Gaming problem

poruka: 7
|
čitano: 2.136
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Gaming problem

e znam mozda kriva vrsta al nisam znao gjde drugo stvarno oprostite al trebam pitat dali mogu s ovim igrat modern warfare 2 na low moze najlsija grafika

cpu-intel celeron 2.60ghz

ram-1,25gyg

gpu-ati radeon hd4650 1gyg agp treba mi dal da znam da si instaliram igricu i oprostite ak ova tema vjde ne spada sam me ovo zanima

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gaming problem

moći ćeš igrati ali iznad 25-35 fps neće ići... igro sam ga na sličnoj konfi PlačSmijeh

U proljetnu je noc otisao covjek svirajuci frulu...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gaming problem

ok tnx

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gaming problem

Ja sam ga na 512 mb ram, amd dual core 2.01 ghz i nvidia gainward 9400 gt igro bez stekanja na medium

Luka.M.
14 godina
neaktivan
offline
Gaming problem

ma meni je glavno da mogu igrat ma i sve na low i na najmanjoj rezoluciji

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Gaming problem
matejribica96 kaže...

e znam mozda kriva vrsta al nisam znao gjde drugo stvarno oprostite al trebam pitat dali mogu s ovim igrat modern warfare 2 na low moze najlsija grafika

cpu-intel celeron 2.60ghz

ram-1,25gyg

gpu-ati radeon hd4650 1gyg agp treba mi dal da znam da si instaliram igricu i oprostite ak ova tema vjde ne spada sam me ovo zanima

cek a sta celeron nije jedna jezgra ???
ako je jedna jezgra neces moci pokrenut....
Ja imam celeron 2.8ghz i cod4 imam 30-100fps uvjek.
Pa nezz

15 godina
offline
RE: Gaming problem
damir1994 kaže...

ako je jedna jezgra neces moci pokrenut....

Nije istina, samo za GPU može vrijediti pravilo: Slabija grafa = Nemogućnost pokretanja igre... ali za procesor to pravilo ne vrijedi jer iako u minimum requirementsima piše dual core, moći ćeš pokrenuti i na jednojezgrenom procesoru samo je pitanje kako će ti raditi ali ponavljam pokrenuti možeš... dovoljno puta sam se s tim susretao

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2010 22:33 (lovac82).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice