Pomagajte-prebacivanje na sd karticu

poruka: 3
|
čitano: 11.211
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Prebacivanje aplikacija s interne na sd karticu

Prebacivanje sa interne memorije na sd karticu je od uvijek bilo najlaksa stvar,ali problem je taj da od Android 6 (i nadalje) zbog sigurnosnih razloga va funkcija nije podržavana na mobitelu tako da sam zvao tele 2(nisu ni oni znali) pa su mi dali broj od huawei servisa(niti oni ne znaju kako)

Zvao privatne servise i oni bi 100-150kn u dzep(a jes moj **** ces ti dobit 150kn za 5min posla)

Ima jedan program wondershare mobile go i super je no posto mi je istekla trial verzija onda ne mogu vise je koristit(pokusao skidat crack ali program je fakat zasticen)

Ja imam opciju da stavim da mi je sd kartica glavna destinacija ali nakon toga mob brutalno pocne stekat.Sd kartica je class 10 80mb/s 32gb.Isto tako sam skidao program app manager || i ne pomaze.

Zar je stvarno toliko tesko prebaciti apk na sd na huawei mobitelima,da sam znao prije nebi ga kupovao a radi se o novome Huawei P9 lite 2017

 

hvala unaprijed

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2017 22:35 (karlo125).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomagajte-prebacivanje na sd karticu

Zar je moguce da nitko ne zna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Pomagajte-prebacivanje na sd karticu

Nitko ne zna ili se to ni ne može napraviti jer je Huawei to odlučio onemogućiti? Tako barem kažu ovdje i ovdje. Potraži alternativne ROM-ove - možda se to može u nekom od njih.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice