W395 drugi firmware

poruka: 7
|
čitano: 2.612
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
W395 drugi firmware

Da li je na SE W395 moguće staviti firmware drugog SE mobitela

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
W395 drugi firmware

Da,ako posjeduje brata po platformi. Tako je moguđe staviti firmware od k810 na k800, sa w580 na s500.....

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
W395 drugi firmware

Blizanac W395 je F305. U tom slučaju ti se ne isplati prelazit na drugi firmware.

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
W395 drugi firmware

Samo reci kojim programom f305 mi se čini bolji

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
W395 drugi firmware

Izgubit češ puno toga (nema više Walkmana). Ako baš želiš, na ovoj stranici imš sve što trebaš(drivere,softver...):

 

 http://modmy-forum.com/

 

Inače,možeš "ubiti" mob.

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
offline
W395 drugi firmware

Ovako, ako i je moguć crossflash W395 na F305, ja ne znam za free metodu - ili preko D-Flasher Unlocker for S1 ili SEtool Box-a, oboje košta (SEtool pogotovo) - ako ih nemaš, ništa. Za flashanje preko D-Flashera ti treba supreme account sa 0.01 credita - poslao bih ti ali najmanje mogu 0.33 credita poslati. Osim toga mobitel može "umrijeti".

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: W395 drugi firmware
blagus kaže...

Ovako, ako i je moguć crossflash W395 na F305, ja ne znam za free metodu - ili preko D-Flasher Unlocker for S1 ili SEtool Box-a, oboje košta (SEtool pogotovo) - ako ih nemaš, ništa. Za flashanje preko D-Flashera ti treba supreme account sa 0.01 credita - poslao bih ti ali najmanje mogu 0.33 credita poslati. Osim toga mobitel može"umrijeti".

 Već sam ga obavijestio o tome u postu iznad!

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice