Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.413
|
čitano: 2.439.170
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
15 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &#
Da i? Tko ima budget od 300 kuna za kejs ili nema para za full atx plocu ili je krtica skrtica, a za takve me boli ona stvar.
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P & O

 

Dobar je kad kupuješ mATX ploču, ali kad dođe upgrade i budeš ploču mjenjao?

 

Radije daj par kuna više za kejs koji podržava sve formate i miran si, a ne ovako.

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P & O

I onaj ludi Vlada bi da 4000 kuna na 580 pored ove triplventuše: Gigabyte HD7970 OC - 3549 KN

 

http://www.protis.hr/products/details/graficka-kartica-gigabyte-hd7970-oc-3gb-gddr5-dvi-hdmi/55720

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P & O

@HAF932

 

Valjda su je zamjenili sa HD7950, ne vjerujem da je HD7970 3.200 Kn

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P & O

Ja bih prije rekao da su se zaribali u cijeni jer je hd7950 4 kune jeftinija ! Poslao sam im upit pa cu vidjet sta je to !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P & O

Nije nemoguce da je Gigabyte HD7970 OC - samo 3183 KN u M-Computersu.

 

Na neweggu je 499dolara (490 zapravo sa 10 dolara discountom) sto je oko 2800kn

 

neki diamond ili powercolor modeli mogu se nabavit za 450$, sto je 2500 kuna.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P & O

Evo odgovora od M-Computersa :

Music As A Weapon !!
Moj PC  
9 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P & O

@zoharbizo

 

Vidim ide dolje za 400tinjak Kn dolje cijena BD-a, prije je bio skuplji od I5 2500K, a kako sam pročitao najavljuju još pojeftinjenja.

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
donator_bubrega kaže...

@zoharbizo

 

Vidim ide dolje za 400tinjak Kn dolje cijena BD-a, prije je bio skuplji od I5 2500K, a kako sam pročitao najavljuju još pojeftinjenja.

Sada se itekako isplati, za 1,5K kuna imas Thermax II i FX 8120 koji ide bez problema na 4.5GHZ :) I na konju si, ako nemas za Intelov 2500K.

clock2much
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P & O

Kako se ovaj x8 ponaša u igrama naspram i5(2500k)? Iako vidim da ima 8 jezgri, ako se stavi na npr. 4.0 GHz kako bi se ponašao isključivo u igrama? (sada glupo pitanje, pošto današnje igre više/manje ne iskorištavaju više od 4 jezgre, bili bilo pametnije imati x8 ili i5 na duže staze? Ako uzmemo u obzir da će (valjda) kvalitetnije bolje iskorištavati jezgre, kako igre budu napredovale?). I pošto brzo dolazi Ivy bridge, može li se očekivati barem manji pad cijena (bar 15%:) i5 procesora?

Nepismen
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2012 22:08 (Et_Tu_Brute?).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Et_Tu_Brute? kaže...

 

Past će cijena na 1.100 Kn ako sam dobro razumio, a u igrama su u par posto razlike, kako koja igra.

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P & O

To znači da x8 ne zaostaje niti malo sa i5? Razlika u par posto ali cijena (ce biti) 500 kn razlike?

Nepismen
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Et_Tu_Brute? kaže...

 

Ma tu su negdje u gamingu.

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Et_Tu_Brute? kaže...

To znači da x8 ne zaostaje niti malo sa i5? Razlika u par posto ali cijena (ce biti) 500 kn razlike?

Gura jako dobro, blizu je I5 2500K po snazi ali i dalje nesto slabiji, ali bome i dobro jeftiniji sada.

clock2much
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P & O

@Haf932

 

Garant će past cijene i u Portiu kroz par dana, jer je tek došao.

 

GTX680 kad je tek došla je bila u Portiu ≈ 400Kn skuplja nego u ostalim dućanima.

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P & O

@donator

 

Nije jos prodana , pise da je covjek odustao !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Haf932 kaže...


Sad sam vidio, my bed.

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P & O

@volegradele

 

Autor popušio žuti a tema izbrisana:)

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P & O

Ovaj HHD Seagate  ima samo 6 mjeseci garancije {#} i zbog toga ga nebih kupio !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Haf932 kaže...

Ovaj HHD Seagate  ima samo 6 mjeseci garancije {#} i zbog toga ga nebih kupio !

 

Ono "recertified" znači da je disk nekome ispao na pod, otišao nazad u tvornicu na

popravak i sad se ponovo prodaje...ali sa 6 mjeseci umjesto 5 godina jamstva

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Haf932 kaže...

Ovaj HHD Seagate  ima samo 6 mjeseci garancije {#} i zbog toga ga nebih kupio !

  Apsolutno se slažem, čisti pušing od kupnje.

Smrt pojedinca je tragedija; smrt milijuna je statistika. J.V.D. Stalin
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P & O
Haf932 kaže...

U Links stigaoAccelero L2 Plus , hladnjak za donji i srednji rang grafickih kartica ! Sluzbena stranica !

Kakve bi temperature mogao očekivati da staim taj hladnjak na moju MSi r6850? Paše li uopće na nju?

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
bradonja_85 kaže...

Kakve bi temperature mogao očekivati da staim taj hladnjak na moju MSi r6850? Paše li uopće na nju?

Paše!

 

Imat ćeš solidne temperature i 0db buke(figurativno rečeno)

Samo Hajduk živi vječno !
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
MARKOZD15 kaže...
bradonja_85 kaže...

Kakve bi temperature mogao očekivati da staim taj hladnjak na moju MSi r6850? Paše li uopće na nju?

Paše!

 

Imat ćeš solidne temperature i 0db buke(figurativno rečeno)

Možda ga kupim, s Scythe musashi, što sam u tebe kupio, grafička mi je na 50 stupnjeva dok surfam, a ljeto tek dolazi

13 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
bradonja_85 kaže...

Možda ga kupim, s Scythe musashi, što sam u tebe kupio, grafička mi je na 50 stupnjeva dok surfam, a ljeto tek dolazi

Čudno stvarno, on hladi HD 4890 bez problema, a HD 6850 je mala beba za nju.

 

Može biti da je loš transfer kod one bakrene pločice...

Samo Hajduk živi vječno !
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
bradonja_85 kaže...

Možda ga kupim, s Scythe musashi, što sam u tebe kupio, grafička mi je na 50 stupnjeva dok surfam, a ljeto tek dolazi

Moras imati bolje temp s tim cudom, vidia sam to kod Marka...

 

Probaj termalnu nabacit novu, mozda nesto nije sjelo kako treba.

Ofc.
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
bradonja_85 kaže...

Možda ga kupim, s Scythe musashi, što sam u tebe kupio, grafička mi je na 50 stupnjeva dok surfam, a ljeto tek dolazi

50°C dok surfas sa Musashijem je znak da definitivno nesto ne valja ! Mozda ti je senzor u banani ! Izmjeri temp. s vise programa ! Skini ga i ponovo montiraj ! Inace, Musashi je duplo bolji od Accelera L2 Plus !

Music As A Weapon !!
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Haf932 kaže...
bradonja_85 kaže...

Možda ga kupim, s Scythe musashi, što sam u tebe kupio, grafička mi je na 50 stupnjeva dok surfam, a ljeto tek dolazi

50°C dok surfas sa Musashijem je znak da definitivno nesto ne valja ! Mozda ti je senzor u banani ! Izmjeri temp. s vise programa ! Skini ga i ponovo montiraj ! Inace, Musashi je duplo bolji od Accelera L2 Plus !

Tri puta sam skidao i stavljao sve, svaki put iste temperature. I mjerene su s više programa, svagdi je ista. Sad sam stavio i ventilator na bočnu stranicu da puše direkt po njoj i to nije smanjilo temp ni za stupanj

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Haf932 kaže...
bradonja_85 kaže...

Možda ga kupim, s Scythe musashi, što sam u tebe kupio, grafička mi je na 50 stupnjeva dok surfam, a ljeto tek dolazi

50°C dok surfas sa Musashijem je znak da definitivno nesto ne valja ! Mozda ti je senzor u banani ! Izmjeri temp. s vise programa ! Skini ga i ponovo montiraj ! Inace, Musashi je duplo bolji od Accelera L2 Plus !

haha baš :D meni je 48°C  kad upalim igricu na high detalje :D

d4rkd3atH
15 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &#
Jel imas ventilatore na Musaschiyu? On je bez ventilatora los i hladi za kuyac. Ako nemas ventilatora onda su tvoji rezultati jos i dobri.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice