Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.445.918
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jel ovo ok cijena ili? Gledam za uzeti nešto slično pa me zanima. 

 

https://www.njuskalo.hr/procesori/asrock-b150m-pro4-i5-6400-oglas-26099800

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dv14 kaže...

Jel ovo ok cijena ili? Gledam za uzeti nešto slično pa me zanima. 

 

https://www.njuskalo.hr/procesori/asrock-b150m-pro4-i5-6400-oglas-26099800

 Ne. Možeš kupit i3 8100 s maticnom za te pare novo.

6 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa iz aviona se vidi da je prevara, pogledaj opis dole - google prevoditelj..

9 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dobio odgovor na ceskom sa milion ponuda,report scam/spam. 

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mambinjo kaže...
dv14 kaže...

Jel ovo ok cijena ili? Gledam za uzeti nešto slično pa me zanima. 

 

https://www.njuskalo.hr/procesori/asrock-b150m-pro4-i5-6400-oglas-26099800

 Ne. Možeš kupit i3 8100 s maticnom za te pare novo.

 Kolika bi bila realna cijena toga

BF3 [G] Pamark
6 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
pamark kaže...
Mambinjo kaže...
dv14 kaže...

Jel ovo ok cijena ili? Gledam za uzeti nešto slično pa me zanima. 

 

https://www.njuskalo.hr/procesori/asrock-b150m-pro4-i5-6400-oglas-26099800

 Ne. Možeš kupit i3 8100 s maticnom za te pare novo.

 Kolika bi bila realna cijena toga

 Ja iskreno ne bi dao preko 800 jer je više stara platforma.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ne mogu reci isto. Klinac sam i relativno redovno idem u Links Zagreb-Tresnjevka po periferiju ili ako mi zafali neki kabell ili adapter il' tak' nekaj. Prije par dana sam kupio HyperX Cloud Alpha, gospon mi je lijepo dao da pregledam dal je sve u redu, da nije osteceno, dao mi je da isprobam da vidim dal mi pase i ostalo. Iako je mrvu skuplja cijena, ja idem tam jer dosad nisam imao problema sa reklamiranjem/garancijom, i osoblje mi pomogne ak sam negdje zapeo, nesto ne razumijem

8 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ludnica sa grafičkim karticama na Njuškalu.

Dal će 1070ke ići još dolje sa cijenom ili sad uzeti.

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

@Gamer21, nigdje ne piše ako ima garanciju, novi korisnik na njuškalu, nema broja... Hm

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

da i super mi je kad nešto s monitora slikaju mobitelom..

lol123Ipe77HR
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zato sam i napisao Split. Al nek nema garu , pa pa ovoj cijeni je sami 1600x isao...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja dosta znam slikat jer njuskalo nece uploadati ss nekad jer kao nije podrzan bla bla ..

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Koliko sam TD dobio ni stavljati više neću. Procesor skoro nikad ne crkava . Pa stvarno ne znam sto sad nije dobro. Cijena svega toga je i ako nema garanciju kikiriki. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Gamer21 kaže...

Cijena svega toga je i ako nema garanciju kikiriki. 

 Pa što si onda ne ostaviš sve to? Što uopće prodaješ nešto za cijenu kikirikija kad je tako dobra ponuda?

Pusti ti druge da odluče što je dobro, ne trebaš ti kao prodavač nekog uvjeravati što je dobra ponuda, normalno da svatko svog konja hvali.

Ja bez garancije neću ni gledati ovakve stvari, a i cijeli oglas je komičan, pišeš nebitne gluposti, a ne navodiš ono što je bitno potencijalnom kupcu, smiješan si.

http://dukedantalion.weebly.com/
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ahahahahahahahah pa ja hocu kupiti!!!!!!!!!

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

a realno si i ti smjesan sto ne čitas sa razumijevanjem.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

neznam sto ljude kao recimo tebe dira u životu kad ti netko lupi TD...woow velika stvar...ti mislis da je dobra ponuda ti kupi ako se nekom jos sviđa on će kupiti i to je to.....za mene to nije nesto posebno dobra ponuda ploca mi nije nešto napeta i gotvo ništa manje ništa više....a ne ono dignut nos jer ti ne netko upio TD jer to njemu i nije neka ponuda mislim stvarnooo 

lol123Ipe77HR
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zaboravi ploču, 1350 kuna za ryzen 1800x dosad jos takvu ponudu nisam nigdje vidio , ni novo ni rabljeno. Ma sad me jos više naživcirao ovaj lik, ne pročita sve (ili jako loše razumije rečenice) , pa se priključi i komentira, a nema blagog pojma tko prodaje , a tko kupuje. I onda ja još dobijem TD na sve dosad. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

zamaras se previse TD-ovima lol.......a pa ti si kupi dobro si zaljepio zvuci ti kao dobra ponuda i ako netko jos hoce on ce kupiti ja sigurno neću i to je to netriba se s tim previse zamarrati

lol123Ipe77HR
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Glavas_ZG kaže...

Ludnica sa grafičkim karticama na Njuškalu.

Dal će 1070ke ići još dolje sa cijenom ili sad uzeti.

 I mene zanima :D

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Uzo sam ovaj Tablet danas u Tele2, odličan je, ima SIM, kažu da nije otključan na sve mreže iako bi trebao bit ja mislim, al kao nakon 12mj imaš pravo na otključavanje, 2 god gara, al nebitno, ja ću koristit većinom za surf i wifi, odličan je fkt, dovoljno za to kaj mi treba, uzo uhu ljepila u intersparu u cityu 3 komada 8kn komad na akciji i dobio popust. hehe

Moj PC  
3 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Koji je točno model u Tele2, s 2 ili 3 GB?
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

16gb interna, 2gb rama, al ima utor za microSD karticu i nano sim kolko vidim, microSD karticu sam stavio 2gb neku staru koju sam odavno imao i uredno radi i još mi kaže obavijest da stavim bolju karticu class 10 unutra. Ništa nisam instalirao na tablet neg sve kak je došlo i još je manje od 7GB slobodno. Al sve u svemu mislim da nema bolje za te novce.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2018 23:18 (DiRT).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ako će netko naručivati monitor sa Alze , ja bih jedan isto uzeo ako je krajnja cijena 1200 kuna. Iz ZG sam .5

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Gamer21 kaže...

Ako će netko naručivati monitor sa Alze , ja bih jedan isto uzeo ako je krajnja cijena 1200 kuna. Iz ZG sam .5

 Ja si sad razmišljam uzeti AOC za 1200kn. Samo me malo strah Alza dostave. Čitam da svi imaju sranja s time (još čitam iskustva unutar teme)... Kakvo ti imaš mišljenje o tome?

Vidim da sad treba 300 eura za besplatnu dostavu...

 

Ja sam isto iz ZG.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 13:36 (tigerija).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ja sam prošli mjesec kumu uzeo plejku sa alze. 5 dana je stala informacija da je paket u Bratislavi. Kontaktirao sam ih, očito su oni cimnuli Overseas i informacija se za par sati promijenila i za 2-3 dana paket bio kod mene.
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nemojte još predugo razmišljati jer je ostalo još samo 6 komada, jutro je bilo 20+ dostupnih...

 

EDIT: Sold out

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 14:59 (It'sMe932).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
DiRT kaže...

16gb interna, 2gb rama, al ima utor za microSD karticu i nano sim kolko vidim, microSD karticu sam stavio 2gb neku staru koju sam odavno imao i uredno radi i još mi kaže obavijest da stavim bolju karticu class 10 unutra. Ništa nisam instalirao na tablet neg sve kak je došlo i još je manje od 7GB slobodno. Al sve u svemu mislim da nema bolje za te novce.

 Eto da citiram sam sebe, isprobao upravo nano sim iz svog S7 na tomato mreži, uredno radi na tabletu, klasične trgovačke fore da je uređaj zaključan na jednu mrežu. Uredno radi poziv, al ko još priča na tablet. :D

8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
tigerija kaže...
Gamer21 kaže...

Ako će netko naručivati monitor sa Alze , ja bih jedan isto uzeo ako je krajnja cijena 1200 kuna. Iz ZG sam .5

 Ja si sad razmišljam uzeti AOC za 1200kn. Samo me malo strah Alza dostave. Čitam da svi imaju sranja s time (još čitam iskustva unutar teme)... Kakvo ti imaš mišljenje o tome?

Vidim da sad treba 300 eura za besplatnu dostavu...

 

Ja sam isto iz ZG.

 ja isto gledam taj aoc monitor, lijep dizajn, ultra tanak, vjerujem da daje lijepu sliku, za tu akcijsku cijenu je odličan.  da alza ima opciju biranja kurirske službe npr dhl ili da gls osim malih paketa dostavlja i veće pakete vjerojatno bih i kupio.

 edit: sad sam shvatio da misliš na drugi monitor, ali svejedno ovo o dostavi vrijedi bez obzira o modelu.

 

btw ja sam također pisao o svom iskustvu s alzom kad su u pitanju veći paketi koje šalju overseasom(negativno iskustvo, što nije čudno s obzirom na dostavnu službu). manje (/lagane) stvari šalju gls-om,takvih narudžbi sa alze imam puno i nikad problema, dostava uvijek na predviđeni datum, tracking uredno radi. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 17:56 (dtdtdt).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice