Kvalitetan produžni kabel

poruka: 9
|
čitano: 1.482
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 mjeseci
neaktivan

Pozdrav ljudi!

zanima me gdje bi mogao nabaviti solidan produžni s 8 mjesta?

Nešto dobro ali da nije baš preko 200 kuna

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 13:03 (Domagochi).

0 0 hvala 0
10 godina
Re: Kvalitetan produžni kabel

-obično se takve stvari nalaze po trgovinama.. čak ne mora biti bijele tehnike, računala.. ali logično je to prvo mjesto za potražiti. :))

-nasuprot, u ljekarnama i pekarama ugl nema, pa ako već radiš top listu pretraživanja .. možda pomogne (mada više zvuči kao vic, zar ne..) :)

-8 mjesta su u ipak 'veći', od jeftikanera za 50kn do nelimitirano ali vjerojatno da se nađe za 100-200 u svakoj trgovini.

kao btw, možda je važan položaj-orjentacija utičnice, neki su pod 90stupnjeva, neki 45, neki šuko, neki philips.. s prekidačem ili bez, pa duljina kabla 1,5-3-5m.. itd. uz boje crna-bijela, ostale sporadično. Nije lako odlučiti se s toliko mogućnosti izbora. (sorry.. smiješno mi je malo..) :)))

+ napomena, kad tražiš, produžni, je kabel koji služi produživanju, dužina, dok je razvodni onaj koji služi razvođenju (više) priključaka. Po navedenom, tažiš razvodni s 8 priključaka.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 14:38 (ihush).
6 mjeseci
neaktivan
ihush kaže...

-obično se takve stvari nalaze po trgovinama.. čak ne mora biti bijele tehnike, računala.. ali logično je to prvo mjesto za potražiti. :))

-nasuprot, u ljekarnama i pekarama ugl nema, itd. uz boje crna-bijela, ostale sporadično. Nije lako odlučiti se s toliko mogućnosti izbora. (sorry.. smiješno mi je malo..) :)))

+ napomena, kad tražiš, produžni, je kabel koji služi produživanju, dužina, dok je razvodni onaj koji služi razvođenju (više) priključaka. Po navedenom, tražiš razvodni s 8 priključaka.

+ broj od tvog psihijatra

10 godina

-to je novo pitanje, druga tema i ako želiš možeš je otvoriti, no nećeš dobiti odgovor jer je to po gdpr-u podatak koji se ne dijeli samo tako. Nađi svog šrinkića, usput provjeri kako se može ili ne mora komunicirati na forumu. Postoji izbor. Konkretno postavljeno pitanje, odgovor s kojim ako nisi zadovoljan možeš ispraviti, ignorirati, prijaviti i sl.

-naučit ćeš :))

17 mjeseci
ihush kaže...

-nasuprot, u ljekarnama i pekarama ugl nema, pa ako već radiš top listu pretraživanja .. možda pomogne (mada više zvuči kao vic, zar ne..) :)

-8 mjesta su u ipak 'veći', od jeftikanera za 50kn do nelimitirano ali vjerojatno da se nađe za 100-200 u svakoj trgovini.

kao btw, možda je važan položaj-orjentacija utičnice, neki su pod 90stupnjeva, neki 45, neki šuko, neki philips.. s prekidačem ili bez, pa duljina kabla 1,5-3-5m.. itd. uz boje crna-bijela, ostale sporadično. Nije lako odlučiti se s toliko mogućnosti izbora. (sorry.. smiješno mi je malo..) :)))

+ napomena, kad tražiš, produžni, je kabel koji služi produživanju, dužina, dok je razvodni onaj koji služi razvođenju (više) priključaka. Po navedenom, tažiš razvodni s 8 priključaka.

Čovjek postavi konkretno i sasvim normalno pitanje i ti odlučiš odgovoriti sa baljezganjem.

OT

Skuplja varijanta:

https://www.links.hr/hr/prenaponska-zastita-apc-pm8-gr-8-uticnica-150900067

Jeftinija varijanta:

https://www.chipoteka.hr/artikl/16462/kabel-produzni-8-mjesta15mm2-prenaponska-zastita-aluminijski-15m-3571000510

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 15:29 (love2ml86).
7 godina
love2ml86 kaže...

Čovjek postavi konkretno i sasvim normalno pitanje i ti odlučiš odgovoriti sa baljezganjem.

Ako čovjek ne zna da se produžni kabeli mogu kupiti u bilo kojoj trgovini elektronike/IT trgovini, onda mi nije jasno kako se uspio ovdje na forumu registrirati?

Ljudi stvarno ispituju svakakve gluposti...

17 mjeseci
bill_jobs kaže...

Ako čovjek ne zna da se produžni kabeli mogu kupiti u bilo kojoj trgovini elektronike/IT trgovini, onda mi nije jasno kako se uspio ovdje na forumu registrirati?

Ljudi stvarno ispituju svakakve gluposti...

Rekao bih da ne postoje glupa pitanja, ljudi pitaju što ne znaju..

7 godina
love2ml86 kaže...

Rekao bih da ne postoje glupa pitanja, ljudi pitaju što ne znaju..

Itekako postoje glupa pitanje, to je samo još jedna od debilnih teza.

I ljudi ispituju takva pitanja zato što su lijeni nešto sami potražiti, ukucati nešto u google i općenito uključiti mozak.

10 godina

.. i ljute se kad netko drugi neće klikati-googlati za njih ili dati rješenje, pogotovo ako im se to konkretno kaže :) pri tome zaborave priču o ribi, lako je dati ribu, jedan obrok, što dalje, ako nauči pecati..

naravno, ja sam kriv, jer sam na konkretno pitanje dako precizan odgovor :)) ok, malo nategnuto, ali točno, pristojno. U suprotnom treba prijaviti, ispraviti i sl.

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice