Sony Ericsson Kita

poruka: 165
|
čitano: 61.499
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Sony Ericsson Kita
blagus kaže...
Jack Sparrow kaže...
blagus kaže...

"Novi model mobilnog telefona Sony Ericsson, namijenjen uglavnom gamerima, zove se Yari. No, kako u nekim zemljama poput Filipina to ime ima neke nezgodne konotacije, tamo je taj model prozvan –Kita."

 

A za nas Hrvate ih boli Kita™.

 

Ali kod nas se ipak zove Yari. http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/compatibleaccessories/yari?cc=hr&lc=hr&showall=true

Dali si možda razmišljao o tome da u našem jeziku ta riječ ne postoji, mislim kao prosta.

Ta riječ označava životinju po imenu kit, a ako ime te životinje dekliniramo u ganitivu (koga?čega?[nema]) dobivamo kita, riječ koja opet nije prosta.

I neko ko nije iz Hrvatske nemože znati u koje se sve svrhe rabi.

Ali kako su onda saznali da na Filipinima Yari nije prikladan, a kod nas nisu pitali na što se riječ "kita" (N jd., ž.r., G kite, D kiti itd.) odnosi (u glavama naroda). Koliko smo god malo tržište, mislim da ne bi bilo u redu da ih za nas boli ta njihova ogromna, bogatunska, Kita™, sa najnovijim AID-ima i CID-ovima koji onemogućavaju da tu istu Kitu™ moddamo kao i mnoge druge modele.

Filipini su dvanaesta država sa 86+ milijuna stanovnika a mi smo 116 država po broju stanovnika sa 4+ milje. Pretpostavljam da im je njihovo tržište bitno dok smo mi banana republika ;) dokaz za to da naša vlada radi majmune od nas ^^

 

Kita ko kita je smeće od telefona i rađe bi da mi kitu odrežu nego da moram imat taj telefon. Po defoltu mislim da je SE trash tak da nisam mjerodavan ^^

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2010 11:55 (NEW_MAN).
14 godina
offline
RE: Sony Ericsson Kita
vexx5555 kaže...
DamageHigh kaže...

Naravno da će bit (mizerno) drugačiji firmware-i, upravo zbog tog imena (bluetooth ime, ime u "about", kod startup-a i svih stvari gdje se pojavljuje ime moba)..

Moja Nokia 5800 ima različite firmware-e zavisno o boji crte sa strane..

 To mu i ja kažem, ali mi ne vjeruje.

OK skužio sam...

13 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson Kita
ukay1000 kaže...

 

Buuuuuu Ivo! Viče

 

Okay, drz'mo se teme. Mislim da ce Kita biti dosljedan nasljednik starog mobitela Yari. Prvo sto nama balkancima upada u oci je taj odlican dizajn Kite. Uz potonji dizajn Kita tezi samo 110 grama,klizni je i dolazi u dvije boje, perfektno! Kamera 5 megapixela, auto focus i x4 zoom dovoljno je da Kita sasvim solidno odraduje posao na raznim zabavama, a face detection omogucuje da Kita prepozna svako lice (pa cak is smijesak!). Di ces bolje nego kad te netko uslika Kitom. Snima i video osnovne kvalitete do 30 slicica u sekundi.

Kita ce u standbyu izdrzati cak 450 sati a konstantnim koristenjem 10 sati.

Sve u svemu odlican mobitel.  

Poljubac

 

 

Isssssssssssss, ovo je najjači post u cijeloj temi, umro sam od smijeha

13 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson Kita
Da li djevojci darovati kitu cvijeća ili Kitu bez cvijeća?
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Kita

"Profesore, imate li kitu ??"

"Dobar dan, možete li mi reći gdje držite kite ?"

-U policiji:"UPOMOĆ!!, netko mi je ukrao kitu!!"

"Ivice!!, opet se igraš sa kitom !?"

-"E lega, imaš kitu?

-Normalno da imam.

-Daj ne seri tek je jučer izašla!!"

"Mogu li se igrat s tvojom kitom ? Ja još nemam svoju...!

 

EDIT:

Evo, sa njihove stranice:

Kitatm -

Jump right into a new mobile

gaming experience. Play

gesture gaming by moving

your body. It's fun - and

keeps you fit.

Dont bug me!
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.7.2010 20:59 (pbandov).
 
11 0 hvala 0
12 godina
online
Sony Ericsson Kita

kita??? jako mala kita ahhahha

Shot first, ask later!!! XFire:al3xan3r Steam:jackass2056
 
0 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Kita
Komunist Izet kaže...

kita??? jako mala kita ahhahha

 

I radi toga su bumpao temu staru godinu dana?

Tko visoko leti, štedi gorivo.
12 godina
protjeran
offline
Sony Ericsson Kita

Zanima me je li izašla Kita na rasklapanje, ili pak touchscreen verzija{#}

Blablabla
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Ericsson Kita

a ti bi kitu na dodir? znaci tako {#}

Had a dream I was king, I woke up still king
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Kita
stvarno ono....
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Kita

Ljudi moram se zahvaliti svima koji su postali one baze na prve 2-3 strane i onima koji su resurrectali ovu 2 godine staru temu, jer sam je sad prvi put vidia i odvalia od smijanja ! Baze jesu jednostavne ali ipak komične na nekom primitivnom nivou, a plus je tu kumulativni efekt - na prvih nekoliko sam se tek smijuljio, dok sam došao do treće stranice već su me bolili trbušnjaci od smijanja a oči suzile ! Tako da ste me dobro razveselili !

{#}

 

Inače najbolja mi je ova :

Paolo2612 kaže...

Mama baterija mi je prazna. Idem uštekati kitu u strujuSmijeh

 

 

Nego ako su oni sad službeno registrirali Kitatm kao svoje vlasništvo, jel onda svako ko posjeduje i koristi Kitu mora plaćati njima danak ? Ako je tako obogatiće se preko svih snova tužakanjem na sudu svih koji krše copyright neovlaštenim korištenjem Kite !

{#}

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Kita
Enkidu kaže...

Ljudi moram se zahvaliti svima koji su postali one baze na prve 2-3 strane i onima koji su resurrectali ovu 2 godine staru temu, jer sam je sad prvi put vidia i odvalia od smijanja ! Baze jesu jednostavne ali ipak komične na nekom primitivnom nivou, a plus je tu kumulativni efekt - na prvih nekoliko sam se tek smijuljio, dok sam došao do treće stranice već su me bolili trbušnjaci od smijanja a oči suzile ! Tako da ste me dobro razveselili !

{#}

 

Inače najbolja mi je ova :

Paolo2612 kaže...

Mama baterija mi je prazna. Idem uštekati kitu u strujuSmijeh

 

 

Nego ako su oni sad službeno registrirali Kitatm kao svoje vlasništvo, jel onda svako ko posjeduje i koristi Kitu mora plaćati njima danak ? Ako je tako obogatiće se preko svih snova tužakanjem na sudu svih koji krše copyright neovlaštenim korištenjem Kite !

{#}

 

 

A jbg opet smijanje na ovu temu hahahaha

 

13 godina
offline
Sony Ericsson Kita

kita u ustima

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony Ericsson Kita
Indestructible kaže...

a ti bi kitu na dodir? znaci tako {#}

Ma ne,samo se raspitujem.{#} 

 

Nego me zanima je li moguć povrat novca ,ako vam Kita upadne u Vc školjku,ili pak ako se pregrije?

 

Btw. ja sam svoju dobio besplatno,ne znam kako vi{#}

Blablabla
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 17:54 (Roćka).
16 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Kita

Mali Ivica ide u servisera :

Ivica : Dobar dan, šjor serviser. Evo dođoh da pogledate moju Kitu, nešto u zadnje vrijeme slabo radi, sporo se diže...

Serviser : Hmmm, daj amo tu Kitu da pogledam <uzima Ivičinu Kitu u svoje ruke>. Je li ti kad ispala iz ruku u zadnje vrime ? Jesi li je udrio o nešto ?

Ivica : Pa ne šjor serviser, dobro pazim na nju, redovito je održavam, čistim i tako to...

Serviser : Dobro, dobro, samo pazi da ne stavljaš Kitu gdje ne treba... Ništa, malo ću je podmaza, možda je problem u kontaktu. Ti je samo ostavi kod mene, i ništa se ne brini jer je tvoja Kita u dobrim rukama...

Ivica : U redu šjor, samo šta ako mi zatreba Kita ? Mislim npr. šta ako me djevojka zamoli da izvadim Kitu i dam joj na brzinu jer se njena ispraznila ? Njoj je uvijek prazna baterija kad joj zatreba Kita !

Serviser : Aj dati ću ti privremeno kao zamjenu ovu moju staru Kitu, odslužila je svoje al još ima dovoljno života u njoj da zadovolji i tvoju djevojku ako treba...

Ivica : Hvala šjor, 'đenja !

Serviser : Adio !

 

 

Scena sa CES 2012. :

<dvije prelijepe mlade hostese u izuzetno oskudnoj odjeći, jedna plavuša i jedna Azijatkinja, stoje na štandu i zajedno drže i miluju rukama najnoviji model Kite istovremeno se zavodnički smješkajući gledateljima>

<istovremeno službeni prezenter u odijelu i kravati gledateljima objašnjava sve prednosti Kite>

Dragi posjetitelji, obratite pozornost ovamo molim vas ! Ovdje imamo najnoviji i najljepši model Kite, koji će kad službeno izađe u prodaju idući mjesec prvo dobiti svi oni sretnici koji su unaprijed naručili preko Interneta !

Naša Kita je najbolja i najsuvremenija, konkurencija se ne može pohvaliti ničim ovakvim ! Uključeni su svi zamislivi moderni featurei i usluge, a vrhunski dizajn garantira da će svidjeti svakome ! Naša Kita se ističe i brzim dizanjem i dugotrajnim radom, možete se igrati sa njom satima i satima bez da se istroši. Na dodir je glatka i ugodna zbog vrhunskih materijala korištenih u izradi. U našoj Kiti garantirano nema toksičnih tvari kao što je potvrdila neovisna agencija za testiranje Acme Testing Inc., tako da našu Kitu može koristi svatko bez ikakve opasnosti !

Naručite još danas svoju Kitu, i dobit ćete gratis Paket Iznenađenja koji će neupitno zadiviti sve vaše prijatelje ! Kita je dostupna i u posebnom WhipMe paketu za one sa drukčijim ukusima... Požurite se i naručite odmah !

 

 

Djevojka kaže momku :

Je li ti to Kita u džepu ili ti je samo drago da me vidiš ?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 18:44 (Enkidu).
 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice