Sony Xperia U

poruka: 2.057
|
čitano: 727.732
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Ja želim kupiti ovaj mobitel u Tele2 ili preko Ebay-a ili Njuškala,netreba mi puno pjesama jer imam pjesme i na iPodu,a 2 GB za aplikacije mi je u vr glave! 

mene zanima gdje ima najboljih cijena,odnosno najjeftninijih za ovaj mobitel a da je skroz nov? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Evo i opširna recenzija Sony Xperia U

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U
lorena.98 kaže...

Ja želim kupiti ovaj mobitel u Tele2 ili preko Ebay-a ili Njuškala,netreba mi puno pjesama jer imam pjesme i na iPodu,a 2 GB za aplikacije mi je u vr glave! 

mene zanima gdje ima najboljih cijena,odnosno najjeftninijih za ovaj mobitel a da je skroz nov? 

Bonbon - mob sa garancijom za 1700kn..a u tele 2 ti je 1745 kn ja mislim to ti je to...na njuškalu koštaju i po 2000kn...

U hvastavih ljudi udarci znadu baš veliki stići i pod starost nauče trijeznima biti.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U
i4s kaže...
lorena.98 kaže...

Ja želim kupiti ovaj mobitel u Tele2 ili preko Ebay-a ili Njuškala,netreba mi puno pjesama jer imam pjesme i na iPodu,a 2 GB za aplikacije mi je u vr glave! 

mene zanima gdje ima najboljih cijena,odnosno najjeftninijih za ovaj mobitel a da je skroz nov? 

Bonbon - mob sa garancijom za 1700kn..a u tele 2 ti je 1745 kn ja mislim to ti je to...na njuškalu koštaju i po 2000kn...

dafuq?

ima ih po 1500 kn na njuski

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U
maraac kaže...
i4s kaže...
lorena.98 kaže...

Ja želim kupiti ovaj mobitel u Tele2 ili preko Ebay-a ili Njuškala,netreba mi puno pjesama jer imam pjesme i na iPodu,a 2 GB za aplikacije mi je u vr glave! 

mene zanima gdje ima najboljih cijena,odnosno najjeftninijih za ovaj mobitel a da je skroz nov? 

Bonbon - mob sa garancijom za 1700kn..a u tele 2 ti je 1745 kn ja mislim to ti je to...na njuškalu koštaju i po 2000kn...

dafuq?

ima ih po 1500 kn na njuski

ja još na takvog nisam naišla...

U hvastavih ljudi udarci znadu baš veliki stići i pod starost nauče trijeznima biti.
12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

omg pa potrazi, po 1600 ih ima bas puno a vidio sam i za manje, pa nemoze neko taj mobitel prodavat za 2 soma kad je u ducanu 1700, nego vidim da ti kupujes neki mob, jesi kupila sta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Da li zna itko kada ce izaci andorid ics 4 update za xperiu u i hoce li uopce izlaziti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U
maraac kaže...

omg pa potrazi, po 1600 ih ima bas puno a vidio sam i za manje, pa nemoze neko taj mobitel prodavat za 2 soma kad je u ducanu 1700, nego vidim da ti kupujes neki mob, jesi kupila sta?

Njuškam često pa uvijek mi izađu po 2000kn...a nisam još kupila, ali odlučila sam se za xperiu u, kupit ću je akoBogda ubrzoo :)

 

U hvastavih ljudi udarci znadu baš veliki stići i pod starost nauče trijeznima biti.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U

Zna li tko ima li gdje za kupit za xperiu u maske znači doiješ npr. crnu i rozu (mislim na cijelu stražnju stranu moba, ne na samo ono dole, da onda kupim i žutu donju i gornju bijelu i tako...ima li?

U hvastavih ljudi udarci znadu baš veliki stići i pod starost nauče trijeznima biti.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2012 21:28 (i4s).
15 godina
offline
Sony Xperia U

na ebayu sigurno

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U
i4s kaže...

ima li?

Pogledaj i na njuškalu, bilo je nekih. :)

11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Tražila sam po e-bayu krcato, ne mogu ih nigdje naći, samo mi izlaze zaštitne maske...molim pomoć, i pitanje jeli se može  više stvari naručit s e-baya ono da dođu u istoj pošiljci?

Bazinga.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U
RaZ0R9111 kaže...

Nije, cijene svih mobitela u bonbonu su snižene za 30% do pon 12h ili isteka zaliha.

http://www.bonbon.hr/ducan/uredaji

15 godina
offline
Sony Xperia U

iphone 4s im je jeftiniji od nekih u oglasniku.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia U

gledam po njuskalu koristeni su tjedaan dana i traze 1500 kn...ovo sad treba kupit i prodat kao novo zapakirano....zaradis 300 kn minimalno bez muke...kazu da akcija vrijedi do ponedeljka

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Xperia U
Naručio sam i ja maloprije Xperiu U preko webshopa bonbona.Pa me zanima kako rootati ovaj uređaj?
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Sony Xperia U

el te xperie rade na sve mreže?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U
Jumperrr kaže...

el te xperie rade na sve mreže?

Iz bonbona rade na tmobile/bonbon mrežu.

13 godina
offline
Re: Sony Xperia U
Zna li netko za provjereni USB OTG kabel koji radi na Xperii U
robimarko@gmail.com
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Evo pogledaj na ovom snimku:

Sve Xperia-e iz 2011 osim Play-a podrzavaju OTG.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Xperia U
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia U

a sta si ti mislio da ce tako bit do bozica? budi sretam da je trajala i ta 3 dana

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Xperia U

pa do ponedjeljka

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia U
Streetpunk kaže...

steram ih u rodno mjesto. mislim si kako cu ubosti ovu xperiu za male pare i sva sreca sto stari nije mogao naruciti preko weba. I kad ono dođem u Zabok u Tcentar i vidim ju i vec reknem liku da donese. Kad mi on pocne objasnjavati i rekne da ima 4gb memorije. ja kazem ok, imam memorijsku od x10 pa da cu si ju staviti gore. kad on rekne nema mogucnosti prosirenja memorije. Mislim WTF?!?!?! Sony pa staviti u taj mob dual core proc je awesome, ali staviti 2012 godine 4gb memorije i nemogucnost prosirenja je naprosto bezobrazno.

sad idem na SGSII

13 godina
offline
Re: Sony Xperia U
Ima 8gb memorije,ali 4gb je dostupno za korisnika tj njegove datoteke,a 2gb je za aplikacija,a ostatak je za OS
robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U
Lord_Marko kaže...
Streetpunk kaže...

steram ih u rodno mjesto. mislim si kako cu ubosti ovu xperiu za male pare i sva sreca sto stari nije mogao naruciti preko weba. I kad ono dođem u Zabok u Tcentar i vidim ju i vec reknem liku da donese. Kad mi on pocne objasnjavati i rekne da ima 4gb memorije. ja kazem ok, imam memorijsku od x10 pa da cu si ju staviti gore. kad on rekne nema mogucnosti prosirenja memorije. Mislim WTF?!?!?! Sony pa staviti u taj mob dual core proc je awesome, ali staviti 2012 godine 4gb memorije i nemogucnost prosirenja je naprosto bezobrazno.

sad idem na SGSII

Ne mozes dobiti bas sve mogucnosti za te novce..Jbga..

13 godina
offline
Re: Sony Xperia U
Ma za te novce je mob zmaj
robimarko@gmail.com
15 godina
offline
Re: Sony Xperia U
robimarko kaže...
Ima 8gb memorije,ali 4gb je dostupno za korisnika tj njegove datoteke,a 2gb je za aplikacija,a ostatak je za OS

znam ali opet je to premalo kad mi samo mape za navigaciju pojedu 1gb. Stavis nes muzike to ti je 1gb, par slika pokoji video i napunis brzo. tako da je to sramota za jedan Sony

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice