Ne radi integrirana grafička (možda?)

poruka: 12
|
čitano: 5.984
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Molim pomoc

Evo imam ovu maticnu: asus p5gc-mx, neki intelov procesor..Ostale djelove nezna...Jer sam kuciste(sa komponentama) dobio...E sada kad ja sve kablove spojim i upalim ga sve lampice na kucistu gore(i na maticnoj jedna lampica gori)...Ali slika na ekranu se ne pojavljuje(do ekrana nije...ekran na drugom kompu radi)...Ja mislim da je crkla graficka na maticnoj ploci(integrirana)...E sada mene zanima dali postoji veca mogucnost da ako ja svoju graficku(ATI Radeon HD 4550) stavim na taj drugi komp da crkne? Znaci dali postoji veca mogucnost da ova moja graficka crkne na tom drugom kompu koji ne prikazuje sliku na ekranu?...

Music is our life-So live oure life
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Molim pomoc

jel ti ispušta kakve zvukove, koliko beepova?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Molim pomoc
Mozes ustekat drugu grafu, naravno ak je pci express x16. Riknula nebude osim ak ti je napajanje otislo u sto sumnjam posto kazes da se komp upali samo nema slike..
 
0 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Ne radi integrirana grafička (možda?)

postoji mogucnost da ti nije ucitao grafulju. probaj izvaditi cmos bateriju na 20 tak sekundi

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Ne radi integrirana grafička (možda?)
xuodin kaže...

postoji mogucnost da ti nije ucitao grafulju. probaj izvaditi cmos bateriju na 20 tak sekundi

 sorry, nisam skužio da je integrirana...

13 godina
offline
Ne radi integrirana grafička (možda?)

Hvala svima koji su pomogli...Bilo je do graficke...Sad sam stavio novu i radi:)

Music is our life-So live oure life
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Ne radi integrirana grafička (možda?)

Pozdrav, imam r9 280x koju sam danas poslao na servis. Imam ploču MSI Z77A-G45 GAMING sa integriranom grafikom.

Na nju sam spojio monitor, ali ništa komp se pali samo prvih par sec prikaže se slika od ploče gdje piše DEL za bios. I tako u krug komp se resetira svakih 5-6 sec.

Imam kod sebe još jednu test karticu, nju ubacim i windows radi normalno....kada je izbacim pa monitor spojim na ploču komp se opet resetira. Vadio sam rame, bateriju, resetiro biose. rastavio cjelo kučište ali i dalje isti problem.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2015 14:39 (Armageddon 2033).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Ne radi integrirana grafička (možda?)
provjeri u biosu da li ti je ukljucena integrirana grafa
battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
odjavljen
offline
Ne radi integrirana grafička (možda?)

U biosu pod Intergrated Graphics Configuration imam sljedece (slika) to bi trebala biti ova prva opcija IGD ?

Probao sam promjeniti i to ali i dalje isti problem.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2015 15:02 (Armageddon 2033).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Ne radi integrirana grafička (možda?)

Ako si vec bio dirao po kompu, provjeri si da li su ti dobro spojeni hard i rami, jer malo da klimnes zna izgubit kontakt, mozda nije do grafe...

 

 

najbolje sve iskopcaj sve izvadi, pa ponovno spoji

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2015 15:12 (dado16).
11 godina
odjavljen
offline
Ne radi integrirana grafička (možda?)

Komp sam bio rastavljo prije 1h baš zato što neradi. Imam tu jednu r7. koju ne mogu zadržati sa njom radio normalno. Kada pređem na ploču komp se resetira.

Dali može biti ovaj problem na slici što nije installirano? (to nemogu installirati niti sa cd-a org. niti manual update)

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Ne radi integrirana grafička (možda?)
svejedno bi on tebi trebao upalit i ak nemas drivere od graficke....nesto ga od komponenti kolje
battletag:MasnaKrvavic#2275
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice