Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.932
|
čitano: 10.915.909
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mzopg kaže...
MUĆAK kaže...

Xiaomi Mi9t 

 2280 kn,  308 eura

 

Oneplus 6T
 2160 kn , 292 eura

 

Honor V20

3000 kn , 405 eura

 

 

 Mućak a da napišeš što ti je najbitnije kod moba i koji ti je budžet pa će ti možda netko i pomoći dobrim savjetom, ovako će ljudi samo "lobirati" za proizvođača koji je njima draži.

 Ok,

ovim redom kvalitetan Amoled zaslon,video kamera , baterija i solidan SoC to je to.

za svaki slučaj igre su mi nebitne uopće .

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
DAXINHO146 kaže...

Pozdrav! 

Trebam pomoć oko odabira kupnje mobitela do max 1000kn.
Za djevojku je, svrha je YouTube, surfanje, drustvene mreze, solidna baterija i dobra kamera. 
Nisam upućen pa me zanima koji je best buy.

Naručivao bi sa gearbest-a ili jos i bolje ako se moze kod nas kupit. Kešovina!


 Pogledaj Xiaomi Mi A3, on je nekakvih 150kn preko tvog budžeta, ali dobiješ odličnu bateriju i flagship kameru. Ekran je nešto niže rezolucije, ali na račun toga mobitel manje troši bateriju i radi iznimno brzo i fluidno. Slične cijene je i Redmi Note 7 Pro, isto dobar uređaj.

 

Ako ne bi preko 1000kn, onda vidi Redmi Note 8.

 

Zanimljivi su i Realme i Cubot novi modeli, ali nemam previše iskustva u radu s njima tako da ne mogu ništa konkretno napisati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2019 17:34 (mzopg).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MUĆAK kaže...
mzopg kaže...
MUĆAK kaže...

Xiaomi Mi9t 

 2280 kn,  308 eura

 

Oneplus 6T
 2160 kn , 292 eura

 

Honor V20

3000 kn , 405 eura

 

 

 Mućak a da napišeš što ti je najbitnije kod moba i koji ti je budžet pa će ti možda netko i pomoći dobrim savjetom, ovako će ljudi samo "lobirati" za proizvođača koji je njima draži.

 Ok,

ovim redom kvalitetan Amoled zaslon,video kamera , baterija i solidan SoC to je to.

za svaki slučaj igre su mi nebitne uopće .

 Koliko kunića? ili eura?  Da ti ne lupim sad mob od 900€, ako je van budžeta.

7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mzopg kaže...
MUĆAK kaže...
mzopg kaže...
MUĆAK kaže...

Xiaomi Mi9t 

 2280 kn,  308 eura

 

Oneplus 6T
 2160 kn , 292 eura

 

Honor V20

3000 kn , 405 eura

 

 

 Mućak a da napišeš što ti je najbitnije kod moba i koji ti je budžet pa će ti možda netko i pomoći dobrim savjetom, ovako će ljudi samo "lobirati" za proizvođača koji je njima draži.

 Ok,

ovim redom kvalitetan Amoled zaslon,video kamera , baterija i solidan SoC to je to.

za svaki slučaj igre su mi nebitne uopće .

 Koliko kunića? ili eura?  Da ti ne lupim sad mob od 900€, ako je van budžeta.

 

Pa evo  to su ti mobiteli  koje sam naveo i to ide na pretplatu kod Tele2 a naveo sam i svoje interese pa koji je najpoželjniji za to.

 

Xiaomi Mi9t 
24 x 95 = 2280 kn,  308 euro

Oneplus 6T
24 x 90= 2160 kn , 292 eura

Honor V20
24 x 125 = 3000 kn  , 405 eura

Samsung S10e
24 x 140 = 3360 kn , 454 eura

 

Hvala..

 

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Razmišljam o kupnji novog mobitela. Za oko mi je zapao Redmi note 7 pro, nije mi bitno što nema b20. Koliko je to isplatljiva kupnja, ili postoji nešto bolje u toj klasi?

Hvala.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
qwertst kaže...

Razmišljam o kupnji novog mobitela. Za oko mi je zapao Redmi note 7 pro, nije mi bitno što nema b20. Koliko je to isplatljiva kupnja, ili postoji nešto bolje u toj klasi?

Hvala.

 Odličan uređaj, ako ga uzmeš nećeš pogriješiti. Za te novce još je tu u igri Mi A3, nešto lošiji ekran, bolja baterija, ljepši dizajn i bolji materijal, bolja selfie kamera.

RN 7 Pro ima fHD+ IPS 6.3" display, dok Mi A3 ima HD+ AMOLED 6" display.

 

Za 200-300kn više može se kupiti i Redmi Note 8 Pro, odličan uređaj. Vjerojatno će mu cijena još malo pasti sljedećih tjedana pa će biti malo skuplji od RN 7 Pro.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MUĆAK kaže...
mzopg kaže...
MUĆAK kaže...
mzopg kaže...
MUĆAK kaže...

Xiaomi Mi9t 

 2280 kn,  308 eura

 

Oneplus 6T
 2160 kn , 292 eura

 

Honor V20

3000 kn , 405 eura

 

 

 Mućak a da napišeš što ti je najbitnije kod moba i koji ti je budžet pa će ti možda netko i pomoći dobrim savjetom, ovako će ljudi samo "lobirati" za proizvođača koji je njima draži.

 Ok,

ovim redom kvalitetan Amoled zaslon,video kamera , baterija i solidan SoC to je to.

za svaki slučaj igre su mi nebitne uopće .

 Koliko kunića? ili eura?  Da ti ne lupim sad mob od 900€, ako je van budžeta.

 

Pa evo  to su ti mobiteli  koje sam naveo i to ide na pretplatu kod Tele2 a naveo sam i svoje interese pa koji je najpoželjniji za to.

 

Xiaomi Mi9t 
24 x 95 = 2280 kn,  308 euro

Oneplus 6T
24 x 90= 2160 kn , 292 eura

Honor V20
24 x 125 = 3000 kn  , 405 eura

Samsung S10e
24 x 140 = 3360 kn , 454 eura

 

Hvala..

 

 Gledajući omjer/cijena i stavke koje su ti bitne ja bi se odlučio za Xiaomi Mi 9T. Ima jako dobar AMOLED full screen display, jako dobru kameru i bateriju. Ako ti je video jako bitan razmisli i o Mi 9T Pro verziji koja bolje odrađuje video stabilizaciju jer ima jači procesor. Također su i fotke nešto bolje. Uz to ti se isplati pogledati i Mi 9.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Redmi note 7 global verzija podržava b20 , to je odličan mobitel za te novce.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Hvala na promišljanju. Najveću nedoumicu mi stvara procesor sd 675 vs mtk helio g90t koji je bolji, koji je bolji na duže staze?

15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ne znam da li mi itko moze pomoc ali...

 

One Plus 7T Pro vs Pixel 4 XL vs iPhone 11 Pro Max.


Misljenja?

 

Da li je OP 7T Pro (odnosno 7 Pro...cekam 7T) s gcam barem blizu Pixelu 2 XL sto se tice kamere?

 

 

Mogu uzet 11 Pro Max 256GB za oko 55$ mj...i onda nakon 12 mj. dobit novi (2020) i nastavit placanje jos 12mj...

Sve mi je oko tog telefona super osim notcha.

(10h SOT, bezicno punjenje, iOS je ok jer imam sve ostalo od Applea, kamera fenomenalna...)

 

 

Pixel 4 razocarenje prema leakovima...ruzan i proc na zalasku (sa "samo" 6GB RAM) uz samo nesto bolju kameru u odnosu na 3A i 3 XL.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ja ti mogu reći da OP7 + gcam daje odlične fotografije, puno bolje od primjerice S9+,  pretpostavljam da će na OP7T biti još bolje, iako treba proći neko vrijeme dok se dođe do najoptimalnijih postavki.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Ako za te novce možeš dobiti novi iPhone i uz pogodnost sljedeće godine, ne bih uopće razmišljao o bilo što drugom
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Iako imam OP7 Pro, uzeo bih definitivno iPhone da imam sve ostalo od jabuke.
 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Koje su razlike u kvaliteti optičkog Amoleda kod OP6T i dinamičkog super Amoleda kod S10e .

Čiji Amoled koristi Xiaomi Mi 9T što je od tog najbolje .

Imam neku sumnju u ponudu od Tele2  za OP6T  za produljenje pretplate na 24 mj. za 2160 kn a slobodnoj prodaji kod nas najeftinije 3800 kn u Mobisu.

 

https://www.nabava.net/mobiteli/oneplus-6t-cijena-64-128gb-256gb-74262931

 

Da tu nešto gadno ne smrdi jer nikad u Tele2 nisu toliko snizili cijenu , što mislite.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.10.2019 15:15 (MUĆAK).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Dobit ćeš poluproizvod. Lol
Šta može biti gadno? 6T je odličan fon, ali nije više aktualan pa ga prodaju po malo sniženoj cijeni. A ti ćeš Tele2 veći dio novac vraćati kroz pretplatu. Nemoj misliti da si ti dobro prošao.
Bio je S10e po dosta sniženoj cijeni u A1 kad je bio u njihovoj promociji "zvijezda mjeseca"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
user3468 kaže...

ja ti mogu reći da OP7 + gcam daje odlične fotografije, puno bolje od primjerice S9+,  pretpostavljam da će na OP7T biti još bolje, iako treba proći neko vrijeme dok se dođe do najoptimalnijih postavki.

 

zuper kaže...
Ako za te novce možeš dobiti novi iPhone i uz pogodnost sljedeće godine, ne bih uopće razmišljao o bilo što drugom

 

NorthBlue kaže...
Iako imam OP7 Pro, uzeo bih definitivno iPhone da imam sve ostalo od jabuke.

 Fala...

 

 

Uglavnom vidjet cu jos 7T Pro. Fan sam Androida, ali iOS 13 mi je zbilja postao dosta blizi u vecini stvari.

Realno najvise me zanima 2020 iPhone, ali situacija je takva da mi se ne isplati popravljat trenutni mob, i baterija je prelosa.

 

5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Neka preporuka za mobitel do 1000kn ? Mišljenje o Xiaomi redmi 7? Trenutna cijena mu je 1000kn Hvala !

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.10.2019 19:22 (kruuno).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dobar telefon za te novce
Carpe Diem
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
kruuno kaže...

Neka preporuka za mobitel do 1000kn ? Mišljenje o Xiaomi redmi 7? Trenutna cijena mu je 1000kn Hvala !

 Svako malo netko pita istu stvar, pa da se ne bi ponavljali samo prođi zadnjih par stranica i naći ćeš odgovor. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mitch kaže...

Ne znam da li mi itko moze pomoc ali...

 

One Plus 7T Pro vs Pixel 4 XL vs iPhone 11 Pro Max.


Misljenja?

 

Da li je OP 7T Pro (odnosno 7 Pro...cekam 7T) s gcam barem blizu Pixelu 2 XL sto se tice kamere?

 

 

Mogu uzet 11 Pro Max 256GB za oko 55$ mj...i onda nakon 12 mj. dobit novi (2020) i nastavit placanje jos 12mj...

Sve mi je oko tog telefona super osim notcha.

(10h SOT, bezicno punjenje, iOS je ok jer imam sve ostalo od Applea, kamera fenomenalna...)

 

 

Pixel 4 razocarenje prema leakovima...ruzan i proc na zalasku (sa "samo" 6GB RAM) uz samo nesto bolju kameru u odnosu na 3A i 3 XL.

Pixel bi odmah izbacio iz kombinacije, po meni debelo precijenjen uređaj ružnog i zastarjelog dizajna.

 

Novi iPhone mi je poprilično razočaranje, prvenstveno dizajn, inovativnost i omjer cijena/uređaj, međutim ako ga možeš dobiti za 55$/mj. i ako ti ostane nakon 12 mj. a ti dobiješ novi uređaj nemaš se što previše misliti. Ne znam je li u tih 55$ uračunata i pretplata (minute, gigabajti i ostala čuda). Koliko sam pogledao prve recenzije kamera je odlična, posebno video snimke koje su jako dobre i odlično stabilizirane.

 

OP 7 Pro je jako dobar uređaj, ali ja bi na tvom mjestu radije pričekao OP 7T i ako ga možeš dobiti za dobru cijenu, barem 30-40% ispod cijene iPhonea onda bi njega uzeo.

 

iOS ili Android meni osobno je sve isto, jedno i drugo mi je ok. Davno me prošla želja za eksperimentiranjem i igranjem sa OS-om, sada mi je bitno da mi ovih par aplikacija koje koristim rade kako treba. Onome tko ima želje i volje igrati se, testirati, kombinirati njemu je Android bolja opcija.

15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Slazem se.

Koristim Pixel, radio sam za Google i ne mogu smislit Android vise.

Spotify se rusi kad okinem fotku. Whatsapp trza kod loadanja. O browsanju da ne spominjem...bolje iskustvo sa HTML5 i CSS3 intezivnim stranicama sam imao na Nexusu 5 i Androidu 4.4.4 nego sa Pixelom na 10.

Cekam 7T Pro event i ako bude 256GB sa 12GB RAM i videom na ultrawide kameri za 750$ probat cu ga uzet...


iPhone upgrade program za 11 Pro Max (mozda uzmem 11 Pro za 45$ mj 256GB) dolazi sa AppleCare+ i popravkom ekrana za 29$ (ukoliko razbijem)....

45$ placam 24 mjeseca, no nakon 12 mjeseci mogu dobit potpuno novi iPhone 12.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.10.2019 0:32 (Mitch).
12 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav.

Je netko ugledao Asus rog phone 2 u nekim dućanu s EU skladištem?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, mozeli preporuka za mobitel do 500kn, rabljeni po mogucnosti sa njuskala, zahvaljujem.

کτγℓع
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Duje2 kaže...

Pozdrav, mozeli preporuka za mobitel do 500kn, rabljeni po mogucnosti sa njuskala, zahvaljujem.

 Možda Redmi Note 4? (ili još bolje 5, ako ima po toj cijeni)

Ja još uvijek koristim Redmi Note 3, tak da ne može biti jako loše :)

Dobro ga isprobaj prije kupnje.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
CyberDemonVZ kaže...

Pozdrav.

Je netko ugledao Asus rog phone 2 u nekim dućanu s EU skladištem?

 Pozdrav!

Imas ga na amazon.de za 899€, vjerovatno ima jos neko u Eu koju ponudu ja sam isao na amazon! Klik

 

Odmori se u Istini!
12 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
veseli007 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Pozdrav.

Je netko ugledao Asus rog phone 2 u nekim dućanu s EU skladištem?

 Pozdrav!

Imas ga na amazon.de za 899€, vjerovatno ima jos neko u Eu koju ponudu ja sam isao na amazon! Klik

 

 Auuu, ja sam se nadao cijeni oko 3-4.000 kn :D

Možda ona slabija verzija. Sad znam gdje trebam gledati. Hvala.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
29.11. je crni petak pa ce mozda biti vise ponuda, po boljim cijenama! Isplati se pricekati, strpljen spasen! 😁✌️
Odmori se u Istini!
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozz!trebam preporuku za 2 telefona jedan za 1000kn drugi za 1500kn!

Znaci da su kamere solidne i da su solidno brzi!

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pomoc molim..sutra prodajem svoj s10..imam 2 moba na umu..vazna mi je baterija..za srf i gledanje i gaming..sve ostalo mi je sporedno..s10 curi ko sam vrag..2 moba koja imam na umu su mate 20pro ili xiaomi mi9t pro..eventualno mi 9t...pa molim preporuku...uzeo bi black shark 2 ali ga nema kod nas

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
unky kaže...

Pozz!trebam preporuku za 2 telefona jedan za 1000kn drugi za 1500kn!

Znaci da su kamere solidne i da su solidno brzi!

Hvala

 

 

Mora biti novi?...ako ne, pogledaj rabljeni Xiaomi Mi8 za 1500 Kn.

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice