Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.444.107
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Moj 602 takodjer.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima li koja dobra duša sa pc expert accom i pristupom tržnici da mi malo print screena ponudu i posalje u PP? Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stigao Redmi Note 7 abrakadabra. Unutra i hr upute, uvoznik Bjelic osijek piše na kutiji.
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

iMik 

G29 je bio samo za vikend 1440kn?

 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Chaky kaže...

iMik 

G29 je bio samo za vikend 1440kn?

 

 Da.

14 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Malo upozorenje za ovaj televizor u hgshopu LED TV ELIT L-4017ST2 koji je netko stavio. Ja ga definitivno NE preporučam.

 

Uzeo sam ga prošle godine u Mallu i isti dan poslao zahtjev za povrat. Zvučnici su u rangu osrednjeg mobitela i nema ga smisla koristiti bez barem soundbara. Za gledanje naših programa je također jako loš jer ne valja skaliranje rezolucije i boje izgledaju kao na starom TN monitoru. Postavke su osnovne i ne može se slika niti zvuk primjetno popraviti. Ja ga nebi uzeo niti da ima doživotno jamstvo.

 

Eventualno se može koristiti za 1080p sadržaj. 720p sam probao jedan video i bilo je ok, ali apsolutno su potrebni vanjski zvučnici.

 
7 0 hvala 7
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Taj TV elit je smeće, to je rečeno i na drugom forumu: http://forum.pcekspert.com/showpost.php?p=3296720&postcount=1500

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
idoh kaže...

Malo upozorenje za ovaj televizor u hgshopu LED TV ELIT L-4017ST2 koji je netko stavio. Ja ga definitivno NE preporučam.

 

Uzeo sam ga prošle godine u Mallu i isti dan poslao zahtjev za povrat. Zvučnici su u rangu osrednjeg mobitela i nema ga smisla koristiti bez barem soundbara. Za gledanje naših programa je također jako loš jer ne valja skaliranje rezolucije i boje izgledaju kao na starom TN monitoru. Postavke su osnovne i ne može se slika niti zvuk primjetno popraviti. Ja ga nebi uzeo niti da ima doživotno jamstvo.

 

Eventualno se može koristiti za 1080p sadržaj. 720p sam probao jedan video i bilo je ok, ali apsolutno su potrebni vanjski zvučnici.

 Frend je imao nekakav elit i nije mogao staviti zvučnike jer TV nije imao ni jedan konektor za zvuk

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Gledam danas Mindfactory - bokte imaju 2080 ti za soma eura dok je kod nas i dalje 9100 kn.

 

Stvarno ono...

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
DarthMarkus kaže...

dalje 9100 kn.

Još koji modeli, Giga Aorus preko 10 000 kn.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Valentin17 kaže...
DarthMarkus kaže...

dalje 9100 kn.

Još koji modeli, Giga Aorus preko 10 000 kn.

 A pazi ovo - dakle vrh vrhova kartica https://www.mindfactory.de/product_info.php/11GB-MSI-GeForce-RTX-2080-Ti-GAMING-X-TRIO-Aktiv-PCIe-3-0-x16--Retail-_1272543.html

 

ispod 9 soma. Kod nas ni usranog dual Palita za taj novac.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Glavas_ZG kaže...

Momak ne zna šta prodaje:

 

GTX 1050 (ti) - 500kn

 

Core i5 6500 - 500kn  

Ovaj i5-6500 sam vidio prije mjesec dana na oglasu iz Slavonije isto za 500kn, ista slika (sjecam se stolnjaka), skoro isti tekst. Cudno mi je kako covjek preprodaje po istoj cijeni.

EDIT: upravo sam primjetio da je korisnik koji je to prodavao isključen s Njuškala zbog kršenja pravila (slao sam mu por prije, nije se javljao), tako da lako moguce da je prevara!!

 

Btw. kad sam vec uskocio u temu, zna li neko ima li termalne paste slicnoj CM Nanogel Maker koja je izgleda nestala s HR trzista, znaci nesto klasu bolje od MX-4 u HR (tipa 11W/mK)?

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2019 21:13 (The_Fichek).
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...
Glavas_ZG kaže...

Momak ne zna šta prodaje:

 

GTX 1050 (ti) - 500kn

 

Core i5 6500 - 500kn  

Ovaj i5-6500 sam vidio prije mjesec dana na oglasu iz Slavonije isto za 500kn, ista slika (sjecam se stolnjaka), skoro isti tekst. Cudno mi je kako covjek preprodaje po istoj cijeni.

EDIT: upravo sam primjetio da je korisnik koji je to prodavao isključen s Njuškala zbog kršenja pravila (slao sam mu por prije, nije se javljao), tako da lako moguce da je prevara!!

 

Btw. kad sam vec uskocio u temu, zna li neko ima li termalne paste slicnoj CM Nanogel Maker koja je izgleda nestala s HR trzista, znaci nesto klasu bolje od MX-4 u HR (tipa 11W/mK)?

 Datum registracije na njuškalo danas.

Najvjerojatnije prevarant. 

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dalja46 kaže...

 Datum registracije na njuškalo danas.

Najvjerojatnije prevarant. 

 Ili skuplja organe.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kosturko1 a jake im akcije, ta njihova akcija cijena je regularna cijena u drugim trgovinama npr klik

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ag008 kaže...

 Tja, a na nabavi već prvi idući najjeftiniji za 2.895Kn. 

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Caesar et Brutus kaže...

Tja, a na nabavi već prvi idući najjeftiniji za 2.895Kn. 

... čak i najskuplji sa liste je daleko od onih navedenih 3.700Kn...

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Pitanje

Jel jos nekom kasni Logitech G602 sa amazon es?

Trebo je doc prije koji tjedan, jos nista. Jucer im poslo mail, kazu da jos pricekam par dana pa da im se onda javim ak ne dode.

Danas dobio refound od nekih 9 eura. Razlog pise shipping i neki tax.

Kontam da su mi to vratili ovaj shipping koji su mi naplatili jer kasni.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...
Pitanje

Jel jos nekom kasni Logitech G602 sa amazon es?

Trebo je doc prije koji tjedan, jos nista. Jucer im poslo mail, kazu da jos pricekam par dana pa da im se onda javim ak ne dode.

Danas dobio refound od nekih 9 eura. Razlog pise shipping i neki tax.

Kontam da su mi to vratili ovaj shipping koji su mi naplatili jer kasni.

 

Meni je Logitech G602 naručen sa španjolskog Amazona stigao prošli tjedan tj. dobio sam žuti papirić te podigao paket u lokalnoj poslovnici Hrvatske pošte.

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Meni ga shippali odavno, a na narudzbi pise da je trebo bit dostavljen prije 3.5
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Evo mali update za mis sa amazon.es ako nekom kasnije bude trebalo:

Zvao me netko sa broja iz Španjolske (garant netko iz amazon es supporta) danas poslije ponoći i digli me iz sna. Naravno nisam se javio jer sam mrtav umoran bio i tko još zove customere u to vrijeme .

Danas čitam mail i kažu da su izgubili pošiljku i da nude full refound ili slanje istog proizvoda sa najbržim mogućim oblikom dostave.

 

Pošto su mi već vratili ovih 9 eura, konto sam si da ak se odlučim na refound, da mi neće vratit ovih 9 eura koje su mi već vratili tak da sam im reko da ga ponovo pošalju. Sad ćemo vidit kad će doć. Sad bi trebao dobit vjerovatno i tracking broj, a kontam da bi trebo doc vec iduci tjedan posot ce ovo biti najbrži oblik dostave.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ibme74 za 100kn vise se dobije 20% brza gtx 1660(non Ti),lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...

ibme74 za 100kn vise se dobije 20% brza gtx 1660(non Ti),lp

Da ali koji model? Ova gtx1060 je sa najboljim mogucim hladnjakom, za tako nesto kod gtx1660 trebas nadoplatiti puno vise od 100kn.

12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ma svejedno, 20% razlike da i ovoj gtx 1660 ugasis ventove izgubio bi mozda 5% perfomansi zbog pada takta nema smisla danas kupovati staru seriju.lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Razlika u igrama je izmedju 10-20%.

Ako ne gledamo najjeftiniju gtx1660 sa banana coolerom i 2 god gare (naspram MSI-eve 3 godine) mozes uzeti Gigini WF2 sa 3 god gare za 1.974kn u Protisu, to je 275kn vise za u prosjeku 15% jacu grafu ali sa losijim cooleom - tko sta voli nek izvoli, svi znaju sta sta je Gaming X verzija naslram Inno 3d i giginih wf2 modela.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ispada odlicna, nije da pricamo o karticama s 200+w, 1600-tka je jos rastrosnija, pa joj i treba bolji hladnjak

https://www.vortez.net/articles_pages/inno3d_gtx_1660_twin_x2_review,6.html

lp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2019 18:23 (Stjepanj).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...

Tako sam i ja nekad razmišljao i davao više novaca za precjenjene ASUS modele da bi ljudi sa Inno

i Gainward imali slične rezultate za manje novaca.

Danas biram zlatnu sredinu, a to je Gigabyte, nisam se razočarao, na prodaji kartice ti nitko to ne

bude cijenio, još više novaca gubiš.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2019 20:23 (Valentin17).
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ali to nije isto pošto ovdje ne pričamo o preplaćivanju, treba 300kn doplate spram gaming x gtx1060 za gtx1660 sa dva venta i 3 god garancije, to je 300kn dopalte za 15% brzu karticu i to je taman ok cifra.

To je kao da kažeš da ne briejdi uzeti RX570 za 1.200kn kada je 1.400kn 10% jača RX580 - to je taman toliko doplate koliko više FPS dobiješ.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

GdjeSuBikovi ne vidim da dostava može ići za HR. Šteta jer ima dobrih stvari.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da, koliko i ja znam Creative nikada nije imao dostavu za Hrvatsku što je stvarno jadno jer imaju super proizvode, a u njihovom shop-u su najjeftiniji naravno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice