Smartphone sa najboljom kvalitetom zvuka

poruka: 4
|
čitano: 2.063
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Smartphone sa najboljom kvalitetom zvuka

Eh ovako, interesuje me koji je telefon najbolji sto se tice reprodukcije zvuka, do sada je moj jedini izbor bio APPLE i njegovi proizvodi ali odnedavno vise nisu na vrhu pogotovo od kada sam kupio SGS i voodoo capable kernel postavio. To je nesto najbolje sto sam cuo u zivotu.

 

Medjutim malo mi smeta SGS i nedostatak hardware tastature. Te mi je licno prevelik, te stoga sada koristim defy ali nije to to... 

 

AKo nista vratit cu se SGS-u ali ima li bar priblizno slican telefon.

 

Samo da je android

It's so deep how can you be so shallow
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2011 11:51 (dejson).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Smartphone sa najboljom kvalitetom zvuka
Voodoo sound ima samo Galaxy S I Nexus S, jbg.
Veza : 7500/650kbps. Prodajem PC, Athlon x3, 4GB RAM, HD6850, 250GB HDD + Pokolni, garancija.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Smartphone sa najboljom kvalitetom zvuka
8ax kaže...
Voodoo sound ima samo Galaxy S I Nexus S, jbg.

Ma znam, proslo mi je jos nekoliko telefona kroz ruke nakon SGS-a i vidio sam da niti jedan nema voodoo, a sto se tice SGS II mislim da na njemu nije isti audio chip kao i na SGS I, yamaha je postavljena u II, sad, da li je to bolje ne znam, ali mi je ipak preskupo da ga kupujem samo radi testa zvuka.

It's so deep how can you be so shallow
14 godina
neaktivan
offline
Re: Smartphone sa najboljom kvalitetom zvuka
Mobiteli sa Wolfson S pojacalom trenutno imaju najbolji zvuk... a to su trenutno samo ta dva I Galaxy Tab.
Starije Nokije (N95, 5800) isto imaju prilicno dobar zvuk...
Veza : 7500/650kbps. Prodajem PC, Athlon x3, 4GB RAM, HD6850, 250GB HDD + Pokolni, garancija.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice