Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.445.702
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Prvo, preprodavaci, mobitel vam jos nije stigao.

Drugo, zar uistinu mislite da im je nabavna cijena 2000, a da ga oni prodaju za 2079 pa je gubitak 1000 ? 

Moj PC  
9 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
passat kaže...

Prvo, preprodavaci, mobitel vam jos nije stigao.

Drugo, zar uistinu mislite da im je nabavna cijena 2000, a da ga oni prodaju za 2079 pa je gubitak 1000 ? 

Prvo vidim da jubomora frca na max, jer preprodavačima možeš nazivati samo one sa 3+ narudžbe a takvih nisu većina, barem ovdje. Eto ti bi preskočio priliku naručiti bar jedan da si imao priliku  

Drugo, naravno da neznamo kolika im je marža ali nabavna cijena je sigurno veća od 1079 kn.

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jednom je bila neka akcija na e kupi,tipa ako uzmeš tablet i mob zajedno imaš ukupno popust 11%,ja sam tada uzeo laptop i mob i prošlo mi je,dobio tih 11%..da bi mi za dan,dva poslali mail da je nevažeća narudžba i sve stornirali.

Nakon toga više ništa nikad nisam kupio kod njih.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 9:11 (torente 35).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
6 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Prošlo mu 25 komada. Al je pošten neki švercer, cijena je odlična 

 
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jadan je to švercer kad prodaje po 1300 kn nešto što je kupio po 1300 kn(tako barem tvrdi). 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
torente 35 kaže...

Jadan je to švercer kad prodaje po 1300 kn nešto što je kupio po 1300 kn(tako barem tvrdi). 

 Pa s foruma su uzimali za 1079kn, 220kn po komadu*25=5500kn

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Slažem se da je 5500 kn dobra zarada,ali činjenica je, da ih je stavio 1500-1600 kn, također bi ih prodao sve.
HZV
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
spilice05 kaže...
Slažem se da je 5500 kn dobra zarada,ali činjenica je, da ih je stavio 1500-1600 kn, također bi ih prodao sve.

 Baš i ne tako brzo.

 

 

Druga stvar je što treba imat nekih 27 soma za iskeširat. To je već pro švercer.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sve proslo, samo treba malo cekat

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nastavno na sve ovo., nije se tu nitko zajebo., ni ekupi niti njihov neki radnik.

 

Uvijek uvoznik dobije (gratis) određenu količinu mobitela koja služi za zamjene i sl...i očito se uvoznik htio riješit karikiram polovice mobitela. Netko iz ekupi ima dobru štelu i ponudili su ekupi da uzmu mobitele po očito dobroj cijeni. 

 

Ekupi nije bio pohlepan i stavio je tu odličnu cijenu od 1079kn na kojoj će i on zaradit.

 

U svakom slučaju krug je zatvoren - svi su zadovoljni.

 

Imam frenda koji se cijeli život bavi mobitelima, jer je i on ima takvog lika u agramu koji mu je prodavao mobitele po jeftinoj cijeni a on zarađivo na preprodaji. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
DarthMarkus kaže...
spilice05 kaže...
Slažem se da je 5500 kn dobra zarada,ali činjenica je, da ih je stavio 1500-1600 kn, također bi ih prodao sve.

 Baš i ne tako brzo.

 

 

Druga stvar je što treba imat nekih 27 soma za iskeširat. To je već pro švercer.

Jadna nam majka ako je bit pro svercer imat 3500 eura 

16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

...zbog ovih "pohlepnih" sto su uzimali mobitel na vrece, mi "posteni" kupci moramo cekat...

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
spilice05 kaže...
Slažem se da je 5500 kn dobra zarada,ali činjenica je, da ih je stavio 1500-1600 kn, također bi ih prodao sve.

 Mozda da ima manji ekran, ali 6.3" bas ne odgovara svakome. To je poprilicno veliki mobitel. Cijena je super, ali opet kada trebas ciglu nositi u dzepu...

Samo iznosim vlastito misljenje. Meni je i moj 6" ogroman i sigurno cu ici na manjeg slijedeci put.

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

...nije uvijek velicina ekrana ono sta se gleda nego treba gledat mjere mobitela.
Evo recimo "trenutno imam Mi A1 5.5" ekran (155mm), a ovaj Mate 20 Lite ima ekran od 6.3 (158mm) i razlika u velicini mobitela je 3mm, a imas skoro 1" veci ekran...

 

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9284&idPhone2=8776

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 13:38 (djigibao).
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
SamoPitam3 kaže...
spilice05 kaže...
Slažem se da je 5500 kn dobra zarada,ali činjenica je, da ih je stavio 1500-1600 kn, također bi ih prodao sve.

 Mozda da ima manji ekran, ali 6.3" bas ne odgovara svakome. To je poprilicno veliki mobitel. Cijena je super, ali opet kada trebas ciglu nositi u dzepu...

Samo iznosim vlastito misljenje. Meni je i moj 6" ogroman i sigurno cu ici na manjeg slijedeci put.

 

To je po meni stvar osobnog dojma. 6,3 djeluje puno, ali ipak ove 18:9 dimenzije smanje dojam cigle.

 

Meni osobno moj trenutni mobitel od 5,99 ( 18:9 ) čini se manji od prethodnog koji je bio 5,50 ( 16:9 ).

HZV
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ansha kaže...
DarthMarkus kaže...
spilice05 kaže...
Slažem se da je 5500 kn dobra zarada,ali činjenica je, da ih je stavio 1500-1600 kn, također bi ih prodao sve.

 Baš i ne tako brzo.

 

 

Druga stvar je što treba imat nekih 27 soma za iskeširat. To je već pro švercer.

Jadna nam majka ako je bit pro svercer imat 3500 eura 

 Jebi ga Anša, nisam u tim vodama.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
5 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...

...nije uvijek velicina ekrana ono sta se gleda nego treba gledat mjere mobitela.
Evo recimo "trenutno imam Mi A1 5.5" ekran (155mm), a ovaj Mate 20 Lite ima ekran od 6.3 (158mm) i razlika u velicini mobitela je 3mm, a imas skoro 1" veci ekran...

 

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9284&idPhone2=8776

 Drzao sam ga u ruci i vjeruj mi, velik je... Taj tvoj ima previse "praznog hoda"  . Samo sam zelio reci da bi ga onaj diler brze preprodao za vece pare da ima isto "ispod haube", a da je manji.

Sve ostalo je pitanje ukusa.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 13:48 (SamoPitam3).
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ag008 kaže...

 "Halo, tko ste Vi? Šjor, ovdje bolnica Rebro, nemojte se sekirat." 

Toliko o vjerodostojnosti.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
6 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Fake oglas s fake brojem? Šta si zvao?
14 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
DarthMarkus kaže...
ansha kaže...
DarthMarkus kaže...
spilice05 kaže...
Slažem se da je 5500 kn dobra zarada,ali činjenica je, da ih je stavio 1500-1600 kn, također bi ih prodao sve.

 Baš i ne tako brzo.

 

 

Druga stvar je što treba imat nekih 27 soma za iskeširat. To je već pro švercer.

Jadna nam majka ako je bit pro svercer imat 3500 eura 

 Jebi ga Anša, nisam u tim vodama.

U kojim to vodama treba biti za znat da 3500E nisu veliki novci?

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ansha kaže...

U kojim to vodama treba biti za znat da 3500E nisu veliki novci?

 U hrvatskim Ansha...

 

U hrvatskim...

Caesar et Brutus kaže...
Ag008 kaže...

 "Halo, tko ste Vi? Šjor, ovdje bolnica Rebro, nemojte se sekirat." 

Toliko o vjerodostojnosti.

 Kad pomisliš, netko može s ovim mega trolati, ovo čak smrdi na Lava.

 

Ja sam prije desetak godina na poslu kolegi vratio spačku tako što sam postavio oglas da darujem KRMAČU i naravno njegov broj za kontakt.


Da vidiš kirvaja tokom radnog dana.

 Drzao sam ga u ruci i vjeruj mi, velik je... Taj tvoj ima previse "praznog hoda"  .

 That's what she said...

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 14:40 (DarthMarkus).
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
spilice05 kaže...
Slažem se da je 5500 kn dobra zarada,ali činjenica je, da ih je stavio 1500-1600 kn, također bi ih prodao sve.

 Malo si rekao, Mate 20 Lite nema šta tražiti ispod 1800-1900 kn, i po toj cifri će se prodati odmah.

Ovaj oglas za 1300 kn je lažnjak, nitko normalan neće prodavati dotični telefon za 1300 kn.

 

Ag008 kaže...

 Stvarno si nisko pao.

Dotični oglas je napravio ovaj Ag008, pokušava kupiti taj telefon pa sad ruši cijenu sa svojim trolerskim sranjima.

On je iz Rijeke kao i broj parking službe koji je postavio.

Sramotiš se i treba te banat.

7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

  

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa normalno da netko zajebava. Tko bi to kupio 25 mobitela za 1300 kuna po komadu i prodavao tih istih jos 22 mobitela po 1300 kuna po komadu ?!?!?!

Osim sadomazohiste

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 15:02 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
SamoPitam3 kaže...

Pa normalno da netko zajebava. Tko bi to kupio 25 mobitela za 1300 kuna po komadu i prodavao tih istih jos 22 mobitela po 1300 kuna po komadu ?!?!?!

Osim sadomazohiste

 Ja sam u biti FULL popušio foru.

 

Al, stvarno ćemo znat ćemo da je netko kupio kad postavi oglas na "bolu" i stavi cijenu veću od 2000kn.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 15:16 (DarthMarkus).
5 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
DarthMarkus kaže...

 Ja sam u biti FULL popušio foru.

 

Al, stvarno ćemo znat ćemo da je netko kupio kad postavi oglas na "bolu" i stavi cijenu veću od 2000kn.

 Ima na njuskalu jedan za 1700 nov, neotvoren sa garancijom. Danas objavljen oglas.

Za bug oglasnik - no comment

 

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Teorije zavjere na vrhuncu. Nije moj oglas. I dalje pohvale vama koji su kupili
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Oglas je neki troll. Ja sam zvao jer mi treba telefon za klince.

Eto ako netko želi prodati dajem 1500 kn za mob. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Koliko je bio taj Mate 20 lite? Mogao sam ga kupiti za 550 maraka (2200 kuna)? 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice