Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.454.403
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
superJozo kaže...

Je li tko kupovao kod ovog lika? https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/rx-oglas-27100460

 

Nekako mi predobro izgleda da bi bilo istinito...

 Uzeo sam. Navodno veleprodaja bila. Dvije godine garancija od IQ centar. Nema računa ali sam ih nazvao da potvrdim da vrijedi. Jedino još dali su kopale ili ne :/

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kako mogu kopati ako su nove zapakirane?
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Imš pm a i kad sam pitao dali su kopale nisam dobio odgovor sigurno nisu kopale... pa..

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vjerojatno su godinu dana stare, ako piše da imaju garanciju još 24mj. Sapphirke obično imaju 36mj., pogotovo ako su od Microlinea.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
anarky1988 kaže...

Imš pm a i kad sam pitao dali su kopale nisam dobio odgovor sigurno nisu kopale... pa..

 I da su kopale imaju garanciju jos 2 godine...samo je onda problem cijena..ako su rabljene bez obzira kopale ili ne daju se nac jeftinije. Ova je cijena odlicna samo ako su zaista nove grafe nekoristene

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
pacijent007 kaže...
anarky1988 kaže...

Imš pm a i kad sam pitao dali su kopale nisam dobio odgovor sigurno nisu kopale... pa..

 I da su kopale imaju garanciju jos 2 godine...samo je onda problem cijena..ako su rabljene bez obzira kopale ili ne daju se nac jeftinije. Ova je cijena odlicna samo ako su zaista nove grafe nekoristene

  :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
anarky1988 kaže...
pacijent007 kaže...
anarky1988 kaže...

Imš pm a i kad sam pitao dali su kopale nisam dobio odgovor sigurno nisu kopale... pa..

 I da su kopale imaju garanciju jos 2 godine...samo je onda problem cijena..ako su rabljene bez obzira kopale ili ne daju se nac jeftinije. Ova je cijena odlicna samo ako su zaista nove grafe nekoristene

  :)

 Da, sto?

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Na ovdje navedene cijene koje ekipa stavi bez da provjeri ili zna o cemu se radi, ide ti jos +6% gore (HR PDV) + cijena shippinga (nema veze ako pise free shipping, na kraju ti ga ipak naplati i to bude oko 10 eur)... tako da sve u svemu vise manje na sve "dobre ponude" s amazona uglavnom mozes dodati jedno 15% gore...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa bio je 43€ (+shipping naravno) na dan kad je čovjek stavio post, sad više nije (sad je 53 osnovna cijena).

Iako ga koliko vidm za 43€ ima na francuskom amazonu i dalje,

na kraju je to 44,69+8,5=53,19E

https://www.amazon.fr/gp/product/B019DVCW3E/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A1X6FK5RDHNB96&psc=1

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 9:36 (sosta).
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Minneyar kaže...

 Na ovdje navedene cijene koje ekipa stavi bez da provjeri ili zna o cemu se radi, ide ti jos +6% gore (HR PDV) + cijena shippinga (nema veze ako pise free shipping, na kraju ti ga ipak naplati i to bude oko 10 eur)... tako da sve u svemu vise manje na sve "dobre ponude" s amazona uglavnom mozes dodati jedno 15% gore...

 

 

Sve cijene sam naveo kakve su bile nakon što sam skoro došao do checkouta, dakle ne onakve kakve se prezentiraju na prodajnoj stranici artikla. Dakle bili su povećani i s cijenom dostave. To što si ti zakasnio na akciju nije moj problem, ja sam podijelio kad sam vidio i tko je stigao je stigao.

 

 

EDIT: Kao što sam iznad napisao, G502 je bio 43€ s dostavom i povećanim porezom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 10:10 (berzerker).
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
berzerker kaže...

 

Sve cijene sam naveo kakve su bile nakon što sam skoro došao do checkouta, dakle ne onakve kakve se prezentiraju na prodajnoj stranici artikla. Dakle bili su povećani i s cijenom dostave. To što si ti zakasnio na akciju nije moj problem, ja sam podijelio kad sam vidio i tko je stigao je stigao.

 

 

EDIT: Kao što sam iznad napisao, G502 je bio 43€ s dostavom i povećanim porezom.

 Moje isprike u tom slucaju... ali moj point svejedno stoji uglavnom jer si rijetko tko da toliko truda nego samo nakelje (laznu) cijenu koja je na samom artiklu.

 

I ne zanima mene taj mis, imam ga vec godinu dana skoro :D samo sam objasnjavao kolegi zasto mu cijena tolko raste kad radi checkout.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Da je 1500kn onda je to vec ponuda dobrs

7 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
pacijent007 kaže...

 Da je 1500kn onda je to vec ponuda dobrs

 Isto fini sapun samo generaciju stariji ide po tim cijenama 

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
svuk kaže...

PS4 pro 2300 kn na mall.hr

 

Datum isporuke 23.12.2019. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
darkborg kaže...
svuk kaže...

PS4 pro 2300 kn na mall.hr

 

Datum isporuke 23.12.2019. 

 Predviđeni datum otpreme: 11.12.2018

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ma znam, malo sprdnje na račun mall.hr
Ljudi još čekaju na isporuku onoga što su kupili za Black Friday.
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Neozbiljni su, ja sam im otkazao naruđbu 29.11 a danas dobijem sms imamo pošiljku za vas 

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Mall.hr 

Ista stvar.

 

Naručio još 9.11. Zatražio u nedjelju refund i dobio lovu nazad.

 

Nakon punih mjesec faking dana. U tom periodu stigla 4 paketa iz Kine koje sam naručio par dana nakon ovoga u Mall.hr-u.

Jadno.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

koji je tele2 kod za sanctu za dodatni popust?

Beerman
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Homer J. Simpson kaže...

koji je tele2 kod za sanctu za dodatni popust?

 Tele2a4KP 

15% do 31.12 kako su napisali kolege u BF temi. Meni proslo na ps4, danas poslali glsom, sutra stize. Nisam bio siguran jer stoji tamo "pre-order" kad ce poslat, pa sam cijelo jutro zvao al nitko se ne javlja na tel, al eto ispalo da to imaju po zalihama. Danas su i neke stvari na ps4 20% dolje s diners20 kodom, al to imas i na njihovim stranicama.

S tim da, ovaj tele2 kod vrijedi i za vec snizene artikle, a diners ne vrijedi, pa sam recimo stavio neke igre, 2 imaju diners popust, 2 ne, dok s tele2 dobijes na sve 4 popust.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 15:37 (sandokan111).
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

plejke su svuda značajno pojeftinile

Beerman
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kako se kaze, tko prvi njegova djevojka. A i kod njih mi je jos uvijek koliko vidim najjeftinije i vec su je danas poslali. Za sad po meni najbolja ponuda. Moguce da ce amazon to rusit nakon Bozica ili oko na 200 eura ko prosle godine, ali nemogu riskirat da ce to stic do nas tad. Ovako sam miran.

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
U sancti kupiš sa spidermanom za 2100, bez njega ide za 1700 i na to još 15%. Tak da sancta ima bolje ponude nego bilo ko u Europi, bar mislim
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Fanu: najjeftijiji ryzen 1600 u hrv ti je 1200kn, ovo je 100eur, mailbox nekih 10 eur , tak da nije tako tesko izracunat. Dok uhvatim vremena napisem detaljno.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sto se tice ovih igara s random kodovima na SD, da li je tko to radio vec? Tipa narucio 5-10 igara svaka u svoju narudzbu? Nekako mi to izgleda retardirano da me ovi iz sancte ne zovu na telefon i misle da sam nesto muljao.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
sandokan111 kaže...

Sto se tice ovih igara s random kodovima na SD, da li je tko to radio vec? Tipa narucio 5-10 igara svaka u svoju narudzbu? Nekako mi to izgleda retardirano da me ovi iz sancte ne zovu na telefon i misle da sam nesto muljao.

 Ja naručio 3 igre, došle skupa za 2 dana u 3 paketića

E sad 10 komada, to neznam. Ali to je 1000kn. Ovako kupiš 3-4 igre pa se trejdaš s drugima kad ih odigraš.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 21:10 (Paolo Maldini).
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Paolo Maldini kaže...

Playstation 4 Slim - 1444kn uz kod za popust Tele2a4KP. To je jeftinije nego na famozni Black Friday i jeftinije od povijesnog minimuma na Amazonu (PS4 za 200 eura)

https://www.sancta-domenica.hr/playstation-4-500gb-f-chassis-black.aspx

 

Dalje, na istoj stranici imate hrpu ekskluziva koje se mogu dobiti za 100 kn uz besplatnu dostavu poput Uncharteda 4, Uncharted 1,2,3 remaster paketa, Last of Us remastera, Heavy Rain + Beyond Two Souls remaster paketa i još hrpu drugih igara. Caka je slijedeća, kopirat ću tu nekakve kodove koji su svi iskorišteni

SD50596102 SD50552430 SD50489121 SD50468738 SD50177003 SD50354429 SD50363057 SD50120221 SD50637501 SD50199319 SD50771314 SD50508003 SD50662726 SD50325176 SD50288212 SD50799987 SD50257449 SD50143321 SD50126702 SD50585975 SD50482496 SD50534292 SD50780949 SD50131986 SD50801738 SD50553458 SD50452829 SD50270284 

Sve što trebate je promijeniti zadnja 2 broja random brojevima dok vam stranica ne prihvati kod tj. popust od 50kn. Popust vrijedi samo za 1 igru tako ako hoćete više igara napravite više narudžbi, dostava je ionako besplatna.

Za 2000kn dobije se konzola i hrpetina igara 

Fantaastična ponuda.

Dovodi me u napast da kupim, iako nisam planiro samo da mogu odigrat sve ove ekskluzive koje su izašle u zadnjih par godina.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Stvarno ima brdo PS4 i PS3 remaster ekskluziva. Pa evo paket od prva 3 Uncharteda, sa boljom grafikom i na 60FPSova za 100kn, to je strava ponuda. 

Sa ovim cijenama ne stoji teza da treba čekati PS5. Ovo je više nego duplo manja cijena od one koju je PS4 imao po izlasku na tržiše i vjerojatne cijene PS5 prve godine prodaje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 21:17 (Paolo Maldini).
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kakvo cekanje ps5, nemam tv ni za ps4 pro :P

 
4 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice