Sony Ericsson Kita

poruka: 165
|
čitano: 61.424
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Kita

HAHAHAHAHA crkaavammm od ove teme

za par dana sad po gradu svi Kitu imat na izlozenom

i hvalit se gle imam ja kituuu dode neko drugi ja ih imam vise xD...

Athlon X2 5000+ 2,6GHz ; GA-56S-S3 ; 4GB ddr2 kingmax ; GT220-512MB ; 500GB seagate ;500W ; ATX-L8026-C4 ; Pioneer DVR-215D; Samsung SM 943N ; Windows 7 Extreme Edition
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Sony Ericsson Kita
ivan123 kaže...

Uzeli su moj komentar.

Trebao sam ga patentirati i naplatiti im kaznu za nepoštivanje patenata. Belji se

Do why me key too - pročitaj ovo brzo :)
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Kita

Sad će za tjedan dana bit tema: Šta da radim pala mi kita u vodu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Ericsson Kita

....sry

Bad Company 2 status: http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/Kuky90
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2010 16:37 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Kita

Kitolozi smanjite doživljaje i komentirajte mobitel. Naziv je takav kakav je ali ne trebate zato na par strana jedno te isto ponavljat.

Hvala.

World championships: 7, GP started: 255, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,391
 
9 8 hvala 2
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Sony Ericsson Kita

Gde mogu naci igrice za Kitu? ;)

All your carefully picked arguments can easiliy be ignored! There are no real rules about posting. There are no real rules about moderating either - enjoy your ban
 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony Ericsson Kita

Buuuuuu Ivo! Viče

 

Okay, drz'mo se teme. Mislim da ce Kita biti dosljedan nasljednik starog mobitela Yari. Prvo sto nama balkancima upada u oci je taj odlican dizajn Kite. Uz potonji dizajn Kita tezi samo 110 grama,klizni je i dolazi u dvije boje, perfektno! Kamera 5 megapixela, auto focus i x4 zoom dovoljno je da Kita sasvim solidno odraduje posao na raznim zabavama, a face detection omogucuje da Kita prepozna svako lice (pa cak is smijesak!). Di ces bolje nego kad te netko uslika Kitom. Snima i video osnovne kvalitete do 30 slicica u sekundi.

Kita ce u standbyu izdrzati cak 450 sati a konstantnim koristenjem 10 sati.

Sve u svemu odlican mobitel.  

Poljubac

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
Moj PC  
37 0 hvala 2
14 godina
offline
RE: Sony Ericsson Kita
Jack Sparrow kaže...
blagus kaže...

"Novi model mobilnog telefona Sony Ericsson, namijenjen uglavnom gamerima, zove se Yari. No, kako u nekim zemljama poput Filipina to ime ima neke nezgodne konotacije, tamo je taj model prozvan –Kita."

 

A za nas Hrvate ih boli Kita™.

 

Ali kod nas se ipak zove Yari. http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/compatibleaccessories/yari?cc=hr&lc=hr&showall=true

Dali si možda razmišljao o tome da u našem jeziku ta riječ ne postoji, mislim kao prosta.

Ta riječ označava životinju po imenu kit, a ako ime te životinje dekliniramo u ganitivu (koga?čega?[nema]) dobivamo kita, riječ koja opet nije prosta.

I neko ko nije iz Hrvatske nemože znati u koje se sve svrhe rabi.

Ali kako su onda saznali da na Filipinima Yari nije prikladan, a kod nas nisu pitali na što se riječ "kita" (N jd., ž.r., G kite, D kiti itd.) odnosi (u glavama naroda). Koliko smo god malo tržište, mislim da ne bi bilo u redu da ih za nas boli ta njihova ogromna, bogatunska, Kita™, sa najnovijim AID-ima i CID-ovima koji onemogućavaju da tu istu Kitu™ moddamo kao i mnoge druge modele.

15 godina
offline
Sony Ericsson Kita

Možda je tamo upisan Yari u riječnik kao prosta riječ, a kod nas nije.

Ali to je sve možda, možda tako da se zapravo nezna ništa.

Bad Company 2 status: http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/Kuky90
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson Kita
Hoće li se Kita kod nas uopće prodavat? Mi imamo Yari, filipinci imaju Kitu......
Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
14 godina
offline
RE: Sony Ericsson Kita

Kod nas najvjerojatnije ne će...

Ali pazi ovo: kupiš Yari i nabaviš preko eBay-a stražnju masku Kite...   Smijeh

BOG I HRVATI /// http://www.tinyurl.com/eRepubik
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2010 22:28 (ivan123).
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Kita

 

Keep it fresh:

 

Your Kita keeps getting better and better. Update at any time for the latest software enhancements, free applications and exclusive games. Watch this space for more info on what the updates can do for your phone.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.5.2010 1:42 (Razor_Callahan).
 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Sony Ericsson Kita

Čini mi se da će u HR početi masovno flashanje Yari-a u Kitu. Reklama u ovlaštenim servisima: "Pretvorite svoj Yari u Kitu."

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Moj PC  
6 1 hvala 1
14 godina
offline
RE: Sony Ericsson Kita
vexx5555 kaže...

Čini mi se da će u HR početi masovno flashanje Yari-a u Kitu. Reklama u ovlaštenim servisima: "Pretvorite svoj Yari u Kitu."

Zar bi išli tako daleko da naprave različite FW-ove za identični mobitel drugog imena? Ali, ne brini, kad bi tako i bilo, brzo bi netko izdao free flasher (recimo gospodin den_po)...

15 godina
odjavljen
offline
RE: Sony Ericsson Kita
blagus kaže...
vexx5555 kaže...

Čini mi se da će u HR početi masovno flashanje Yari-a u Kitu. Reklama u ovlaštenim servisima: "Pretvorite svoj Yari u Kitu."

Zar bi išli tako daleko da naprave različite FW-ove za identični mobitel drugog imena? Ali, ne brini, kad bi tako i bilo, brzo bi netko izdao free flasher (recimo gospodin den_po)...

 Pa npr. kod flashanja K750i u W800i je drugačiji FW, a isti su mobovi. Ili K800i u K810i, S500i u W580i.....     SE to tako radi. Čak i da nisu drugačiji FW, opet je drugi model.  Odeš u status i piše ti ime modela. Ista stvar i sa tajnim izbornikom. Primjer iz prakse: uzeo sam ploču od K750i, stavio u kučište od W800i, flashao u W800i i sad imam pravi W800i.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
14 godina
offline
RE: Sony Ericsson Kita
vexx5555 kaže...
blagus kaže...
vexx5555 kaže...

Čini mi se da će u HR početi masovno flashanje Yari-a u Kitu. Reklama u ovlaštenim servisima: "Pretvorite svoj Yari u Kitu."

Zar bi išli tako daleko da naprave različite FW-ove za identični mobitel drugog imena? Ali, ne brini, kad bi tako i bilo, brzo bi netko izdao free flasher (recimo gospodin den_po)...

 Pa npr. kod flashanja K750i u W800i je drugačiji FW, a isti su mobovi. Ili K800i u K810i, S500i u W580i.....     SE to tako radi. Čak i da nisu drugačiji FW, opet je drugi model.  Odeš u status i piše ti ime modela. Ista stvar i sa tajnim izbornikom. Primjer iz prakse: uzeo sam ploču od K750i, stavio u kučište od W800i, flashao u W800i i sad imam pravi W800i.

Ma to kužim, tu ima par razlika, ali ovdje se radi o razlici u nazivu uređajazbog ljudskog rječnika, znači nije Yari noviji od Kite™, neće biti drugih funkcionalnosti - zbog toga bi bilo čudno ako bi bio drukčiji FW, ako se dobro sjećam, ime uređaja se nalazi u custom datoteci, zar ne?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson Kita
Lazarus Long kaže...

Gde mogu naci igrice za Kitu? ;)

xnxx.comSmijeh

15 godina
odjavljen
offline
Sony Ericsson Kita

@ blagus:

 

Pogledaj ovo. Ovdje sam prvi put vidio Kitu. Možeš vidjeti da i se i Yari tu nalazi, ali odvojeno od Kite. Na drugoj slici također se vide i Xperia Pureness i Xperia X5. One su iste, baš kao i Kita i Yari.

Kita Kita
Yari Yari
UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.5.2010 15:26 (vexx5555).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Sony Ericsson Kita

Naravno da će bit (mizerno) drugačiji firmware-i, upravo zbog tog imena (bluetooth ime, ime u "about", kod startup-a i svih stvari gdje se pojavljuje ime moba)..

Moja Nokia 5800 ima različite firmware-e zavisno o boji crte sa strane..

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sony Ericsson Kita
DamageHigh kaže...

Naravno da će bit (mizerno) drugačiji firmware-i, upravo zbog tog imena (bluetooth ime, ime u "about", kod startup-a i svih stvari gdje se pojavljuje ime moba)..

Moja Nokia 5800 ima različite firmware-e zavisno o boji crte sa strane..

 To mu i ja kažem, ali mi ne vjeruje.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
13 godina
protjeran
offline
Sony Ericsson Kita

nevjerojatno koliko stranica, uzevši u obzir da je mob zapravo kanta.......valjd zbog imena lol

"Get down on your knees and interlock your fingers, now!"
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Kita

Dali je Kita za igranje ili je to više poslovni mobitel?

Onaj tko nikad nije pogriješio, nikad nije pokušao napraviti nešto novo
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson Kita

kita moze posluziti za sve..i za igranje,i za posao Belji se

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2010 13:03 (robx).
14 godina
protjeran
offline
RE: Sony Ericsson Kita
robx kaže...

kita moze posluziti za sve..i za igranje,i za posao Belji se

a mobitel???? Nevinašce

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
14 godina
protjeran
offline
Sony Ericsson Kita

-Kita mi se prebrzo ispražnjuje!

-Pa kad previše drkaš po njoj, pusti malo...

LOL ugl.

Neznam sta da kazem na mob, izgleda lijepo...

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.5.2010 10:00 (I Am Alive).
 
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Kita

Kita je stvarno fantasticna moji frendovi se stalno sa njom igraju i nikako da je puste iz ruke

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Kita

Ovo je još blesavije od Forda Kuge...

Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson Kita
I Am Alive kaže...

Neznam sta da kazem na mob, izgleda lijepo...

 

Znači sviđa ti se Kita? Izlanuo seSmijeh

14 godina
protjeran
offline
RE: Sony Ericsson Kita
vlad0 kaže...

Znači sviđa ti se Kita? Izlanuo seSmijeh

ajoj... how yes no.. xD

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
14 godina
offline
Sony Ericsson Kita

"Gle šta imam! Kitu!"

Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice