Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.417
|
čitano: 2.442.237
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
15 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kupovao sam u Linksu, web im je užasno spor a potvrda na mail je došla nakon 15ak minuta, tako da doći će i tebi vjerojatno. Ali ako si registriran juzer imaš podatke o kupovini u svom računu, sve isti podaci koje dobiješ na mail.
Tempus fugit
4 godine
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Pod Moj račun - Nalozi nemam ništa. Jel kod tebe tu vidljivo?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Vidljivo je da, vjerojatno tehnički problemi s njihove strane trenutno.
Tempus fugit
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Valja kaj Asus Xonar U5, kakva je u odnosu na FiiO E10K zna li netko??

4 godine
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
robisierra92 kaže...
Vidljivo je da, vjerojatno tehnički problemi s njihove strane trenutno.

 Ma sad sam ponovio narudžbu, ovaj put stavio plaćanje pri preuzimanju. Jebiga čini se da nije prošlo plaćanje karticom i mogu zaboravit ovu Asus U7 zvučnu. Sad idem na slabiju karticu ovu šta The_Fichek spominje. Nadam se da valja.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 11:54 (VladimirLem).
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja mislim i razmisljam o toj U5, mislim da necu kupit jer nece bas pomoc dobrim aktivnim zvucnicima, dobre pasivne zvucnike nemrem nac povoljno, zvucna na maticnoj mi je iznadprosjecna, tako da vjerojatno bacanje para za mene..

7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Upravo mi je stigao mikrofon (bm800), ali slabo se čuje.. Jel se može to riješit kako jeftinim načinom (vidim da ima ovih usb zvučnih kupiti za bagatelu. Pa ne znam jel to samo služi da laptopi, koji nemaju, dobiju 2 izlaza (za mic i slušalice) ili zapravo ta usb zvučna pospješi i boljem/jačem zvuku mica. 

Matična koju koristim je AsRock b450m-Hdv r4.0

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Prijenosni SSD u Linksu je isto bio dobar deal meni se cini, iako obicni PNY Elite nije bas ekstra pozitivno ocijenjen po amazonu, dok je Pro Elite bolje ocijenjen, ali ima i puno manje recenzija.

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

netko je neki dan spominjao kod za besplatno slanje preko Alze shop.. ima li tko?

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
sendjo kaže...

netko je neki dan spominjao kod za besplatno slanje preko Alze shop.. ima li tko?

 Jednom davno sam naletio na jedan, ali nije vrijedio za HR. :(

Ako netko stvarno ima, a da vrijedi i za nas, toplo se pridružujem upitu! :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...
sendjo kaže...

netko je neki dan spominjao kod za besplatno slanje preko Alze shop.. ima li tko?

 Jednom davno sam naletio na jedan, ali nije vrijedio za HR. :(

Ako netko stvarno ima, a da vrijedi i za nas, toplo se pridružujem upitu! :D

 Već sam bio objavio, kod vam je GRATISLIEFERUNG
Vrijedi za iznad 40 eura, ja sam tako uzeo Ryzena i RAM nedavno.

Kod je za Alza.at ali radi i na .com verziji.

robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...

Mall.hr produzen Cyber Monday sa dodatnih 10% popusta na neke artikle...

 

-10 % DODATNOG POPUSTA S PROMO KODOM MALLCYBER NA ODABRANE ARTIKLE

(AKCIJA VRIJEDI DO 8. 12. 2019 ILI DO ISTEKA ZALIHA)

 

Npr.

Microsoft bežični kontroler za Xbox One za 250kn

 

Ryzen 5 2600X za 1035kn

 

Robaxo Speed, gamerski stolac, crveni za 495kn (zadnji komad)

 

SanDisk MicroSDXC 128GB za 125kn

 

___________________________________________________________________________

 

 

Gdje si vidio da navedeni popust vrijedi na te artikle koje si naveo, na linku

https://www.mall.hr/popisi/cyber-week

se ne nalazi ništa od toga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vjerojatno su malo digli cijene, klasik :)

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ne, cijene jesu te koje su na linku (tj. vode na cijenu bez popusta, npr. cijena xbox kontrolera je takva od BF), ali ja bi rekao da na njih ne vrijedi dodatnih 10% kako je valjda djigibao računao jer se ne nalaze na popisu, nisam sad probavao dodavati u košaricu da vidim da li možda prolazi.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2019 10:40 (sosta).
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
sosta kaže...

 

Gdje si vidio da navedeni popust vrijedi na te artikle koje si naveo, na linku

https://www.mall.hr/popisi/cyber-week

se ne nalazi ništa od toga?

 

Isprike....

Taj KOD vrijedi samo za ODABRANA PONUDA ZA CYBER MONDAY...znaci onaj prvi red....

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...
sosta kaže...

Gdje si vidio da navedeni popust vrijedi na te artikle koje si naveo, na linku

https://www.mall.hr/popisi/cyber-week

se ne nalazi ništa od toga?

 

Isprike....

Taj KOD vrijedi samo za ODABRANA PONUDA ZA CYBER MONDAY...znaci onaj prvi red....

 S145 lenovo, 1577kn sa gotovinskim placanjem je odlična cijena, al naravno s obzirom na karakteristike laptopa.. narucio lap za stariju osobu i mislim da defitnivno isplativa kupnja

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Za prijatelja, ima li gdje ns popustu ps 4

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Čini mi se da sam negdje pročitao kako će Samsung galaxy watch active 2 biti na 50% popusta (Diners slavi nešto, ili preko neke druge kreditne kartice) ali ne mogu naći gdje je to bilo. Zna netko možda nešto o tome?

EDIT: Pronašao, Diners D-WEEK u T-Comu Samsung galaxy watch active 2 44mm LTE 1599 kn

EDIT2: Čini se kako smo kolega sibica i ja napisali poruku u isto vrijeme :) U svakom slučaju hvala! 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 11:13 (steve90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
steve90 kaže...

Čini mi se da sam negdje pročitao kako će Samsung galaxy watch active 2 biti na 50% popusta (Diners slavi nešto, ili preko neke druge kreditne kartice) ali ne mogu naći gdje je to bilo. Zna netko možda nešto o tome?

 Tu su navedeni popusti:

https://www.diners.hr/hr/d-week

 

P.S. Suunto pametni satovi su na 50% popusta.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 11:12 (sibica).
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

birra komentari ti se brišu jer uprono komentiraš u krivoj temi... u ovoj piši komentare/pitanja.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...

birra komentari ti se brišu jer uprono komentiraš u krivoj temi... u ovoj piši komentare/pitanja.

 

 

 Već me upozorio drugi forumaš u pm. 
Pa kako kriva tema ljudi moji? Stavio sam link gdje se stvar može naručiti za duplo manju cijenu. Zar to ne spada u "dobra ponuda hardver"?

Čovjek na svom linku dobije "thumbs up i hvala" za podlogu od 100kn. 
Ja stavim linkove za iste, ako ne i bolje, podloge od 50 kn. Prvo mi komentar obrišu, a u drugom navratu skupljam thumbs down? 

Evo postavit ću isto pitanje ko i drugom forumašu.. Tko je ovdje lud? 

Njegov link za 100kn valja, moj od 50kn je off topic?  
Zona sumraka jbt :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2019 21:07 (birra).
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Raskolnjikov kaže...

U svijetu medija svi JBL zvučnici i Suunto satovi na 50% za plaćanje Dinersom.

Uzeo JBL Charge 4 za 625kn.

 

Sta je ovo gotovo prije nego je pocelo?

 

Zbog izrazito velike količine prodanih proizvoda u vrlo kratkom roku potrošena je sva zaliha predviđena za ovu promociju.
Promocija je završila 9.12.2019. u 19:30 sati! - KLIK

 

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahaha

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
birra kaže... 

Ja stavim linkove za iste, ako ne i bolje, podloge od 50 kn. Prvo mi komentar obrišu, a u drugom navratu skupljam thumbs down? 

Evo postavit ću isto pitanje ko i drugom forumašu.. Tko je ovdje lud? 

Njegov link za 100kn valja, moj od 50kn je off topic?  
Zona sumraka jbt :)

 A otkud tebi da je ta podloga i približno dobra a kamoli bolja? Ako imaš obje i dugo ih koristiš onda stavi neke fotke i sigurno dobivaš palac gore. A za ovakve nebuloze i pretpostavke normalno da dobiješ TD. To kaj je podloga sličnih dimenzija i jeftinija ne znači da je bolja ili čak isplativija.

7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
TibzzX kaže...
birra kaže... 

Ja stavim linkove za iste, ako ne i bolje, podloge od 50 kn. Prvo mi komentar obrišu, a u drugom navratu skupljam thumbs down? 

Evo postavit ću isto pitanje ko i drugom forumašu.. Tko je ovdje lud? 

Njegov link za 100kn valja, moj od 50kn je off topic?  
Zona sumraka jbt :)

 A otkud tebi da je ta podloga i približno dobra a kamoli bolja? Ako imaš obje i dugo ih koristiš onda stavi neke fotke i sigurno dobivaš palac gore. A za ovakve nebuloze i pretpostavke normalno da dobiješ TD. To kaj je podloga sličnih dimenzija i jeftinija ne znači da je bolja ili čak isplativija.

 Je, ima 94 vrste platna koja se koriste u izradama podloga za miševe. Sigurno Sharkoon radi bolje od Zuoye. Čudi me da nisu cijelu firmu posvetili tome koliko su im finalni produkti moćni. To je rapsodija klizanja. 
Mislim da trebaš do Instara i odmah uzet jedno 4-5 komada ovih po 100 kn. Jbg, navala je. Bar dvije nemoj ni otvarat, pa preprodaj za koju godinu... Mogu mislit koliko će tek onda vrijedit Sharkoonova miš podloga!!  

EDIT: roccat* pardon. To sad već mijenja sve... (haha)

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2019 4:21 (birra).
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ako misliš da su sve platnene podloge iste onda uopće nema smisla razgovarati. Normalno da nema milijun različitih vrsta tkanine ali ih ima dovoljno da se osjeti razlika između boljih i lošijih. Uz to treba uzeti kvalitetu gume, ljepila i šavova ako ih ima. Sve to utječe na izdržljivost, nagledao sam se jeftinih platnenih podloga koje se raspadnu za godinu ako ne i prije.

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jel uspio netko kupiti Samsung watch active 2 u t-mobilu preko diners akcije? Meni nije uspijevalo nikako i danas ujutro slučajno stisnem naruči i uđe mi u opcije naručivanja. Odabrao plaćanje prilikom preuzimanja i narudžba je prošla, cijena 1599kn

Ni prije ni poslije mi ne ulazi u narudžbu, izbacuje poruku: "ODABRANI PROIZVOD ILI USLUGA NISU DOSTUPNI ZA VAŠU AKTIVNU USLUGU TE IH STOGA NIJE MOGUCE REALIZIRATI."

Jel to neki bug bio ili sta? Nikakav kod nisam upisivao ni plaćao diners karticom..
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
2fast4u kaže...
Jel uspio netko kupiti Samsung watch active 2 u t-mobilu preko diners akcije? Meni nije uspijevalo nikako i danas ujutro slučajno stisnem naruči i uđe mi u opcije naručivanja. Odabrao plaćanje prilikom preuzimanja i narudžba je prošla, cijena 1599kn

Ni prije ni poslije mi ne ulazi u narudžbu, izbacuje poruku: "ODABRANI PROIZVOD ILI USLUGA NISU DOSTUPNI ZA VAŠU AKTIVNU USLUGU TE IH STOGA NIJE MOGUCE REALIZIRATI."

Jel to neki bug bio ili sta? Nikakav kod nisam upisivao ni plaćao diners karticom..

 Ja sam jučer obavio bez problema kupnju. Nakon toga im se site srušio i pisalo je da su rasprodani.

 

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

The_ficek, bočna stranica od R5 paše i na S?

Čudno mi je da to ne piše u opisu, prilično važna stavka...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice