Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs android

poruka: 88
|
čitano: 14.736
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs android

Ovako uskoro kupujem novi mob i dvoumim se dali da čekam novi iphone ili da odmah uzmem samsung galaxy s ii za iphone specifikacije još nisu poznate, ali očekujem saznati nešto iz vašeg odgovora. Trenutno imam Htc Desire. Mob ću koristit za ovak zabavu fotografiranje, snimanje, igranje igara itd. Ios mi daje više pouzdanja dok sam na android naviknut. Ios mi daje više pozdanja zato što mi je android koji puta zatvarao appove i morao sam ga vratiti na tvorničke postavke no zadovoljan sam androidom. Očekujem vaša mišljenja. POzz {#}{#}{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs android

HTC Sensation bih ja,nekako mi je to ozbiljnije od svega ostalog.

Ako to ne,onda cekaj iP5 ili 4S,kako ce ga nazvati pitanje je,no,ipak 4.3 inca su 4.3 inca...

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs andro

Ja sam pogledo i sensation i kompariran je bio sa sasmungom na dvije do tri stranice i u svim je pobjedio samsung. Ipak samsung ima bolji fotoaparat i kameru, a ima i snažniji procesor usprkos jednakom taktu. Iphone mi je malo skup ali uljeva mi pouzdanje u software. Ja nisam ničiji fanboy tako da iskreno ću reći da je i android fantastičan puno opcija, widgeti, nije vezan za itunes. hvala na odgovoru i javljaj se!!! {#}

13 godina
offline
Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs android

Obzirom sam opaljen na "ono" što je po mojem subjektivnom mišljenju bolje za mene, odnosno što može kupiti moj novac, nakon što sam imao Iphone 3GS te prešao na HTC DHD, a najavljujem i skoru reinvesticiju i prelazak na HTC Sensation, moj bi ti odgovor bio krajnje jednostavan, daklem - HTC, Sensation posebice, obzirom je najnoviji, može se nabaviti SADA i ima hrpu toga što mi treba i koristi mi kao android mob na android platformi i.

 

Ako bi išli u detaljniju recenziju, mogli bi do preksutra, ali ću sada dati neke elementarne, po meni za mene odlučujuće;

1. obzirom s blizu 190 i nešto manje od 100 kg-a, imam ruku "taman" za mob takve veličine i tolike težine, priznajem ovo je i iznad subjektivnog, ali;

2. kada sam kupovao HTC DHD, onaj osjet hladnog aluminjiskog kućišta, meni ipak puuuno bolji od stakla Iphone 4 ili glosy plastike LG-a ili Samsunga, pa bio taj mob i sami Google Nexus;

3. ponavljam, nakon Iphone-a 3GS i njegove dijagonale ekrana i rezolucije i 4.3 dijagonale sadašnjih mobova, kada bih bio siguran da će ove godine doći i HTC Holiday sa 4.5 dijagonalom jer imam osjećaj da ugoda u radu s takvim gadgetom će biti nešto upravo odlično, činjenica da imaš milionxmilion rezoluciju na minijaturnom ne znam kako kvalitetnom displayu, uredu ali, hmmmmmmmm;

4. makar Iphone loveri i useri ćeme pokopati na ovaj dio, osobno nisam bio na ti s Istore-om, android market i ostala tržišta su mi puuuuno jača, kada samo pomislim da za Ioffice treba dati 9,90 USD, a na androidu aplikacije za Office 2007 i 2010 mukte,

 

evo, ovo je ono osnovno što mene bere i oko čega se vodim, ma koliko subjektivno bilo za gledati i čitati, uz jednu malu digresiju za kraj, osobno sumnjam da će razlika između Iphone 4 i 4S/GS ili što biti bitno manja nego sa Iphone 5, a njega će se malo teže, čitaj puno duže morati pričekati, a rzlozi zbog čega, to ćemo tek trebati i saznati!? 

ATJ Lučko
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs andro
Techno_CRO kaže...

Ovako uskoro kupujem novi mob i dvoumim se dali da čekam novi iphone ili da odmah uzmem samsung galaxy s ii za iphone specifikacije još nisu poznate, ali očekujem saznati nešto iz vašeg odgovora. Trenutno imam Htc Desire. Mob ću koristit za ovak zabavu fotografiranje, snimanje, igranje igara itd. Ios mi daje više pouzdanja dok sam na android naviknut. Ios mi daje više pozdanja zato što mi je android koji puta zatvarao appove i morao sam ga vratiti na tvorničke postavke no zadovoljan sam androidom. Očekujem vaša mišljenja. POzz {#}{#}{#}

Ako si morao raditi tvornički reset onda si nešto sprčako, a ne da je Android kriv. To je ona opcija dok daješ korisnicima previše slobode (Android), pa onda nešto sprčkaju, pa je Android kriv. iOS te ne daje takvu kontrolu, pa je teže sprčkati.

Preporučam SGS II iako sva tri će te služiti na jednak način, samo svaki sa drugim sustavom (osim HTC-a i SGS-a koji su oba na Android-u).

Ja bi rađe gledao na cijenu između ta tri, jer svi tri su slični po svemu.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
15 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs android
Naravno svi su krivi,samo Android nije nista kriv. Ironjja je jos veca sa obzirom da na androidu moras prckati da bi radil kak treba.
I'll be back
Moj PC  
3 6 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs andro
microman kaže...
Naravno svi su krivi,samo Android nije nista kriv. Ironjja je jos veca sa obzirom da na androidu moras prckati da bi radil kak treba.

Zato je IOS otvoren i dostupan, da ne spominjemo implementaciju bluetootha i ostalih "sitnica" i "ukrasa" Iphone-a i IOS-a, dragi moj Microman, da nisi toliko lover Iphone-a i svega s logom nagrižene jabuke, još bih te i ozbiljno shvatio, ovako samo se {#} !!

 

BTW; zašto uopće onda postoji JB, i tko ga smisleno i sa svrhom rabi {#} {#} he he he !!??

ATJ Lučko
15 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs android
Kako netko moze biti obozavatelj iPhonea, a koristi LG optimus X2 na Androidu ? zato ne seri i pogledaj malo oko sebe. Zasto uredaji na Androidu osjetno trose bateriju cak i kad su u idileu? zato sto je Androidov Task menader u banani. Zasto Android u kombinaciji sa 1Ghz procesoroa poput onoga na Desireu trza? Zato sto je hardwerski pregladan i lose izoptimiziran. Potom pitanju su iOS,a posebice Symbian mila majka Uostalom zasto tolika halabuka oko updatea na 2.3.3, ako su ljudi zadovoljni doticnim? Zato sta nisu zadovoljni. Sto se Bluetootha tice: iskreno neznam zasto se uopste to cudo stavlja gore, pored ostalih boljih i brzih nacina povezivanja neznam kad sam zadnji put koristio tu starudiju. A sro se zatvorenosti platforme tice: iskreno u pet mjeseci koliko sam imao iPhone4 nisam ni jednom osjetio tu "zatvorenost",a ocito ni ostali posto popularnost iPhonea raste.
I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2011 14:37 (microman).
Moj PC  
4 6 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs andro
microman kaže...
Kako netko moze biti obozavatelj iPhonea, a koristi LG optimus X2 na Androidu ? zato ne seri i pogledaj malo oko sebe. Zasto uredaji na Androidu osjetno trose bateriju cak i kad su u idileu? zato sto je Androidov Task menader u banani. Zasto Android u kombinaciji sa 1Ghz procesoroa poput onoga na Desireu trza? Zato sto je hardwerski pregladan i lose izoptimiziran. Potom pitanju su iOS,a posebice Symbian mila majka Uostalom zasto tolika halabuka oko updatea na 2.3.3, ako su ljudi zadovoljni doticnim? Zato sta nisu zadovoljni. Sto se Bluetootha tice: iskreno neznam zasto se uopste to cudo stavlja gore, pored ostalih boljih i brzih nacina povezivanja neznam kad sam zadnji put koristio tu starudiju. A sro se zatvorenosti platforme tice: iskreno u pet mjeseci koliko sam imao iPhone4 nisam ni jednom osjetio tu "zatvorenost",a ocito ni ostali posto popularnost iPhonea raste.

Kao 1, TI ne vrijeđaj, jer ja nisam vrijeđao niti tebe {#},

kao 2, ako si imao Iphone 4, pa zašto si prešao na nešto što je izloženo tilikoj halabuci {#} !?

 

P.S. bez daljnje ljutnje, ali bar poradi na pravopisu, kada se baš toliko žuriš s odgovorom, da te previše ne razljutim još i više. Što se tiče 2.3.3 Gingerbread-a, osobno nisam imao nikakvih problema, čak niti sa 2.2.1 Froyo, tako da stvarno ne znam o čemu govoriš, pa te molim, budi toliko dobar, napiši nešto o tome, makar u temi Android borbeni komplet, i da, da nisi bluetooth "možda" zamijenio s IC port-om, jer je onl stvarno starudija, a i inače ga nema ne već velikoj većini mobova, makar ima ljudi koji imaju mob s IC port-om, kao i ljudi koji imaju flopy disc na svom kompu, što ćeš, ljudi imaju osjećaj sljubljenosti sa starim tehnologijama, a bluetooth sasvim lijepo posluži kada nekom komadu pošalješ negdje na čvenku neku pjesmu, sliku, ili nešto već, osim ako pored ostalih boljih i bržih načina povezivanja ne rabiš njih ostale, pa daj onda barem spomeni pokojeg, he he he he {#} {#} , ajde bok ljudino i ne ljuti se previše!!!!

ATJ Lučko
15 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs android
Nemas konkretnijeg obrazlozenja pa se uhvatis pravopisa jel? Prodao sam iPhone4 jer mi je dosadio. Ne zato jer je bio los, stovise pruzao mi je najbolje iskustvo u radu, al sta se ja uopste prendam sa tobom kad ionako nikad nisi imao iPhone4 pa ni neznas sto i kako radi, a za razliku od tebe ja sam imao pet vrhunskih android uredaja pa znam koje su mane androida,a koje prednosti. No nema smisla raspravljati, drzi se samo androida i HTC-a ko pijanac plota.
I'll be back
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs andro
microman kaže...
Naravno svi su krivi,samo Android nije nista kriv. Ironjja je jos veca sa obzirom da na androidu moras prckati da bi radil kak treba.

Daj molim te nemoj opet ovo pretvoriti u neku debilanu Android vs iOS(iako je naslov takav). Ako ti nisi zadovoljan svojim Android uređajem, ne mora biti da i drugi nisu. Lijepo odi u dućan kupi IP4  (ili što će već doći, znam da si tvrdio da si već imao ili nešto sl.), lijepo ti zadovoljan, mi zadovoljni, svi zadovoljni, samo nemoj u svakoj fucking temi pisati jedne te iste stvari.

Nitko nikad nije tvrdio da je Android savršenstvo, ali po tvojim riječima je iOS i iPhone Bogom dan uređaj.

 

Imam X10 (iskreno to više nije high end mobitel), nakrcan je svim i svačim (uvijek mi fali memorije za instaliranje novih stvari, što recimo je opet nedostatak starijih verzija Android-a, 2.1), radi ko urica, to i tamo se launcer pro zblesira, ali to nije opet Android kriv, kriv je developer launcher pro (možda i google malo, jer stock launcher(koji je opet aplikacija) nema sve što ima ovaj).

I da, da nešto znaš o tome kako Android radi, njegov memory managment, bilo bi dobro, prije nego uopće kreneš pljuvati po istome.

 

Najpravednija usporedba iOS-a i Android-a jest da ih staviš na iste uređaje. Znači najpravednija usporedba je SGS i IP4 (koji su skoro pa identični uređaji). Pa kreni uspoređivat.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2011 15:09 (dado2202).
15 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs android
Samsung Galaxy S i Lagfix, ukratko usporedbi je ovdi kraj, iako naravno Samsung je Hardwerski mocniji, bas kao i Desire, no opet iPhone 4 netreba Lagfixeve.
I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs andro
microman kaže...
Samsung Galaxy S i Lagfix, ukratko usporedbi je ovdi kraj, iako naravno Samsung je Hardwerski mocniji, bas kao i Desire, no opet iPhone 4 netreba Lagfixeve.

Slažem se, IOS je upeglaniji, ali nije toliko Android kriv, koliko razni prizvođači mobitela, koji nešto useru u implementaciji.

 

Lagfix ja mislim da je samo za 2.1.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
15 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs android
Dakle sad se slazes da je iOS ispeglaniji? Onda o cem je uopste rasprava , ja nisam rekao da je android sranje, uostalom da je nebi ga koristio, ima i on svoie prednosti tipa dojave dolazka emaila i slicno, al ima i mana poput bezveznog gutanja baterije u idileu primjera . Ukrarko ni Android nije savrsen,al zalosno je to da su radi njegovih mana koje ima svi drugi krivi,a ne sam OS i njegovi dizajneri.
I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs andro
microman kaže...
Dakle sad se slazes da je iOS ispeglaniji? Onda o cem je uopste rasprava , ja nisam rekao da je android sranje, uostalom da je nebi ga koristio, ima i on svoie prednosti tipa dojave dolazka emaila i slicno, al ima i mana poput bezveznog gutanja baterije u idileu primjera . Ukrarko ni Android nije savrsen,al zalosno je to da su radi njegovih mana koje ima svi drugi krivi,a ne sam OS i njegovi dizajneri.

Pa nisam nikad rekao da je savršen. Ali većinom ono za što mu tankaju da je kriv, krive su loše napisane aplikacije. iOS zbog svojeg načina rada (memory managment, multithreading itd), radi uglađenije, možda ne brže, uglađenije. Da se ruši, ruši se, da zna zblokirati, zna, da zna štekati, zna.

 

Android je sofisticiraniji sustav od iOS-a i iOS će jednom naletjeti na svoju minu (ako ne počne evoluirati). Android stalno evoluira, tu ne mislim na dodavanje novih mogućnosti, nego na brzinu rada aplikacija, uglađenost u radu, stabilnost itd. Kod iOS-a svaka slijedeća nova verzija sustava radi slabije na starom HW-u, dok je kod Android-a obrnuto (do jedne granice, koja je interna memorija i koja će valjda onemogućiti da svi uređaji idu na najnoviju verziju sustava).

 

Sve u svemu, na korisnicima je da odlučuj što će kupiti

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
15 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs android
Da istina Androidu treba dvojezgreni procesor na 1,2Ghz da bi radil kak spada, doka pak iOS radi isto sa jednojezgrenim. Toliko o evoluciji, uostalom da je stevo zelio iOS uciniti dostupnim za ostale,samsung bi prvi presao na iOS, posto je vidljivo iz njegovih uredaja da voli raditi sve sto voli apple.
I'll be back
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs android

Ej dosta svađe! Nisam stavio ovu temu za svadju. Svatko ima pravo na svoje mišljenje. Meni pomažu vaši komentari u odabiru ali zato se ne morate svadjati. Pišite i stavljajte postove.{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs andro
microman kaže...
Kako netko moze biti obozavatelj iPhonea, a koristi LG optimus X2 na Androidu ? zato ne seri i pogledaj malo oko sebe. Zasto uredaji na Androidu osjetno trose bateriju cak i kad su u idileu? zato sto je Androidov Task menader u banani. Zasto Android u kombinaciji sa 1Ghz procesoroa poput onoga na Desireu trza? Zato sto je hardwerski pregladan i lose izoptimiziran. Potom pitanju su iOS,a posebice Symbian mila majka Uostalom zasto tolika halabuka oko updatea na 2.3.3, ako su ljudi zadovoljni doticnim? Zato sta nisu zadovoljni. Sto se Bluetootha tice: iskreno neznam zasto se uopste to cudo stavlja gore, pored ostalih boljih i brzih nacina povezivanja neznam kad sam zadnji put koristio tu starudiju. A sro se zatvorenosti platforme tice: iskreno u pet mjeseci koliko sam imao iPhone4 nisam ni jednom osjetio tu "zatvorenost",a ocito ni ostali posto popularnost iPhonea raste.

Ovo uopce nije istina, dok sam imao htc hero na njemu mi je puuuno vise trajala baterija nego sad na iphoneu 3gs.

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno!
12 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs android

Samsung galaxy s vs iphone 4:

dizajn i konstrukcija- iphone 4

fotoaparat i videokamera- samsung galaxy s 

prikaz videa i "music player"  - samsung galaxy s 

preglednik weba- samsung galaxy s 

dostupnost aplikacija- iphone 4 

 

Ovdje je pobjednik definitivno samsung galaxy s. Ja još razmišljam i odlučujem se. 

Ako netko ima jedan od ova dva mobitela neka mi molim priloži recenziju. Pozz.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs andro
Techno_CRO kaže...

Samsung galaxy s vs iphone 4:

dizajn i konstrukcija- iphone 4

fotoaparat i videokamera- samsung galaxy s 

prikaz videa i "music player"  - samsung galaxy s 

preglednik weba- samsung galaxy s 

dostupnost aplikacija- iphone 4 

 

Ovdje je pobjednik definitivno samsung galaxy s. Ja još razmišljam i odlučujem se. 

Ako netko ima jedan od ova dva mobitela neka mi molim priloži recenziju. Pozz.

 

 

Ovo što sam boldao nikako nije bolje na Samsungu.Možda je za video bolje zbog većeg ekrana ali slika na Iphoneu je ljepša.

Galaxy-ev fotoaparat ima preizražene boje i slika je neprirodna.

A ovo za music player a i samu kvalitetu reprodukcije glazbe Iphone je mrcina za Galaxy.

Za web je Galaxy mrvicu brži.Ima mi prijatelj koji je u sobi kraj mene da ne ispadne da pričam gluposti.

Nije ti onda Galaxy baš pobjednik

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2011 15:21 (explorer 4).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs andro

ne zaboravi ekran

fotoaparat je na oba uredaja prenapuhanih boja, ali tako laici vole i nije tolika mana

a galaxy ima i 1080p snimanje...

ne shvacajte salu ozbiljno
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2011 15:24 (apoteka).
12 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs android

Ok ovo ja nisam odlučivao sam to sam čitao sa gsm arene. http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s_vs_apple_iphone_4-review-500.php

Tak da njima je galaxy s pobjednik. Ako netko ima jedan od navedenih telefona nek se javi. Pozz.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs android

Ma jednostavno je.

Kome se više sviđa Android nek uzme Samsung Galaxy S, a kome se više sviđa iOS nek uzme iPhone 4.

 

Iako bi ja rađe išao na WP7 :D

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs andro
nailer kaže...

Ma jednostavno je.

Kome se više sviđa Android nek uzme Samsung Galaxy S, a kome se više sviđa iOS nek uzme iPhone 4.

 

Iako bi ja rađe išao na WP7 :D

Ja sam također pomislio na wp7 no ima par stvari koje mi se ne sviđaju. Kao na primjer nema multitaskinga i u hrvatskoj nije dostupna trgovina appovima.Pozz.{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs andro
apoteka kaže...

ne zaboravi ekran

fotoaparat je na oba uredaja prenapuhanih boja, ali tako laici vole i nije tolika mana

a galaxy ima i 1080p snimanje...

Govorimo o galaxy s , ne o dvici.Da istina boje su svugdje prenapuhane ali na Iphoneu je ipak malo priordnija.I barem ima bljeskalicu.

Techno_CRO kaže...

Ok ovo ja nisam odlučivao sam to sam čitao sa gsm arene. http://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s_vs_apple_iphone_4-review-500.php

Tak da njima je galaxy s pobjednik. Ako netko ima jedan od navedenih telefona nek se javi. Pozz.

Za audio nije sigurno to ne može bit.Pa uvijek kad slušam pjesme kod prijatelja , zvuk mi je tup naspram Iphone-ovog.

A i po testiranjima Iphone daje kvalitetniji zvuk od njega , posebno utor za slušalice.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
13 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs android

instaliraj PowerAmp na android pa ces cut razliku.....cak i Winamp "poboljsa" zvuk.

 

Iphone EQ je ogranicen na presetove.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs android

Ali ti presetovi su odlični.

Da koristi winamp i neznam meni to nije dobro nikako.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2011 15:55 (explorer 4).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs android

pa na stock slusalicama koje dobijes uz njega su ono---losi.....IMHO

samo ako koristim dobre sluske onda je OK.....

 

a na androidu i žasu iphone slusalice zvuce mrak.....

 

bar ja imam tak osjecaj......

 

iako mi ipod gen2 ima malo bolji zvuk.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs android

Samsung Galaxy S II

iPhone 5 jos ne postoji, a i vjerojatno ce izaci iPhone 4S prije 5ice

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s ii vs iphone 5/ ios vs android

Pa naravno da neću uspoređivat zvuk s Galaxy-a na njegovim očajnim slušalicama sa svojima Grado {#}

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice