Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.443.877
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
acmilan2 kaže...
D0mag0j kaže...

Na amazon.de trenutno G502 39 €...

Link

 

...i MX master 2s za 59€

Link

 

Sretan božić!

 Narucen G502, izadje 49,49€ sa dostavom na kucnu adresu.

Trenutno u instaru na akciji za 479kn najjeftiniji, stoga mislim da je sasvim u redu deal 

 

Moze mali info o tome kako placate preko Amazon-a?

 Odaberete neku od ponuđenih kartica ili nesto drugo?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sori, ne dolazi mi notifikacija da si me citirao, valjda jer si me u drugoj temi, a ne ovoj u kojoj sam ja pisao. Uglavnom, ja sam tu napisao samo broj kartice i taj cvv i jednostavno samo vidi d aje visa, spremi i to je to, tako platih.

Kovačić
6 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ova dva miša dušu dala za nas ljevake da placemo dok ih drugi uzimaju na popustu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Neka mi netko pojasni koja je fora sa G502? Kroz ruke mi je prošlo na desetke miševa i G502 me ničime nije impresionirao osim senzorom koji je ionako dostupan u ostatku Logijeve ponude. Oblik je užas a kotačić je među najgorima koje sam probao. G403 je među najboljim miševima na tržištu i još je povoljniji a svi stalno spominjete G502. Fakat vas ne kužim.

 

Edit: i još je bez utega težak preko 120 grama. Za usporedbu G403 je težak 90g

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.12.2018 17:57 (TibzzX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja imam steelseries rival 100 i sa salokakvog sranja mmisa od prije, ovo mi je bilo preporod, toliko lijep, jednostavan i lagan.

Ovo sad je za probu, imam tog rivala vec 4 godine skoro pa bih htio probati nesto drugo i novo, ovo mi se cinila ok ponuda, sljedeca ce bit neka mehanička tipkovnica koja ima nasa slova, veliki enter, numpad i RGB osvjetljenje, a koja ce biti, ne znam jos.

Kovačić
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
TibzzX kaže...

Neka mi netko pojasni koja je fora sa G502? Kroz ruke mi je prošlo na desetke miševa i G502 me ničime nije impresionirao osim senzorom koji je ionako dostupan u ostatku Logijeve ponude. Oblik je užas a kotačić je među najgorima koje sam probao. G403 je među najboljim miševima na tržištu i još je povoljniji a svi stalno spominjete G502. Fakat vas ne kužim.

 

Edit: i još je bez utega težak preko 120 grama. Za usporedbu G403 je težak 90g

 Kupio sebi i sinu treći mi je za laptop 502 rule.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
TibzzX kaže...

Neka mi netko pojasni koja je fora sa G502? Kroz ruke mi je prošlo na desetke miševa i G502 me ničime nije impresionirao osim senzorom koji je ionako dostupan u ostatku Logijeve ponude. Oblik je užas a kotačić je među najgorima koje sam probao. G403 je među najboljim miševima na tržištu i još je povoljniji a svi stalno spominjete G502. Fakat vas ne kužim.

 

Edit: i još je bez utega težak preko 120 grama. Za usporedbu G403 je težak 90g

Na oblik se treba naviknuti, i meni je bio čudan ispočetka. 

Po meni je fora sa G502:

1. Hyper scroll (ovo bi trebao imati svaki miš)

2. Utezi (sam prilagođavaš težinu, moj je na max)

3. Izgled (o ukusima se ne raspravlja)

Po meni košta previše, ali uzeo sam ga prvenstveno zbog hyper scroll-a. Navika od G500 koji je odradio dobar niz godina mrcvarenja, lupanja, bacanja, rastavljanja... 

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ekupi hack:

Slavna fitness čokoladica za 7kn je nestala tak da sada preostaju neki proteini za oko 11kn. Stavite u košaricu i imate besplatnu dostavu i iskoristite onih 35 kuna bon. 

Moj PC  
2 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Gdje je taj kod za besplatnu dostavu? Pa da ih "pokrademo"!

 

Edit: nasao i rijesio, narucio, placanje prilikom preuzimanja 0,96kn. Kad mi dodje , dat cu mu kunu i nek ih voda nosi.

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.12.2018 20:35 (acmilan2).
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dustY kaže...

ekupi hack:

Slavna fitness čokoladica za 7kn je nestala tak da sada preostaju neki proteini za oko 11kn. Stavite u košaricu i imate besplatnu dostavu i iskoristite onih 35 kuna bon. 

 Ima i dalje, 6.99kn

https://www.ekupi.hr/Proseries-Protein-Bar-35-g-1215591.aspx

 

8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

eh da ima ovakvih dealova kod nas... baš gledam koliko bi u EU laptop ovakvih specifikacija koštao - duplo od ovih 799$ 

https://www.walmart.com/ip/OVERPOWERED-Gaming-Laptop-15-2-Year-Warranty-144Hz-Intel-i7-8750H-NVIDIA-GeForce-GTX-1060-Mechanical-LED-Keyboard-256-SSD-1TB-HDD-16GB-RAM-Windows-10/510869060

https://geizhals.eu/?cat=nb&xf=11293_7+3855+-+GTX+1060+(6GB)~11_1000~12_16384~2991_240~6748_23~69_144Hz-Display

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.12.2018 0:32 (dtdtdt).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dustY kaže...

ekupi hack:

Slavna fitness čokoladica za 7kn je nestala tak da sada preostaju neki proteini za oko 11kn. Stavite u košaricu i imate besplatnu dostavu i iskoristite onih 35 kuna bon. 

 Ja sam isto ti napravio, ali mislim da su se malo zeznuli...

Misliš da će namnam stva dati besplatno te čokoladice?!

8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

zapravo, nije samo do čokoladica, ima proizvoda koji su od 35-50kn uz besplatnu dostavu i sa tim popustom su u gubitku, sa dijelom proizvoda su u gubitku čak i kad se proizvod prodaje po 100-200kn. čudi me da minimalni iznos kupnje uz kod nije 300 ili 500kn

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.12.2018 1:33 (dtdtdt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

3-4 korisničkih računa ili 3-4 odvojene narudžbe? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mislim da je jedan kod po računu samo :)
6 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

S vise accounta se jedino može kupiti ako se koristi fake ime i ako imate vise nekoristenih sim kartica za pozive. Ne bi ja bas riskirao s istim imenom

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ne vjerujem da će i ovo proći. Ali vidjet ćemo!
Čekam mail potvrde.
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Netko dobio od ekupi potvrdu na mail ili još bolje, paket?
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Meni poslali da ce dostsviti na adresu 4.1. i moram platiti 0,96kn prilikom urucenja paketa.

Kovačić
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
x360gamer kaže...
Netko dobio od ekupi potvrdu na mail ili još bolje, paket?

 potvrda na mail nije dosla, al dobio sve pakete

 

uzeo sam usb i micro sd

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
acmilan2 kaže...

Meni poslali da ce dostsviti na adresu 4.1. i moram platiti 0,96kn prilikom urucenja paketa.

 A svaka im čast onda!

Ja čekam svoju potvrdu.

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nadam se da ce ti doci sto prije :)

Kovačić
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

trebam pomoć oko milboxde adresse, spomije se povremeno ovdje pa zato tu pitam. trebam upisat podatke za dostavu u webshopu, ako sam dobro shvatio pod ime upisujem Mailboxde.com, prezime GmbH, za poštanski broj i grad znam, sad jedino nisam siguran adrese, sudeći po uputama pod adresu ide moje ime prezime i ID a pod dodatna adresa/drugi red adrese ide mailboxde-ova adresa. ako je tako onda opet trebam savjet jer ID xxxxx ne stane pod kućni broj, radi se o saturn.de webu. poslao sam mail mailboxde-u ali ne rade do srijede a mislim da će sniženje na proizvod koji kupujem trajati baš do utorka pa mi treba savjet čim prije. hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kruzila su graficka uputstva na nekom linku tu u temi pa prozuji unazad do postova oko black fridaya
6 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
x360gamer kaže...
acmilan2 kaže...

Meni poslali da ce dostsviti na adresu 4.1. i moram platiti 0,96kn prilikom urucenja paketa.

 A svaka im čast onda!

Ja čekam svoju potvrdu.

 Ako si narucio u istom danu više stvari s istim imenom i raznim računima vjerojatno je administrator to primijetio pa ti odbio narudžbe jer ja sam sa svojom jednom narudžbom dobio potvrdu

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Nisam, samo s svojim starim računom sam naručio.
Svima je došlo već od prijatelja osim meni. Moguće kad sam više različitih vrsta čokolada uzeo.

A inače, zašto ne bi mogao napraviti račun (s pravim podacima naravno) od ostalih ukućana?
6 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
x360gamer kaže...
Nisam, samo s svojim starim računom sam naručio.
Svima je došlo već od prijatelja osim meni. Moguće kad sam više različitih vrsta čokolada uzeo.

A inače, zašto ne bi mogao napraviti račun (s pravim podacima naravno) od ostalih ukućana?

 Mozes to normalno. Mozda je bila greska u radu. Je li ti doslo s drugih racuna od ukucana ako si tamo narucio?

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Nisam to još napravio, naručeno je samo s mog računa.
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Meni su danas stigla 3 paketa za 35kn, bratu prosli tjedan microsd za 13kn.(Još bi 2 trebala doći, valjda) I ne treba vam nikakva potvrda, ulogirajte se na račun i pod narudžbe vidite ako je poslano.

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2018 14:24 (dustY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nemojte biti ludi i kupovat ovaj šrot Noa u Hangaru, ne znaš jel lošiji Noa mobitel ili je lošija i jadnija usluga kao takva.

go noa

 
10 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice