CPU hladnjaci i ventilatori P&O izdvojena tema

poruka: 4.410
|
čitano: 987.986
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Hladnjak za OC i7-ice, Hladnjak za OC i5-ice, Koji CPU cooler kupiti?
11 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O

A cuj, estetika je okej, ali sve ovisi jel taj vent bolji ili losiji od starog...

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
protjeran
offline
CPU hladnjaci i ventilatori P&O

izgleda puno ljepse nego stock, pogotovo ovak crni, rgb je samo jos jedan +, jebes 40kn vise..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
batly kaže...

Imam hladnjak od lc powera lcc120 a razmišljam o prelasku na ryzen pa me zanima daju li još 

kit za montažu am4 besplatno.

Da li je netko tražio zadnjih dana?

Baš slao upit LC Poweru vezano za ovo, imam dva hladnjaka kupljena u 7 mjesecu 2016, poslao im mail i odgovorili mi da moram platiti 14€. Da je račun od 2.3.2017. prema danas ne bi morao platiti. Koji pederluk. 

 

 

Dok sam recimo Arctic Coolingu samo poslao račun i poslikao serijske i to je to. Po serijskom oni vide kad je proizvedeno i da uz njega nisu slali mount za taj socket jer nisu ni znali kak bude mount trebao izgledati, odnosno kakav bude razmak rupa.

 

Gnjoj!

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2018 11:00 (Vader).
7 godina
protjeran
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
Vader kaže...
batly kaže...

Imam hladnjak od lc powera lcc120 a razmišljam o prelasku na ryzen pa me zanima daju li još 

kit za montažu am4 besplatno.

Da li je netko tražio zadnjih dana?

Baš slao upit LC Poweru vezano za ovo, imam dva hladnjaka kupljena u 7 mjesecu 2016, poslao im mail i odgovorili mi da moram platiti 14€. Da je račun od 2.3.2017. prema danas ne bi morao platiti. Koji pederluk. 

 

 

Dok sam recimo Arctic Coolingu samo poslao račun i poslikao serijske i to je to. Po serijskom oni vide kad je proizvedeno i da uz njega nisu slali mount za taj socket jer nisu ni znali kak bude mount trebao izgledati, odnosno kakav bude razmak rupa.

 

Gnjoj!

 pederi su definitivno, scythe šalje kit za AM4 za nekih 4eura

15 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
Vader kaže...
batly kaže...

Imam hladnjak od lc powera lcc120 a razmišljam o prelasku na ryzen pa me zanima daju li još 

kit za montažu am4 besplatno.

Da li je netko tražio zadnjih dana?

Baš slao upit LC Poweru vezano za ovo, imam dva hladnjaka kupljena u 7 mjesecu 2016, poslao im mail i odgovorili mi da moram platiti 14€. Da je račun od 2.3.2017. prema danas ne bi morao platiti. Koji pederluk. 

 

 

Dok sam recimo Arctic Coolingu samo poslao račun i poslikao serijske i to je to. Po serijskom oni vide kad je proizvedeno i da uz njega nisu slali mount za taj socket jer nisu ni znali kak bude mount trebao izgledati, odnosno kakav bude razmak rupa.

 

Gnjoj!

 Ja sam bio u toj dilemi, da li ima ili nema AM4 mount, pa sam naručio malo skuplji LC CC 120 RGB iz Protisa jer novi podržava i AM4. 

Čekam isporuku, no nešto mi ovaj Overseas ne ulijeva nade da će danas dostaviti, jučer uplaćeno. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.9.2018 10:22 (boxer).
12 godina
protjeran
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
Baci koju sliku da vidimo to novo cudo.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
Stjepanj kaže...
Baci koju sliku da vidimo to novo cudo.lp

 Inače ga nebih uzeo jer nisam ljubitelj RGB, ne volim light show u kućištu dok igram u mraku, ali sam vidio da ima odvojen kabal za RGB koji ne planiram uključivati tako da sam ipak njega naručio. Hladit će Phenoma II 965 dok ne bude upgrade na neki novi procesor. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
offline
CPU hladnjaci i ventilatori P&O

Pozdrav,

 

za svoj novi komp baziran na Ryzenu 2600 trebam i hladnjak.. ne mislim davati veliku lov, pa sam u trilemi

 

1) LC POWER LC-CC-120 Cosmo Cool

 

2) LC POWER LC-CC-120-RGB Cosmo Cool

 

3) ARCTIC COOLING Freezer 33 eSports ONE, zeleni (najjeftiniji)

 

vi koji imate klasik LC-CC-120, je li tih, tj. kakav je na punom opterećenju?

 

ne igra mi RGB, važni su mi hlađenje i glasnoća....pa molim glas za favorita (ili u odgovoru prijedlog do 250 kn) - blagodarim !!! :-)

 

 

6 LC-CC-120
1 LC-CC-120-RGB
2 ArticCooling Freezer 33 eSport
Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
CPU hladnjaci i ventilatori P&O

Pozdrav, koji bi bio najbolji cpu cooler za ryzen 5 1400 da ga malo dignem jelte :D

Isplati li se dati 150 kn za wraith spire LED verziju? Ako ne koji je najisplativiji, po mogućnosti da ima neko osvjetljenje, zaželio sam se malo toga :D

 

I da, imaju li sve matične konektor za taj LED strip?

 

Hvala!

 

Više meprivlače ovako osvjetljene komponente, ovaj LCC 120 izgleda kričavo

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.9.2018 20:49 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
maks0806 kaže...

Pozdrav, koji bi bio najbolji cpu cooler za ryzen 5 1400 da ga malo dignem jelte :D

Isplati li se dati 150 kn za wraith spire LED verziju? Ako ne koji je najisplativiji, po mogućnosti da ima neko osvjetljenje, zaželio sam se malo toga :D

 

I da, imaju li sve matične konektor za taj LED strip?

 

Hvala!

LC-CC-120 je daleko najbolji izbor za te pare. Sada ima i nova verzija sa RGB-om i crnim hladnjakom, nisam ga još vidio uživo ali izgleda dobro. KLIK

12 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O

A volio bih da nije baš takav. Izgleda stvarno kao igračka neka. Ne postoji ništa vizualno slično Spireu, a da valja? I ofc da ima smisla na r5 1400

 

Npr ovo https://www.futura-it.hr/cpu-hladnjak-raijintek-leto-amdintel-pwm-rgb/CPRT-028/product/

 

Valja li čemu, i može li se RGB spojiti na moju matičnu?

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.9.2018 20:56 (maks0806).
13 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O

Ili ovo kao malo skuplja opcija, i nešto ljepša. Oba coolera koja sam linkao dobro rade svoj posao. Pogledaj u user manualu ima li matična konektor za led. 

12 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O

Da, samo što je ovaj gotovo duplo skuplji, a ne znam stane li u moje kućište nesmetano. Budem si još pogledao, svakako hvala puno na savjetima :)

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
neaktivan
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O

Ljudi jel ste videli sto je Noctua izbacila najbolje ventilatore na svetu za radiatore.

Ja sam odlepio kada sam video, naslednici Gentle Typhoon.

 

Noctua NF-A12x25 PWM i jos 2 modela sa 3 pin

 

https://noctua.at/en/nf-a12x25-pwm

 

U madjarskoj kosta 35 eura komad, u Srbiji su rekli 40-42 eura ce kostati.

U Americi su 30$.

 

I trazim ja nesto na oglasima kod nas i vidim covek nudi i cena dogovor.

Ja posaljem poruku on kaze dobio sam 6 komada od Noctua na testiranje mogu da prodam ali ne sve, bruka su hocu za sebe da ostavim.

I ja kazem 3 ili nijedan, treba mi za 360mm radiator. 

I on kaze moze 70e. I ja odmah uzmem, prakticno jedan za dzabe sam dobio.

I poslace mi jos 2 adaptera za njih 140mm na 120mm. Posto Noctua da ne bi pravila 140mm verziju napravila je adapter koji zapusava sve i hladi sa 120mm.

 

 

 

 

Ludilo su, 2000 RPM kada se stavi adapter na 1700 RPM, znaci ne cujes ih.

Pre njih je najbolji bio onaj CORSAIR ML120 Pro ali ovi kao imaju bolje testove.

Kazu 4 godine je dizajnirala Noctua njih, 6 godina garancija na ventilator.

 

 

 

https://youtu.be/Hm-WIZEzwyc
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2018 2:39 (eVGA-011).
12 godina
offline
CPU hladnjaci i ventilatori P&O

Te Noctue su mi stvarno ružne, uzeti ću vjerojatno Lc power 120 na kraju, sasvim dosta za 3.8-4ghz se nadam

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
Da vidjeli, kupio 6 komada cim se moglo. Nije bas da su necujni na 1700 al ajde, na 1100 bi se to moglo reci. Ali su prilicno tihi za koliko pusu, i po tome najbolji na svijetu.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
CPU hladnjaci i ventilatori P&O

od kuda se mjeri visina hladnjaka?

od samog procesora ili maticne?

kako je najjednostavnije izmjeriti koju visinu hladnjaka mi kuciste podrzava

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O

Visina hladnjaka bi bila od njegove baze do zadnje točke, npr. zavšetka cijevi.

 

Ja bi mjerio od proca do stranice kučišta...

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
neaktivan
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O

Ja ih kupio samo za radiatore. 

Za takve ventilatore ne gledam boju.

Mada je Noctua rekla da ce da ce u 2019 mozda da izbaci iste samo crne.

 

Ja bi tako voleo da su izbacili isti ventilator, potpuno samo boje kakve koriste za Redux seriju.

E to bi bio ventilator lud.

Za ovima je nastala histerija potpuna. 

 

Moram da cuvam moje, ako se pojave crni, da prodam po cenu kojoj sam platio, dodam jos malo para i uzmem Crne.

Mada nisu sigurni, ja sam ih pitao to su mi odgovorili. NF-A12x25 PWM mozda crna 2019.

 

 

Koliko traze kod vas za njih. 30-35 eura?

Mislim NF-A12x25 PWM je ventilator za ljude koji hoce dugo dobar fan da im obavlja posao. 

Bez glupiranja, RGB i da posle 2 godine rikne ili se tako isprlja da ne lici ni na sta. 

Jos kada bi njih stavljali u napajanja. E to bi bio pun pogodak. Samo to bi kostalo mnogo...

https://youtu.be/Hm-WIZEzwyc
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2018 16:31 (eVGA-011).
12 godina
offline
CPU hladnjaci i ventilatori P&O

danas izmjerio i u moje kuciste stane hladnjak visine 13cm!!! fuck

imam i5 6600k na tvornickim postavkama ali kod zahtjevnijih igri temperatura u kuvistu se digne i onaj ventilator na kucistu ode u full.

e sada posto imam manjak mjesta u kucistu pa mi je alternativa vodeno hladenje.

uzeo bi neko hladenje sa jednim 120 ventilatorom i stavio ga van kucista (home made).

prioritet mi je da killer bude van kucista em radi manjka mjesta em da nema toplog zraka u samom kucistu.

imate kakvu preporuku sa ebaya,njuskala,trgovine do nekih 300-350kn?

nemislim dizati taktove procesora nego se rijesiti toplog zraka sta ide iz kilera

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O

Prika, za te novce kupis normalno kuciste, a sad dolazi svjezije vrime pa izdrzis sa stockom do nekog LC 120 za bozic! ;)

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
metallic kaže...

Prika, za te novce kupis normalno kuciste, a sad dolazi svjezije vrime pa izdrzis sa stockom do nekog LC 120 za bozic! ;)

 stvar je u tome sta nezelim mjenjati kuciste.

imam hp omen kuciste sa wirelessom,bluetooth,led,itd.

nije da bezveze pitam za vodeno hladenje 

 

11 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O

Nisam mislio da bzvz pitas, ali s hladjenjem izvan kucista si me zacudio. Tebi treba onda low profile top-down proc cooler. Uz uvjet da kuciste moze imat okej airflow. 

 

Daj okaci slike ili link kucista.

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
metallic kaže...

Nisam mislio da bzvz pitas, ali s hladjenjem izvan kucista si me zacudio. Tebi treba onda low profile top-down proc cooler. Uz uvjet da kuciste moze imat okej airflow. 

 

Daj okaci slike ili link kucista.

 ovaj komp (promjenjena grafa i dodani rami)

https://support.hp.com/us-en/product/omen-by-hp-870-100-desktop-pc-series/12079703/document/c05291578/

12 godina
online
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
lange kaže...
metallic kaže...

Nisam mislio da bzvz pitas, ali s hladjenjem izvan kucista si me zacudio. Tebi treba onda low profile top-down proc cooler. Uz uvjet da kuciste moze imat okej airflow. 

 

Daj okaci slike ili link kucista.

 ovaj komp (promjenjena grafa i dodani rami)

https://support.hp.com/us-en/product/omen-by-hp-870-100-desktop-pc-series/12079703/document/c05291578/

 Tvoje kućište ima 16,5cm širinu, tako da ti Lc cc 120 sa svojih 15,2cm visine stane unutra.

11 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O

Mile cuj, ovisi koliko su ostavili prostora iza postolja za maticnu plocu, nekad pretjeraju s prostorom do zadnje strane radi boljeg cable managementa.

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
online
CPU hladnjaci i ventilatori P&O

Slažem se.

Najbolje bi bilo da skine stock hladnjak, stavi letvicu preko kućišta i izmjeri od proca do letvice koliko ima prostora.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
CPU hladnjaci i ventilatori P&O

ajd.bas budem sutra rastavio proc pa izmjerio

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O

To je to. Nek kolega usput javi koliko ventova podrzava maticna i kuciste da sad ne kopam s moba.

 

coffe,coffe,coffe.....
15 godina
offline
Re: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
Stjepanj kaže...
Baci koju sliku da vidimo to novo cudo.lp

 Čekao sam pet dana da mi dođe cooler, pfff...

 

Na matičnoj nemam RGB header tako da ne mogu uključiti pokazni lightshow,

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Hladnjak za OC i7-ice, Hladnjak za OC i5-ice, Koji CPU cooler kupiti?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice