako se palis na to. Ne mogu reci da se ne primjeti ali nije level changer..
8 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Da odmah svima odgovorim. Mislio sam preći na pretplatu i uzeti OP 7t.  Op 7 nema nigdje u ponudi operatera, a P30 pro ima zaobljeni ekran koji ne podnosim. 90hz mi uopće ne igra ulogu. Mislio sam probati malo oxygen os, brzinu i malo bolje kamere, ali baterija je primarna. 

Mislim da odustajem jer ne želim razmišljati o bateriji uopće za taj novac koji bi mi tcom izbio iz džepa za 2 godine kolike traje ugovor, tako da izgleda da ću ostati vjeran Xiaomiu. Čekam globalnu verziju redmia K30 kod nas (bio to Poco x2 ili Mi 10t) pa ću ga uzeti za keš. Možda i global redmi k30 pro ako ne pretjeraju sa cijenom. 

Ne znam koliko će ovi problemi sa virusom utjecati na pojavljivanje globalnih verzija. MI 10 i ostale globalne će valjda predstaviti 23. u Barceloni, a kada će do nas i koliko će koštati će pokazati vrijeme. Uvijek ostaje opcija da uzmem odmah mi 9t pro ili puno jeftiniji redmi note 8 pro i ajzdravo. 

Hvala na komentarima. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Evo imaš S10 Lite sa SD855 velikom baterijom i prilično dobrim kamerama. I ravnim ekranom naravno. Taj je i cjenovno konkurencija OP7T
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Nema taj S10 Lite šta tražit pored OP7T. Meni je baterija jako dobra i izdrži od jutra do navečer u bilo kojem scenariju.

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
zuper kaže...
Evo imaš S10 Lite sa SD855 velikom baterijom i prilično dobrim kamerama. I ravnim ekranom naravno. Taj je i cjenovno konkurencija OP7T


Pročitao sam sad recenzije na brzinu (Samsunge slabije pratim) i stvarno djeluje neloše, ali sad kad sam prespavao sam skužio da mi ne treba u životu ceh od Tscuma.
Došlo bi me cca. 350kn mjesečno mobitel i tarifa.
OP7t ili Samsung S10 lite. I tako dvije godine. To je 8400 kn.
Sada trošim na bonove (i dovoljno mi je), 85 kuna mjesečno. To mi je 2040kn u 2 godine. To bi značilo da sam mob platio 6400 kn.
Nema šanse. Nebi mogao spavati ;)
Tražim mob do 3000kn max. i uzeti ću ga u kešu. 
Znači opcije za sada su mi (od najjeftinijeg prema skupljem):
Xiaomi redmi note 8 pro (ne volim mtk, a i htio sam ipak nešto malo više premium)
Xiaomi redmi k30/poco x2/ mi 10t (čekam globalnu prodaju i cijene)
Xiaomi mi 9t pro (nisam fan skočnih kamera, ali to mogu progutati)
Xiaomi redmi k30 pro ili kako će se već zvati globalna varijanta (isto čekam)
Realme x2 pro (malo preko 3000kn u Kini, ne znam kako bi mi sjela promjena, kakav je color os i kada će početi slati)
One plus 7t ako mu padne cijena vani

Volim velike ekrane, veliku bateriju i što bolju kameru. Xiaomi uvijek ima prednost.
Ne podnosim nikako zaobljene ekrane, Samsung i Iphone...
Volio bi zaobići skočnu kameru, ali nju mogu prožvakati ako je sve ostalo super.


Dalje ne znam, a pogledao sam i pročitao recenzije valjda za sve.

vepar kaže...

Nema taj S10 Lite šta tražit pored OP7T. Meni je baterija jako dobra i izdrži od jutra do navečer u bilo kojem scenariju.


Lijepo za čuti. Ako mu padne cijena na yougeeku npr. ili naletim na neku akciju mogu razmišljati i o njemu, ali kao što sam napisao, ne dam preko 3000kn.
Vidjeti ćemo kada će kinezi početi slati.


Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 19:19 (hardcoree).
14 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ja ga uzeo  Goldway shopu za  nekih 3050kn, ali nažalost više ih nema po toj cijeni...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ekipa, prodajem (nažalost) svoj OnePlus 7T, pa ako ste zainteresirani, ili poznajete nekog tko je zainteresiran, link na oglas se nalazi niže:

https://www.njuskalo.hr/oneplus-mobiteli/oneplus-7t-hrpu-opreme-oglas-30738609

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 11:33 (Jeronimo).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Imam OP 7, nakon zadnje nadogradnje 10.3.0, vidljiva je velika razlika u poboljšanoj kvaliteti stock kamere, koristim inače gcam, i mogu reć da su slike sad usporedljive sa gcam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Nadogradnja 10.3.0. je davno izasla, u 12mj. Prije 2-3 dana je izasla nova 10.3.1.

 

11 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

ja sam na Open Beta 9 

 

savršeno

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
btomaso8 kaže...

Nadogradnja 10.3.0. je davno izasla, u 12mj. Prije 2-3 dana je izasla nova 10.3.1.

 

 meni je tek nedavno ponudilo 10.3.0 i evo jučer 10.3.1

14 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
btomaso8 kaže...

Nadogradnja 10.3.0. je davno izasla, u 12mj. Prije 2-3 dana je izasla nova 10.3.1.

 

 

user3468 kaže...
btomaso8 kaže...

Nadogradnja 10.3.0. je davno izasla, u 12mj. Prije 2-3 dana je izasla nova 10.3.1.

 

 meni je tek nedavno ponudilo 10.3.0 i evo jučer 10.3.1

 Znači vi ste na indiji (regija)?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice