Problem sa priključivanjem slušalica

poruka: 4
|
čitano: 1.000
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Problem sa priključivanjem slušalica

Recimo imam Samsung mobilni koji ima na sebi zaštitnu masku od udaraca i kad god želim priključiti slušalice u rupu, moram prvo skinuti zaštitnu masku jer "igla" tj. džek od slušalica ne može ući do kraja. Da li postoji neki duži džek koji se može staviti na ovaj džek od slušalica pa da onda uđe cijeli u rupu od mobitela da ne moram skidati masku?

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2020 22:34 (Hamburger of death).
 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Problem sa priključivanjem slušalica

Ne može biti duži, mora biti po standardu, i točno na određenoj udaljenosti od početka mora biti onaj prošireni krugić da spriječi da ne ode preduboko u konektoru.

Premda sam viđao i neke vanserijske koji su bili duži od standarda (slušalice koje su dolazile uz Blackview BV5000 su imale puno duži konektor), ali to je iznimka, i sumnjam da itko uopće proizvodi duže konektore.

ali nije ti ni bitno, nabavi neki adapter kojemu je širina jednaka kao tom zaštitnom prstenu, trebao bi stati u rupu u maski, osim ako nije neka retardirana maska s preuskom rupom.

Možda je čak najbolje uzeti neki pod 90° adapter, oni obično imaju usku plastiku na dijelu di se uštekava, nekaj ovak:

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.1.2020 0:43 (fer-de-lance).
15 godina
offline
Problem sa priključivanjem slušalica

Možeš li proširiti rupu na zaštitnoj masci?

To bi bilo najjednostavnije i najjeftinije.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem sa priključivanjem slušalica
Matozan kaže...

Možeš li proširiti rupu na zaštitnoj masci?

To bi bilo najjednostavnije i najjeftinije.

 Ne bi proširivao rupu jer je dosta dobra Caseology maska.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice