Kupovina hardware-a iz Kine

poruka: 1
|
čitano: 823
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Kupovina hardware-a iz Kine
Pozdrav
Htio sam naručiti paket preko interneta iz kine. Fizičko sam lice koje nema registrovanu firmu. Radi se o paketu u vrijednosti od 2250$ (Oko 3750BAM) U paketu se nalaze računarske komponente ( Grafičke kartice tipa: GTX1050ti 4GB 128Bit DDR5 )
 
Veličina pošiljke iznosi: 67 × 47 × 37 centimetara
Masa paketa: 14.5 Kilograma
Način slanja: FOB (Free on board) 
Sadržaj paketa: GTX1050ti 4GB 128Bit DDR5
Način plačanja: telegrafski transfer novca
  •  
Vjerujem da na forumu ima već ljudi koji su naručivali veće pošiljke iz Kine u Bosnu i Hercegovinu ili Hrvatsku (Ja bih naručio u Bosnu jer tu živim). Bio bih mnogo zahvalan ako bi mi ukratko, u kratkim crtama mogli objasniti kakve dodatne troškove bih morao platiti za ovu narudžbu, koliko bi me okvirno koštalo i da li sam dužan imati neku dodatnu dozvolu/papir za narudbžu ovog tipa, na kakve ste probleme naišli sa ovom našom dragom carinom (čitaj sa k). Naručivao sam prethodno veoma male pošiljke sa aliexpressa ( po 20-tak dolara ) pa sam opet nailazio na probleme, dodatne troškove, carine, dodatne poštarine i slično. 
Bio bih vam mnogo zahvalan kada bi mi mogli objasniti proceduru u kratkim crtama, ako ste upoznati kako to funkcioniše sa većim narudžbama. Velik pozdrav i hvala svima <3
I named my penis The Truth, because bitches can't handle it!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice