SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X

poruka: 81
|
čitano: 23.074
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X

Uskoro mi istiće pretplata pa mislim uzeti jedan od ova dva mobitela. Koji?? Kako više čitam rasprave, tako sam više u nedoumici. Molim i argumente. Hvala

85 SAMSUNG GALAXY S III
79 HTC ONE X
8 NEKI DRUGI U TOJ KLASI....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X

Koji ti je ljepsi taj uzmi...

I possess a skill to google.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X
Galaxy s3 prima memorijske kartice i moze se izmjeniti baterija. I ima bolji ekran. Ali ako ti prve dvije stvari koje sam naveo nisu vazne, svejedno je koji uzmes. :)
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
14 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X

         Koristim Sony-Ericson Xperiu X10 2 godine i mogu reći da sam bio zadovoljan sa njom, osim što mi je bio pre mali ekran za korištenje interneta. Vrijeme je da se promjeni mobitel i produži pretplata. (znam da Samsunga još nema, ali i meni pretplata istiće za dva mjeseca, a do tada će ga biti)

        Pošto ova dva telefona iz naslova imaju odgovarajuću veličinu ekrana za moje potrebe, karakteristike, koliko sam proučavao su "tu negdje", jedino će izgleda na kraju presuditi u izboru trajanje baterije koje ide na ruku Samsungu.

          Telefon dosta koristim za snimanje ruta i treniga kod bicikliranja, tu mi je Xperia na Endomondu izdržala punih 12 sati, sa tim da ga tom prilikom skoro pa nisam koristio za druge stvari.

          U krajnjem slučaju ću nabaviti solarni punjač sa rezervnom baterijom pa mobitel dopuniti po potrebi prilikom dužih bicikliranja..  

Možete i dalje dati argumente Za i Protiv i glasati da vidimo koliko nas ima za koji mobitel.

Izabrao sam isklučivo Android platformu, jer sam se navikao na nju i sa njom sam više nego zadovoljan.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X

ma koji god da uzmeš ne možeš pogriješiti, to su vrh mobiteli i to kaj je s3 u benchu. jači od one x-a, to jednostavno nećeš primjetiti u svakodnevnom radu, a mislim da niti u igricama ili surfanju... s3 ima jaču bateriju ali to su možda par sati u pitanju... po meni WIN-WIN situacija  

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X
HTC One X nema Menu tipku, pa se na zaslonu pojavljuju one tri točkice koje predstavljaju taj Menu key. Osobno, meni to užasno ide na živce, i mislim da bih radije uzeo GS3 samo zbog toga, iako obožavam Sense.
The world is your playground.
Moj PC  
3 2 hvala 0
12 godina
offline
SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X

Imam One x-a i super je mob, bilo koji da uzmes neces pogrijesit, oba su odlicna{#}

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X
Stolnik kaže...

Imam One x-a i super je mob, bilo koji da uzmes neces pogrijesit, oba su odlicna{#}

 Što misliš, koliko bi izdržala baterija na htc-u ako bi cijelo vrijeme bio uključen neki program sa snimanje rute, treninga?

13 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X

Moja preporuka ipak,ako možeš,da sačekaš SGS III. HTC ONE X je super mobitel,al čini se da je SGS III mrvicu bolji. Malo bolje performanse uz (kad se sve uzme u obzir) relativno dosta bolju bateriju.

 

Performanse:

                    Quadrant     Antutu    NenaMark 2

 

SGSIII          5335            12016     58,6

 

ONE X           4848            11024     47,4

 

Baterija (u SS)

 

Završna rečenica Phonearena review-a SGS III:

 

Samsung has once again nailed it with the Galaxy S III and HTC better sell as many of those One Xs while it still can, because the king of the Android jungle is back, and it seems to be very pissed off.{#}

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2012 17:52 (DwightSchrute).
Moj PC  
10 0 hvala 5
12 godina
offline
Re: SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X
predrag123 kaže...
Stolnik kaže...

Imam One x-a i super je mob, bilo koji da uzmes neces pogrijesit, oba su odlicna{#}

 Što misliš, koliko bi izdržala baterija na htc-u ako bi cijelo vrijeme bio uključen neki program sa snimanje rute, treninga?

Budem ga napunio na 100% i onda cu ga stavit u sobu da snima neki kut i stopirat cu vrijeme pa ti javim koliko traje baterija kad se snima{#}

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
14 godina
neaktivan
offline
Re: SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X
Stolnik kaže...
predrag123 kaže...
Stolnik kaže...

Imam One x-a i super je mob, bilo koji da uzmes neces pogrijesit, oba su odlicna{#}

 Što misliš, koliko bi izdržala baterija na htc-u ako bi cijelo vrijeme bio uključen neki program sa snimanje rute, treninga?

Budem ga napunio na 100% i onda cu ga stavit u sobu da snima neki kut i stopirat cu vrijeme pa ti javim koliko traje baterija kad se snima{#}

Nisam mislio da snima sa kamerom nego programom endmondo ili sport-tracker ili neki slični sa uklučenim GPS-om. {#}

14 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X

to isto mene muči,zato jer planiram kupiti jedan od ta dva moba..(naravno ako prođem s 4 ovu godinu xD)
meni se samsung jako sviđa,i htc isto,ali nekako me vuče samsung zbog onog S voice i još par stvarčica...jel se isplati kupovati sgs III ili da kupim HTC One X? koja su vaša mišljenja...
 veliki ekran nije problem,4.7" i 4.8" su tu.....oba 2 su mi mobitela ljepa,iako neki govore da je sgs III ružan...

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X

Što te briga što neki govore, važno je ono što ti misliš. Nećeš valjda za druge uzimat mobitel, nego za sebe.

The world is your playground.
14 godina
neaktivan
offline
Re: SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X
filipvk1000 kaže...

meni se samsung jako sviđa,i htc isto,ali nekako me vuče samsung zbog onog S voice i još par stvarčica...jel se isplati kupovati sgs III ili da kupim HTC One X? koja su vaša mišljenja...
 veliki ekran nije problem,4.7" i 4.8" su tu.....oba 2 su mi mobitela ljepa,iako neki govore da je sgs III ružan...

Nije bitno što drugi govore nego što se tebi sviđa, koji god da uzmeš nećeš pogriješiti. ;)

12 godina
offline
Re: SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X
predrag123 kaže...

Nisam mislio da snima sa kamerom nego programom endmondo ili sport-tracker ili neki slični sa uklučenim GPS-om. {#}

 

Nisam koristio baš te koje si naveo, ali jesam jedan sličan svojevremeno. Nažalost ne mogu reći da sam se vozikao par sati i snimao baš, ali s obzirom kako program nije previše cuclao bateriju, uvjeren sam kako bi čak i moj SGS2 izdržao 5-6 sati snimanja bez ikakvih problema. Pretpostavka je da nemaš instalirane karte te ih mora dobavljat s neta malo pa malo, a ekran je ugašen.

 

E sad, ako bi znao koliko ti X10 izdrži, vjerojatno bi puno lakše dobili predodžbu koliko bi SGS3 trebao izdržati. Pretpostavljam barem 30% dulje i vjerojatno dulje od One X

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
13 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X
One X je fantastican. No kupi ga samo ako ce postojat sansa da stavis custom rom bez gubljenja jamstva. Naprosto neke sitnice zivciraju koje bi se mogle time rijesit te ce se tako moc i baterija puno bolje popraviti. Ak ne, cekaj SGS3, zaparavo je sve u tome kako ti se svida, imam Galaxy Nexus i obozavam taj uredaj, no One X me otpuhao koliko je dobar, ekran pogotovo i sumnjam da ce ga SGS3 uspijet nadjacat, bas me zanima, posto su rekonfigurirali sub pixele pa ce to mozda i biti pun pogodak, tko zna. Nemres fulat, pogotovo kod takve dileme. Ferarri ili Lamborghini, bit ces sretan s bilo kojim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X
BMK kaže...
One X je fantastican. No kupi ga samo ako ce postojat sansa da stavis custom rom bez gubljenja jamstva. Naprosto neke sitnice zivciraju koje bi se mogle time rijesit te ce se tako moc i baterija puno bolje popraviti. Ak ne, cekaj SGS3, zaparavo je sve u tome kako ti se svida, imam Galaxy Nexus i obozavam taj uredaj, no One X me otpuhao koliko je dobar, ekran pogotovo i sumnjam da ce ga SGS3 uspijet nadjacat, bas me zanima, posto su rekonfigurirali sub pixele pa ce to mozda i biti pun pogodak, tko zna. Nemres fulat, pogotovo kod takve dileme. Ferarri ili Lamborghini, bit ces sretan s bilo kojim!

Ferarri ili Lamborghini, da biti će sretan sa bilo kojim, osim, ako {#} {#} !?!?

 

Ako je čovjek u segmentu hohgospodina, intelektualca, finih manira, onda će uzeti Ferarri {#} !!

Ako je čovjek u segmentu vruće krvi, slobodnog uma i duše, nemiran, neobuzda, onda će uzeti Lamborghini {#} !!

 

Sada, postavlja se pitanje, što je Ferarri a što Lambo, makar bih je to podijelio SGS3/Ferarri a HOX/Lamborghini {#} !!

 

Moje mišljenje i odabir su Lambo i HOX {#} {#} {#} !!!!  

ATJ Lučko
14 godina
offline
SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X

jedina zamjerka s moje strane je da htc one x ima krš kameru bar što se tiče video snimanja...sgs3 je tu daleko nadmočniji...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X
EchoOne kaže...
predrag123 kaže...

Nisam mislio da snima sa kamerom nego programom endmondo ili sport-tracker ili neki slični sa uklučenim GPS-om. {#}

 

Nisam koristio baš te koje si naveo, ali jesam jedan sličan svojevremeno. Nažalost ne mogu reći da sam se vozikao par sati i snimao baš, ali s obzirom kako program nije previše cuclao bateriju, uvjeren sam kako bi čak i moj SGS2 izdržao 5-6 sati snimanja bez ikakvih problema. Pretpostavka je da nemaš instalirane karte te ih mora dobavljat s neta malo pa malo, a ekran je ugašen.

 

E sad, ako bi znao koliko ti X10 izdrži, vjerojatno bi puno lakše dobili predodžbu koliko bi SGS3 trebao izdržati. Pretpostavljam barem 30% dulje i vjerojatno dulje od One X

          SE xperia X10 (veliki) mi je sa uključenim endomondo programom, sa uključenim GPS-om, sa isključenim internetom, te sa isključenim ekranom, (plus obavio sam samo 4 telefonska poziva po 2-3 minute) izdržala točno 12 sati na biciklu bez punjenja baterije. (bilo je to cjelodnevno grupno bicikliranje sa pauzama).

          Ako to mogu izdržati telefoni iz naslova, onda svaka im čast. Iako se bojim da One x to može izdržati bez dopunjavanja baterije.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2012 7:28 (predrag123).
12 godina
offline
SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X

objektivno,samsung je po specifikacijamabolji,tu nemadileme,al za ekran bi priceko govorit ista...

kad sam iso kupit one x,mogo sam ga isprobat... u a mallu...

mislio sam da su mi dali dummyphone,ali ne... boje su tako ljepe,prirodne i zive dasammislio daje to slika naljepljena prek ekrana

i jeftiniji je od sgs3,a kad bi dao hrpu para za mobm,zelio bih da izgleda kao nesto za sto je vrijedno dat pare... samsung tako ne izgleda

ali za one kojima je bitno imati najjaci mob na trzistu po benchmarkovima,onda sgs3

max
Moj PC  
7 0 hvala 1
12 godina
offline
SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X

Ako X10 izdrži 12 sati, budi siguran da rezultati sa SGS3 neće puno varirati, dapače, čak mislim da bi mogli biti i bolji, ali sve je to temeljeno na nekim pretpostavkama, trebalo bi uzeti i isprobati.

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X

One x ima 47,4 u nenamark 2 ?

Ja na sensationu 52 i kusur. To trebaju ponovno testirati, ne cini se dobro.

ja
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X
Moj one x isto dobije 47.7 to je samo dokaz da benchmarkovi nisu vjerodostojni

max
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X

Vrlo interesantno, kako je izjednačen rezultat glasovanja između ova dva telefona. {#}  

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X
predrag123 kaže...

Vrlo interesantno, kako je izjednačen rezultat glasovanja između ova dva telefona. {#}  

to ti dokazuje da bilo kojeg da uzmes neces ni najmanje pogrijesit{#}

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
13 godina
offline
SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X

Makar se ova dva moba tuku u sitno detaljima, ono što me ako izuzmemo SW i HW iznimno privlači kako su na HOX-u oblikovali lijevu i desnu stranu HOX-ova displaya, blago povijene u stranu, pa sada ako je to detalj zbog kojeg će HOX odnijeti pobjedu, i ja ga potpisujem, s lijevom i desnom rukom!

Obzirom jedna slika govori više od tisuću riječi, ipak, kada vidim stvar u ruci, skloniji sam donositi čvršće stavove, ovako nakon što sam vidio i opipao u živo HOX, a nisam SGS3, samo po slikama ljepši mi je za vidjeti HOX, dizajnerski gledano i rečeno!

Tako da, kako neću skorom nikada "vidjeti" neko lagganje od 0,1 mili sekunde ili neki krivi podpixel, ma sve je to već pre iznad naših sposobnosti, a to jako lijepo opisuje današnja karikatura u nekim dnevnim tiskovinama kada mob i bomba naslonjeni na šank, komentiraju "vidiš kako smo mi, mobovi i bombe svakim danom sve pametniji, a oni koji nas koriste sve gluplji", tako da dizajnerski gledano, HOX dere i pere SGS3 a barem 2 koplja {#} !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X

Direktan sukob:

 

http://www.phonearena.com/reviews/Samsung-Galaxy-S-III-vs-HTC-One-X_id3034

 

 

Zaključak,super mobiteli,al SGS III bolji.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
4 0 hvala 2
12 godina
offline
SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X

:) Review je totalno jednostran..

 

zasto na donjem keyboardu ne pise "htc one x rulez" ? Ili   "One X > Galaxy S III"   ?

 

"Basically, the area where HTC has failed is in making its UI straightforward and  intuitive. "

 

Ne :), touchcrap je inuitive..

 

:) bas me zanima hoce li biti topic za windowslere kad izadje samsung na windozima koji ce opet kenjati za neki android lag.

ja
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X
bender_007 kaže...

:) Review je totalno jednostran..

 

zasto na donjem keyboardu ne pise "htc one x rulez" ? Ili   "One X > Galaxy S III"   ?

 

"Basically, the area where HTC has failed is in making its UI straightforward and intuitive. "

 

Ne :), touchcrap je inuitive..

 

:) bas me zanima hoce li biti topic za windowslere kad izadje samsung na windozima koji ce opet kenjati za neki android lag.

Tvoje mišljenje,al uskoro će ostali dobiti prodajni model SGS III (ovaj je bio "predprodukcijski") pa će bit dovoljno review-ova i usporedbi.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
12 godina
offline
SAMSUNG GALAXY S III vs. HTC ONE X

Naravno. Nadam se da budu jedan drugome dobra konkurencija da ne vlada monotonija pa mozda da eventualno i cijene kod nas budu "niske".

 

Bas gledam, da prodam sensation i hd2 i..eh..i nadoplatim jel :/ jos i kupim one x ili s3.

ja
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice