Ne mogu upalit računalo

poruka: 5
|
čitano: 2.231
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Ne mogu upalit računalo

Zadnjih par dana komp bi se usred rada ugasio. Nisam to shvaćao za ozbiljno, nego sam ga opet upalio i nastavio rad. Jučer se ugasio i od tada da nemogu upalit (kada pritisnem tipku za paljenje ništa se nedogađa). Jel zna neko u čemu je problem?

 

Unaprijed zahvaljujem

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Ne mogu upalit računalo
cuspajz kaže...

Zadnjih par dana komp bi se usred rada ugasio. Nisam to shvaćao za ozbiljno, nego sam ga opet upalio i nastavio rad. Jučer se ugasio i od tada da nemogu upalit (kada pritisnem tipku za paljenje ništa se nedogađa). Jel zna neko u čemu je problem?

 

Unaprijed zahvaljujem

Da nije crklo napajanje,jesi li pogledao jeli sve ukopčano u struju

Chuck Norris je uspio hakirati 4chan
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.1.2011 21:04 (Lazoooo).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu upalit računalo
cuspajz kaže...

Zadnjih par dana komp bi se usred rada ugasio. Nisam to shvaćao za ozbiljno, nego sam ga opet upalio i nastavio rad. Jučer se ugasio i od tada da nemogu upalit (kada pritisnem tipku za paljenje ništa se nedogađa). Jel zna neko u čemu je problem?

 

Unaprijed zahvaljujem

Moguce da je napajanje "otislo"

12 godina
offline
RE: Ne mogu upalit računalo
Da ne otovaram novu temu..
ZNACI.. Tata bio na kompu malo surfo nekih 15 ak min i ugasio. I ja idem upalit komp ono ne reagira.. S klopka na napajanju je upaljena.. A vidim da je ethernet lampica na modemu ugasena znaci da ne dobiva struju.. Dali je umrlo napajanje ili maticna ?
16 godina
offline
RE: Ne mogu upalit računalo
dinos3 kaže...
Da ne otovaram novu temu..
ZNACI.. Tata bio na kompu malo surfo nekih 15 ak min i ugasio. I ja idem upalit komp ono ne reagira.. S klopka na napajanju je upaljena.. A vidim da je ethernet lampica na modemu ugasena znaci da ne dobiva struju.. Dali je umrlo napajanje ili maticna ?

Prvo posudi od nekog napajanje ak možeš, pa ga stavi u taj svoj komp da vidiš jel napajanje problem pa ako je onda se to lako rješi.{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice