Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.456.656
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
7 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
metallic kaže...

GdjeSuBikovi ne vidim da dostava može ići za HR. Šteta jer ima dobrih stvari.

 Sorry svima, u pravu si. Ja sam vidio na dnu stranice ˝CHANGE COUNTRY / REGION ˝ da ima Hrvatska, ali dostavu nemaju. 

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Update na mis. 

Zaj*bali me ovi sa amazona es. 

 

Znaci zatrazio novu super brzu dostavu. Rekli da ce doc 22.5 i da ce mo i poslat sve podatkr vezane za novu narudzbu cim shipaju proizvod. 22.5 proso, nit sam dobio paket nit informacije o slanju novog paketa. Prosli tjedan dobijem mail di pise da su dobili paket koji sam im vratio nazad (a ja paket nisam ni dobio, a kamoli ga vratio nazad). Par dati kasnije dolazi obavijest (automatska poruka) da ce mi refoundat cijeli mis i da ce lova sjest za par dana. Poslao sam im jedno 3-4 upita na support i mailove od prethodne komunikacije sa supportom i nitko mi nista ne odgovara na moje upite gdje je mis kojeg sam kupio i kojeg su 2 puta slali na moju adresu.

 

Jedan veliki minus za amazon es. 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kaj vrijedi cijena bez pdv-a u Conradu kad me disk 2 TB Western Digital Blue™ Bulk WD20EZRZ SATA III dođe 552 kn a u IQCentru 507 kn

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
spiderhr kaže...

Kaj vrijedi cijena bez pdv-a u Conradu kad me disk 2 TB Western Digital Blue™ Bulk WD20EZRZ SATA III dođe 552 kn a u IQCentru 507 kn

 Malo sam gledao njihov Webshop. Cijene proizvoda koji su me zanimali su taman oko 25% više nego u npr. Linksu koji je jedan od skupljih. Imam dojam da su prije ove akcije podigli cijene za 25%.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Pa to uredno svi rade...ugl fore digni cijenu i spusti 30% da na kraju ispadne mozda 10% pravog.... i nemozes im nista kod muljanja.... da odes na face i napises nesta odmah ti obrisan post i blokiran si... i tako fino nikad negatvne ocijene.... to im treba zabranit da uopce nemogu dirat komentare pa da ljudi vide kakva su suga.....
VenAtoR#2231
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam vec neko vrijeme gledao slusalice Superlux HD668 koje su uvijek bile 259kn tako da mi je ovaj popust dobro dosao...ne znam za ostale proizvode ali svakako treba provjerit cijene kod ostalih prije kupnje.

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
bak kaže...

 Po meni ne. Za istu se cijenu kod nas dobije SSD slične brzine i karakteristika klik. Također PCIe NVMe 3.0 x4 standard, a s hrvatskim jamstvom za 960Kn, što čini ovu ponudu vani po meni neisplativom. Čak se u Hrvatskoj isti SSD može naći za oko 90Kn više klik, po meni opet neisplativo jer hrvatsko jamstvo je hrvatsko jamstvo, ipak lakše ostvarivo.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
14 godina
online
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Šta mislite, hoće i dalje padati cijena SSD diskovima ili su sada najniže?

Znam da nitko nije vidoviti Milan, ali čisto nagađanja.

Po meni će uskoro biti tu negdje gdje su sada cijene HDDa, a HDD će još niže pasti. M.2 će biti skuplji, a doći će vjerojatno još nešto brže i novije.

 

Ovo mi zvuči nekako logično, ne pratim tržište baš toliko da budem ekspert, ali čisto da vidim komentare većih znalaca ovdje na forumu! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
x360gamer kaže...

Šta mislite, hoće i dalje padati cijena SSD diskovima ili su sada najniže?

Znam da nitko nije vidoviti Milan, ali čisto nagađanja.

Po meni će uskoro biti tu negdje gdje su sada cijene HDDa, a HDD će još niže pasti. M.2 će biti skuplji, a doći će vjerojatno još nešto brže i novije.

 

Ovo mi zvuči nekako logično, ne pratim tržište baš toliko da budem ekspert, ali čisto da vidim komentare većih znalaca ovdje na forumu! :)

 Na početku godine su bila već predviđanja da slijedi uzastopan pad sve do kraja godine, ako ne i dalje.

Ja čekam 2TB za 1000 kn :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Trebam vaše mišljenje

 

Razer Seieren X I Razer Kiyo zajedno za 500kn, da li je to ok cijena ili? Ne vidim da se prodaju ovdje kod nas a mogu ih nabavit po toj cijeni polovne. Treba mi za streamanje i yt.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
iAvenger kaže...

Trebam vaše mišljenje

 

Razer Seieren X I Razer Kiyo zajedno za 500kn, da li je to ok cijena ili? Ne vidim da se prodaju ovdje kod nas a mogu ih nabavit po toj cijeni polovne. Treba mi za streamanje i yt.

 Uzimaj odma!

https://www.links.hr/hr/mikrofon-razer-seiren-x-stolni-crni-100509034

 

Samo mikrofon na akciji je preko 800 kuna!

 

P.S. o kameri ne znam ništa. Ak je u rangu Logitech C920/C922, uzmi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...
iAvenger kaže...

Trebam vaše mišljenje

 

Razer Seieren X I Razer Kiyo zajedno za 500kn, da li je to ok cijena ili? Ne vidim da se prodaju ovdje kod nas a mogu ih nabavit po toj cijeni polovne. Treba mi za streamanje i yt.

 Uzimaj odma!

https://www.links.hr/hr/mikrofon-razer-seiren-x-stolni-crni-100509034

 

Samo mikrofon na akciji je preko 800 kuna!

 

P.S. o kameri ne znam ništa. Ak je u rangu Logitech C920/C922, uzmi.

 Čak je u nekim situacijama ( low light ) bolja nego c920.

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
iAvenger kaže...

P.S. o kameri ne znam ništa. Ak je u rangu Logitech C920/C922, uzmi.

 Čak je u nekim situacijama ( low light ) bolja nego c920.

 I još nisu kod tebe? :D

 

P.S. imaš nekoliko komada ponuđeno? 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...
iAvenger kaže...

P.S. o kameri ne znam ništa. Ak je u rangu Logitech C920/C922, uzmi.

 Čak je u nekim situacijama ( low light ) bolja nego c920.

 I još nisu kod tebe? :D

 

P.S. imaš nekoliko komada ponuđeno? 

 Samo jedan mic i kamera :) Vjerujem da je ok cijena za oboje za solidan mic i kameru.

6 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 

ibme74 kaže...

Redmi Note 7 4/64 1.399kn klik

 Iskustva s tim dućanom?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Paolo Maldini kaže...

 

ibme74 kaže...

Redmi Note 7 4/64 1.399kn klik

 Iskustva s tim dućanom?

 http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=294280

6 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dakle preskok

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pozdrav, sestra si hoće naručiti robu iz Hong Konga, cijena je cca 320 kn, sada me zanima da li bi se na to platila carina (plaćam robu odmah preko paypala), a ako se plaća, da li postoji neki max iznos na koji se ne plaća carina? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2019 16:03 (hahhaajaads).
6 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Obojica ste članovi foruma 6 godina i teško vam je naći opširan vodič o carini:

https://www.bug.hr/forum/topic/internet/ebay-carinjenje-cesto-postavljana-pitanja-faq/167189.aspx

http://dukedantalion.weebly.com/
 
12 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ag008 - Narucio jedan, bas me zanima koji cu odgovor dobit 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
I ja isto, jos nisam dobio potvrdu na mail, ali imam broj narudzbe,pa cemo vidjeti....
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Damir22 kaže...
I ja isto, jos nisam dobio potvrdu na mail, ali imam broj narudzbe,pa cemo vidjeti....

 Meni je dosla potvrda odma nakon narudzbe, bit ce super ak prodje. 

8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Je,i meni je stigla....

A cuj, po ovome..... Trebalo bi proci....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

I meni, al ja uzo preuzimanje u dućanu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da narucim ja 50 komada?

 

Pa ako prodje, prodam za 200/kom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ja sam dostavu....

A cuj neznam sto zakon kaze na ovo.... Ili se stvarno rjesavaju sto je suludo ili je neko gadno zeznuo, sto opet nama kao kupcu nista ne znaci, mi imamo pravo kupiti po istaknutoj cijeni, zar ne?
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Damir22 kaže...
Ja sam dostavu....

A cuj neznam sto zakon kaze na ovo.... Ili se stvarno rjesavaju sto je suludo ili je neko gadno zeznuo, sto opet nama kao kupcu nista ne znaci, mi imamo pravo kupiti po istaknutoj cijeni, zar ne?

 Da, isto ono prije sta je bilo sa onim Huaweiom ak se ne varam u mallu (?). Kostao je negdje oko 1000-1100kn a najjeftiniji u ducanu je bio prek 2000, i svi ljudi koji su ga narucili prek weba su ga i dobili ali je vjerovatno neko u firmi nadrapao 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice