Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.417
|
čitano: 2.442.543
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
...ne kuzim...mozes objasnit malo?
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Cekaj, ovaj crucialov ram provjereno ide na te brzine ili ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Uz napon na ~1.4v, da.. RAM praktički u rangu B-diea uz razliku šta neki tajminzi ipak ne mogu nisko koliko B-die može, al opet vrlo blizu..

3466MHz 14-17-10-14-21 1.4v

B-die vs E-die

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
birra kaže...

 Prosvrljaj po aliju, bas sam sebi gledao neki dan uzeti 5m. Za par dolara imas narucit 10m, kod nas sumnjam da je tako jeftino. Nemam vremena linkat, na mobu sam. Al lako ces nac na njihovoj stranici.

 https://www.aliexpress.com/item/32944697312.html

$90 je verzija 2.1 s 10m, budem uzeo jer ću biti miran u budućnosti.

LOL: Crobrother
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Najbrži kaže...
birra kaže...

 Prosvrljaj po aliju, bas sam sebi gledao neki dan uzeti 5m. Za par dolara imas narucit 10m, kod nas sumnjam da je tako jeftino. Nemam vremena linkat, na mobu sam. Al lako ces nac na njihovoj stranici.

 https://www.aliexpress.com/item/32944697312.html

$90 je verzija 2.1 s 10m, budem uzeo jer ću biti miran u budućnosti.

 
Ja baš danas naručio 1,4, 5 metara - oko 6$ sa malo brzim shippingom. Ako ces 21-45 dana, izađe malo više od 4$. 
1.4 mi je dovoljno. Može reproducirati 4k u 24fpsa što je dovoljno za filmove, a ionako će se koristiti na HD televiziji, tako da mi 2.0 i 2.1 ništa ne znače. 

90$ je malo previše, a koliko sam shvatio 2.1 ima prednost naspram 2.0 i 1.4 samo zbog mogućnosti gledanja 8k sadržaja. Pa sad.. Da sam na tvom mjestu, radije bih našao neki 2.0 jeftiniji kabel koji je sposoban za 4k i 60fps.. Nego ulagao u tehnologiju koja praktički nije ni zaživjela. A dok 8k postane standard, taj kabel će koštati 50$ manje. 
Nek me neko ispravi ako griješim, većina napisanog su informacije koje sam u glavi složio listajući po internetu, ne garantiram točnost. :) 

Svakako razmisli, nije mala lova. Za toliko možeš uzeti, npr. ,ovog novog ryzena 1600af. A ostane i za porciju ćevapa i pivu.. ili još bolje - 5m kabela haha!

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2020 18:29 (birra).
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
birra kaže...
Ja baš danas naručio 1,4, 5 metara - oko 6$ sa malo brzim shippingom. Ako ces 21-45 dana, izađe malo više od 4$. 

1.4 mi je dovoljno.

 Pogledaš pod Moj PC i sve ti je jasno, a 1.4 s 10m već imam. Razmisliti ću još ovih par dana hoću li 2.0b ili 2.1 jer 120fps prijenos na TV nije na odmet, npr gledam kako buraz igra Apex ili NFS Heat

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2020 19:04 (Najbrži).
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Najbrži kaže...
birra kaže...
Ja baš danas naručio 1,4, 5 metara - oko 6$ sa malo brzim shippingom. Ako ces 21-45 dana, izađe malo više od 4$. 

1.4 mi je dovoljno.

 Pogledaš pod Moj PC i sve ti je jasno, a 1.4 s 10m već imam. Razmisliti ću još ovih par dana hoću li 2.0b ili 2.1 jer 120fps prijenos na TV nije na odmet, npr gledam kako buraz igra Apex ili NFS Heat

Ryzena sam čisto dao kao primjer što se može dobiti za cijenu kabela koji nije prijeko potreban..
Može tebi tv imat 120 hz i kabel podrzavat 120 fps. Ali što ti to znači kad ćeš na TV-u imati input lag da glava zaboli? Da su TV-i predviđeni za igranje, rijetko tko bi imao monitor u kući.
Naravno, ako bi ti uživao u igranju competitive FPS titla poput Apexa na takav način, tko sam ja da sudim. Ekvivalent toga mi je kupnja ferrarija za gradsku voznju od 30km/h. Besmisleno.
Za singleplayer čak ni 4k/60fps još nije standard, tako da.. osim 8k (za koji pretpostavljam da tv ni nemaš), ne vidim neku bitnu razliku tih kabela. A cijena je, složit ćemo se, paprena. Ne želim ni gledati koliko takav košta u nas haha. Ne moramo dalje, prijeći ćemo u spam ako već nismo. Pretpostavljam da si objavio ovo na forumu da čuješ druga mišljenja, ovo je moje osobno. Lp!




12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Na PC expertu su dva oglasa. Mislim da su odlična prilika ako netko želi nadograditi svoje staro računalo za 4000kn + prodati svoje komponente.

 

MBO:Asus rog croshair 6 haro
CPU:Ryzen 5 3600x
Ram:g.skill Trident z rgb 15d 2x8gb
Sve ima kutiju račun i garanciju, fiksno 3000kn

 

 

MSI Aero 1070gtx, 8gb

Na žalost turbina i nema garanciju, ali 1200kn i cijena nije fiksna 

 

Vaša mišljenja?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

gdje je taj oglas, ne nalazim ga...

 

cifra je malo nabrijana ipak govorimo o X370 ploči, starija je...

 

ja bih mu dao 2600 maksimalno

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Joj, otišao sam od kompa..

U naslovu piše samo cpu mbo ddr4, ili tako nešto, zato ga valja ne vidiš.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...

Na PC expertu su dva oglasa. Mislim da su odlična prilika ako netko želi nadograditi svoje staro računalo za 4000kn + prodati svoje komponente.

 

MBO:Asus rog croshair 6 haro
CPU:Ryzen 5 3600x
Ram:g.skill Trident z rgb 15d 2x8gb
Sve ima kutiju račun i garanciju, fiksno 3000kn

 

 Ovo je odlicna ponuda! Mene izaslo oko 3000 kn na BF (najjeftinije cijene sto su ikad bile) s obicnim 3600, losijom maticnom i puno losijim RAMom. Tako da ovo je top ponuda

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
hahhaajaads kaže...

Cekaj, ovaj crucialov ram provjereno ide na te brzine ili ? 

 

Kaby kaže...

Uz napon na ~1.4v, da.. RAM praktički u rangu B-diea uz razliku šta neki tajminzi ipak ne mogu nisko koliko B-die može, al opet vrlo blizu..

3466MHz 14-17-10-14-21 1.4v

B-die vs E-die

 

 

 

Momcovi, evo screenshotova sta E-Die moze, sve na 1.4V :) 3400/3466 radile iste latencije, nisam slikao :) Sve ostalo je iznad 3600, s opaskom da mojih 2*16 su double rank memory

 

PS Ovo je 3 dana tweakanja, 200tinjak rebootova kasnije, i reset tipka spojena na reset biosa :D

 

 

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2020 11:08 (Jovanka).
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Minneyar kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Na PC expertu su dva oglasa. Mislim da su odlična prilika ako netko želi nadograditi svoje staro računalo za 4000kn + prodati svoje komponente.

 

MBO:Asus rog croshair 6 haro
CPU:Ryzen 5 3600x
Ram:g.skill Trident z rgb 15d 2x8gb
Sve ima kutiju račun i garanciju, fiksno 3000kn

 

 Ovo je odlicna ponuda! Mene izaslo oko 3000 kn na BF (najjeftinije cijene sto su ikad bile) s obicnim 3600, losijom maticnom i puno losijim RAMom. Tako da ovo je top ponuda

 na Nabavi je CPU 2050, mema 720, a ploče jebi ga, nema, da je i 1000 kn, ipak je to rabljeno, govorimo o IT opremi...

Ju je je? Je ju je!
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

To je daleko od brutalne ponude. Tu ploču su masovno ljudi vani kupovali po 100€, moguće da je vani baš i kupljena, kod nas je jedan moment bila 900 kn u Uzishopu mislim.

 

Memorija, nit je B-die, nit je to danas toliko bitno. Ima običnih kompleta ispod 500 kn koji danas normalno rade. Ova je vjerojatno njegova.

https://www.gskill.com/specification/165/166/1536652295/F4-3000C15D-16GTZR-Specification

 

A CPU ko CPU, tu se nema što komentirati. Ima ga ispod 1900 kn kod nas. Ak je kupljen vani, ima ga za 1600.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Vader kaže...

To je daleko od brutalne ponude. Tu ploču su masovno ljudi vani kupovali po 100€, moguće da je vani baš i kupljena, kod nas je jedan moment bila 900 kn u Uzishopu mislim.

 

Memorija, nit je B-die, nit je to danas toliko bitno. Ima običnih kompleta ispod 500 kn koji danas normalno rade. Ova je vjerojatno njegova.

https://www.gskill.com/specification/165/166/1536652295/F4-3000C15D-16GTZR-Specification

 

A CPU ko CPU, tu se nema što komentirati. Ima ga ispod 1900 kn kod nas. Ak je kupljen vani, ima ga za 1600.

 Bilo je, ali vise nema :) Sad su za te pare puno losije ploce tipa Tomahawk... Za memoriju sam se zeznuo, mislio sam da je ta Trident Z RGB skupa B-die memorija. Al ne znamo tocno o kojoj se ovdje radi. Svejedno je za 3000 kn sve skupa odlican buy u odnosu na ono sto mozes dobiti u kod nas u ducanu za te pare, naravno ako se radi o novom hardveru sa skoro punom garancijom. 1932 kn 3600x + 900 kn Tomahawk MAX + 700 kn 16 GB RAM.... i vec si na preko 3500 kn, a imas losije komponente.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Vader nemoj napamet pricat pls. Cijena u Uzishopu najjeftinija je bila 1120kn, manje od 24h. Nakon toga evo sto sam bio dobio za odg:
"Da, tako je kad je nešto sa dobrom cijenom, ode brzo i ako se ne reagira na vrijeme, teško uloviti opet takvu priliku.
Nove količine stigle, ali cijena više nije toliko povoljna. Možemo dodati još 2% popusta, ali više nažalost ne.
Cijena bi bila = 1.263,50 sa pdv-om."

Tek kasnije je cijena u Futuri bila 1050kn na kratki period, par tjedana ako se ne varam.

Cijena od 100 eura je bila jedan jedini dan u jednom ducanu u Njemackoj i nikad vise. Regularna cijena CH6 na akciji je bila 120 eura u 3-4 .de ducana dulji vrem. period. Racunaj i dostavu, mene je izasla dobrih 150kn jer je radi CMOS Li-Ion baterije (lako zapaljive pa ne smiju avionom) bila preporucena dostava UPS-om umjesto jeftinijeg GLS-a. Mogo sam probat i 10 eura jeftiniji GLS, ali nije vrijedilo zajebancije. Znaci vani je kostala oko 1050kn s dostavom i samo taj jedan sretni dan 100 eura+dostava, tj. 900kn sve skupa u CU.

Polovna danas po meni vrijedi 900-1000kn (zavisno o duljini jamstva) s obzirom da B550 chipset jos nije izasao i s obzirom na skupocu X570 i nekonkurentne B450 i X470..

Kada AM4 nece biti aktualan i ako ce biti vise AM4 maticnih na oglasima i/ili bolja ponuda u ducanima onda ce biti druga prica..

Realno vrijedi onolko kolko mu je netko spreman platit. Da je B-die 3000kn bi bilo oke po meni, ovako nesto manje..?
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2020 15:49 (The_Fichek).
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

e sad ću di dati jedan opaki TD pa pati...

 

opet si došao na moje...

 

uostalom roba vrijedi točno onoliko za koliko se proda...

 

e sad da li će to biti odmah ili po traženoj cijeni, to je drugo pitanje...

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Realno ne vrijedi te pare.

Novi r5 3600 je 1.600kn

Nova MSI B450 Gaming Plus Max 750kn

2x8GB DDR4 3000MHz 600kn

2.950kn

 

X i non X isti k...

Ploca je manje opremljena (za 90% korisnika manje bitna stavka) ali odradi isti posao.

2.950kn sve novo, nekoristeno pod punom garancijom.

Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nemres gledat prosjek jer kome ne treba ta ploca ili druga high-end ploca nema sta gledat oglas. Kome ne treba RGB i briga ga za marku memorije isto vjerojatno nece gledat oglas. Tko se ne pali na X model CPU-a isto vjerojatno nece gledat oglas. Oglas mu je namijenjen za malen broj ljudi, ali bi vjerojatno netko brzo naletio da stavi na njusku. Tesko da ce prodat po toj cijeni na forumu da. U svakom slucaju ce lakse prodat po komponentama.

8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...
Vader nemoj napamet pricat pls. Cijena u Uzishopu najjeftinija je bila 1120kn, manje od 24h. Nakon toga evo sto sam bio dobio za odg:
"Da, tako je kad je nešto sa dobrom cijenom, ode brzo i ako se ne reagira na vrijeme, teško uloviti opet takvu priliku.
Nove količine stigle, ali cijena više nije toliko povoljna. Možemo dodati još 2% popusta, ali više nažalost ne.
Cijena bi bila = 1.263,50 sa pdv-om."

Tek kasnije je cijena u Futuri bila 1050kn na kratki period, par tjedana ako se ne varam.

Cijena od 100 eura je bila jedan jedini dan u jednom ducanu u Njemackoj i nikad vise. Regularna cijena CH6 na akciji je bila 120 eura u 3-4 .de ducana dulji vrem. period. Racunaj i dostavu, mene je izasla dobrih 150kn jer je radi CMOS Li-Ion baterije (lako zapaljive pa ne smiju avionom) bila preporucena dostava UPS-om umjesto jeftinijeg GLS-a. Mogo sam probat i 10 eura jeftiniji GLS, ali nije vrijedilo zajebancije. Znaci vani je kostala oko 1050kn s dostavom i samo taj jedan sretni dan 100 eura+dostava, tj. 900kn sve skupa u CU.

Polovna danas po meni vrijedi 900-1000kn (zavisno o duljini jamstva) s obzirom da B550 chipset jos nije izasao i s obzirom na skupocu X570 i nekonkurentne B450 i X470..

Kada AM4 nece biti aktualan i ako ce biti vise AM4 maticnih na oglasima i/ili bolja ponuda u ducanima onda ce biti druga prica..

Realno vrijedi onolko kolko mu je netko spreman platit. Da je B-die 3000kn bi bilo oke po meni, ovako nesto manje..?

Ne pratiš dobro stanje ponude.  Evo link na 1057,30kn u Uzishopu, a dam lijevo jaje da je negdje bilo 900 i par kuna, mislim isto u Uzishopu, jer znam da sam vidio negdje kod nas.

http://forum.pcekspert.com/showpost.php?p=3334862&postcount=3400

 

Vani je bila 100€, a i 110 i 120 više puta + 10€ dostava.

 

Ove lgbt memorije su smiješne više.

 

Uglavnom, ne vrijedi toliko nikako.

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...

Realno ne vrijedi te pare.

Novi r5 3600 je 1.600kn

Nova MSI B450 Gaming Plus Max 750kn

2x8GB DDR4 3000MHz 600kn

2.950kn

 

X i non X isti k...

Ploca je manje opremljena (za 90% korisnika manje bitna stavka) ali odradi isti posao.

2.950kn sve novo, nekoristeno pod punom garancijom.

 Losiji procesor (malo, ali svejedno), puno losija maticna i losiji RAM za isto para. Za nekoga kome je bitno imati bolju maticnu i/ili RGB RAM, mislim da je jasno sto je bolja kupnja - naravno pod uvjetom da nije proslo vise od 1-2 mj garancije komponentama iz oglasa. Zapravo se svodi na osobnu odluku dal hoces/ trebas nesto bolje komponente ili ces radije uzeti losije ali ganc novo iz ducana.

 

Ne kuzim vas zbilja, za kolko bi covjek po vama trebao prodavat te komponente? 1500 kn?

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2020 17:07 (Minneyar).
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vader

Pratio sam jako dobro ponudu te ploce, inace se nebi javljao. Kao sto je covjek na tom linku napisao ta cijena je bila s forumskim popustom (btw. oni imaju kategorije od 3%, 5% mozda i vise % popusta, kako za koje forumase) i kao sto rekoh vrijedila je manje od 24, ako ne i manje od 12h. Vidis da su mene mamili s dodatnih 2% popusta da kupim kod njih. Reko zast da platim vise, kad vani mogu za manje. Da je u Futuri tada bila za 1050kn uzeo bi kod njih, oni barem ne variraju cijene i imaju normalnu poslovnicu. Ponude od 100 eura u CU se isto dobro sjecam, bio na Plitvicama taj dan, ali CH6 je vec bila na dolasku.

 

Gdje imas dostavu 10 eura do HR iz njemackog ducana? Iz mailboxde? Da, tamo je GLS 10-11 eura, ali:

https://www.mailboxde.cz/prohibited-goods.html

"Electronic devices containing lithium, alkaline batteries. (such as mobile phones or digital cameras) - Deutsche Post banned shipping by air anything containing a lithium or alkaline battery. Shipment with lithium or alkaline battery up to 5 kg can be sent via UPS (see UPS instructions)."

UPS instructions -> https://www.ups.com/assets/resources/media/en_GB/pack_ship_batteries.pdf

=> UPS ~21 euro dostava = 150kn za paket relativno normalne velicine

 

Vjerojatno bi solo maticna prosla preko GLS-a, ali se mozda bolje ne zezat sa svapskom kontrolom. Takodjer placa se dostava od njem. ducana do Mailboxde adrese, ali to je par eura obicno. 

 

Kaj se tice kolko vrijedi jbg svako ima svoje misljenje i ima tu hrpa stvari koje nekima treba, nekima ne treba, nekima dobro dodje itd. Evo npr. kolko kosta vanjski USB DAC koji u sebi ima ESS SABRE ES9023 kojeg ima CH6: https://hifimediy.com/sabre-dac-uae23 42 dolara.. Tak ides dio po dio i onda po meni vrijedi ~900kn polovna, ako ima jamstvo. Zgodno je npr. i sto ima rupe za AM3., taj bracket se npr. kod Noctue placa 60kn u HR. Zaseban Intelov network adapter, bio Wifi ili Ethernet, kosta nekolko 10-aka dolara, iako je preporucena cijena puno manja itd. itd.

 

Sve skupa vjerujem da ce covjek prodat za barem 2800kn. To bi na njuski vjerojatno otislo isti cas da sve lijepo poslika s racunom.

8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Naručivam često baterije za laptope s ebaya, koje isto kao ne bi smjele, a ipak mi dođu avijonom 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Mailboxde ili neki drugi svapski posrednik/ducan vjerojatno imaju strozu kontrolu od ebaya.. Linkao sam sto mi je Mailboxde poslao mejlom inace. Znam da mi se jedan forumas, ne mogu se sjetit koji, ali ima u PM, javio da je jednom nesto vracao radi tih baterija ili je bio mob u pitanju pa je imao komplikaciju. Uz maticnu sam kupovao jos neku bezicnu stvarcicu koja je na kutiji imala Li-Ion oznaku pa reko necu se zajebavat radi 10 eura..

6 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
null kaže...

Ikea markus stolica (hvaljena je da je odličan izbor do 1000kn) je sada 700kn - navlaka: Vissle tamnosiva.

 

Akcija traje do 2.2.

 Fala ti prijatelju, baš san gleda ovih dana kupit kakvu stolicu ili fotelju, trenutnoj ima 15 godina . Valjda će ovo bit dobro.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kolega je u povezanoj temi spomenuo firmu Bijelić kao uvoznika Xiaomia..  E sad, ja na netu nisam našao nijednu njihovu trgovinu u Osijeku a oni su iz Osijeka!!!

Imaju "kooperantske" trgovine, Pevec, Emmezeta...  Zar nemaju svoju maloprodaju u Osijeku??

https://xiaomi.bijelic-co.hr/hr/xiaomi#

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kaby kaže...

Crucial Ballistix Sport LT, 8GB 3200MHz CL16 - 269kn (2x8GB opjevanog E-diea za 538kn) 

Sestra mi naručila još početkom tjedna 2x 8 GB, iako imaš u ADMu Samsung B-die GSkill Aegis 3000 MHz CL16 za 315 kn.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2020 16:24 (Valentin17).
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Valentin17 kaže...
Kaby kaže...

Crucial Ballistix Sport LT, 8GB 3200MHz CL16 - 269kn (2x8GB opjevanog E-diea za 538kn) 

Sestra mi naručila još početkom tjedna 2x 8 GB, iako imaš u ADMu Samsung B-die GSkill Aegis 3000 MHz CL16 za 315 kn.

 Moj je Hynix A-die makar sam vidio jučer u Ryzen temi da je jednom forumašu Samsung B-die.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Valentin17 kaže...

Sestra mi naručila još početkom tjedna 2x 8 GB, iako imaš u ADMu Samsung B-die GSkill Aegis 3000 MHz CL16 za 315 kn.

Sve i da dopadne B-die, mislim da je to daleko lošiji bin od onog "pravog" B-diea koji tvornički radi na 3200MHz CL14..

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kaby kaže...
Valentin17 kaže...

Sestra mi naručila još početkom tjedna 2x 8 GB, iako imaš u ADMu Samsung B-die GSkill Aegis 3000 MHz CL16 za 315 kn.

Sve i da dopadne B-die, mislim da je to daleko lošiji bin od onog "pravog" B-diea koji tvornički radi na 3200MHz CL14..

 Baš sam to napisao u Ryzen temi. Nema šanse da je to ni blizu 3200 c14 kitu.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice