Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 7.154
|
čitano: 946.281
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, XXX-Man, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
7 godina
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Lmao, makli su...1. april izgleda

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina

Sada opet moram ručno preračunavati...

Ali ok, uživao sam jedan dan...

Neki ni toliko za cijelog života

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
2 4 hvala 0
7 godina

Jel ovo dobra cijena za LC Power PSU? https://www.links.hr/hr/napajanje-550w-lc-power-silent-series-lc6550-atx-v2-3-120mm-vent-80-bronze-052700213

329 kuna... Čini se ok samo, jamstvo je 2 godine...

Nisam ja ništa prčko.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2019 19:08 (Spiridon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
suspendiran
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Fortron Hyper 600-700w za oko 420kn.

9 godina

LC power je tak tak...

Imaš enermax sa 347Kn najnižom cijenom na nabavi, on je sličan corsairu cx430, ista tvornica ih radi, crni pcb je i sličan dizajn...

INFO

EDIT: jedino nema certifikat inkoristivosti, al manje bitno, bitnija je kvaliteta ugrađenih komponenti (kondenzatori, regulatori, tranzistori, diode...)...

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2019 21:48 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
Spiridon kaže...

Jel ovo dobra cijena za LC Power PSU? https://www.links.hr/hr/napajanje-550w-lc-power-silent-series-lc6550-atx-v2-3-120mm-vent-80-bronze-052700213

Klik za 30kn vise imas 600w verziju

8 godina
Spiridon kaže...

LC Power su inače sasvim dobra napajanja, pogotovo skuplji modeli i više su nego dovoljna za prosječne i nezahtjevne korisnike (čitaj 96% kupaca). Tako da za 330kn imaš dobro napajanje koje bi trebalo uredno godinama pogoniti normalna računala. Za 330kn ne možeš birati baš nešto, tako da ako ne misliš trošiti više, kupi ga.

P.S. Ovo ti je dobro a i tiho, pa eto da imaš opciju ako si u Linksu a da nije skupo nešto 

https://www.links.hr/hr/napajanje-460w-lc-power-silent-giant-green-power-lc6460gp3-v2-3-140mm-vent-80-silver-052740030

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2019 20:05 (itomic009).
10 godina
Nego sto se tice ovog logitech bezicnog sa es amazona. Kaj cemo to dobit neku obavijest/mail kad ga budu shipali tamo za nekih mjesec dana?
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina

Spiridon

Evo baš jedne recenzije (link) s LC-om i SilentiumPC-om, a možeš uzeti u obzir rezultate od Antec VP500PC jer je ista platforma i unutar Enermax-a NAXN 500 što je kolega linkao. Ovaj NAXN Basic nema platformu kao CX430. Nju su imali ENPxx0AST modeli, a ENPxxxAGT su s ovom lošijom platformom. Na linku na slikama je moguće vidjeti razmještaj komponenti kroz rešetke koji odgovara platformi iz Anteca VP500PC (CWT platforma početnog ranga).

Osobno bih birao Silentium jer su on i LC po testovima tu negdje, ali kod Silentium-a dobiješ godinu dana dulje jamstvo, osjetno je tiši (malo čudno što je LC tako bučan...) i kablovi su dulji te ima jedan više PCI-E priključak.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2019 18:37 (kiwi_91).
10 godina

Imam stingerice koje sam uzeo prije jedno 2 godine i super su mi udobne i dobro zvuce. Njih sam platio nekih 200-tinjak kuna nove sto je kradja.

Kakve su ove Hyperx Cloud u odnosu na njih ? 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 9:32 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

Ljudi, jučer je u jednom trenutku SanDisk 2TB SSD koštao oko 1500kn tj. 199Eur. (+Troškovi)

Jedva smo dočekali da 1GB =1kn, a izgleda da bi uskoro mogli biti 2GB = 1kn.

Tko traži ogroman SSD nek prati svaki dan (stranica Keepa za automatsko praćenje Amazona)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 10:16 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
9 0 hvala 2
2 godine
suspendiran

Nije bas najprecizniji. Ja se drzim Geizhalsa.Eu i njihovog charta,

jer obuhvaca veliku ponudu u mnogim trgovinama i drzavama.

Sa Keepa mi nadje najjeftiniji 4TB USB HDD za 96€, a na Geizhalsu je to vec 83€.

Moj PC  
3 0 hvala 2
7 godina

Odlično, hvala!

Samo, mi smo u HR više manje ograničeni samo na Amazon. 

10 godina
vrba5 kaže...

Ima na vikend akciji u Megastoreu za 399kn. Također na vikend akciji, Sapphire Nitro+ RX580 8gb za 1599kn!

Hm.. baš gledam za brata slušalice. Mislim da je ovo best buy za tih 400 kn. A razlika između te dvije trgovine je svega 20 kn, a koliko vidim za megastore ima dosta loših komentara tu po forumu i ljudi često dugo čekaju pošiljku pa bi rekao da se isplati dat 20 kn više za instar.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 13:04 (markoal).
Moj PC  
7 0 hvala 1
10 godina

Nažalost vise amazon kindle ne salju za hrvatsku sto je kolega nedavno podijelio

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
AmonZero kaže...

Imam stingerice koje sam uzeo prije jedno 2 godine i super su mi udobne i dobro zvuce. Njih sam platio nekih 200-tinjak kuna nove sto je kradja.

Kakve su ove Hyperx Cloud u odnosu na njih ? 

Bolje apsolutno u svakom segmentu.

Jedino su mikrofoni slično loši-dobri, ovisi kako ko tumači.

10 godina
Na amazonu je sad 1 tb Sandisk 97 eura
22 mjeseca
Friday kaže...

Ekipa jel netko mozda negdje vidio zgodnu PS4 akciju u Slavoniji? Pozeljno sa Fifom 

Pogledaj Njuškalo, ima hrpetina zapakiranih konzola s 5-6 igara među kojima je i FIFA jer sada TELE2 ima akciju za produženje pretplate.

0 1 hvala 0
2 godine
suspendiran

https://www.links.hr/hr/igraca-konzola-sony-playstation-4-500gb-f-chassis-crna-fifa-19-650102198

https://www.nabava.net/search.php?q=PlayStation++FIFA+19

Links ti je trenutno jedan od najpovoljniji, i naravno, imaju poslovnicu u Slavoniji. Al Slavonija je "velika",

pa vidi jel ti pase.

Moj PC  
1 2 hvala 0
22 mjeseca
PS4 na zalasku generacije ne vrijedi te novce. Za Božić su išle po 1500 kn bez igara...Gledajte Njuškalo..
7 godina

Na Njusci i Letgou ima sad hrpa plejki s dobrim cijenama. Nikako se ne isplati sada davati pare za novi.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 0
22 mjeseca
Equi kaže...

Jao ovaj logitech miš mx master čekam već neko vrijeme, samo pitanje. Nema oporezivanja jer je miš 50 eura ?

1. Fulao si temu, ovdje se raspravlja a u onoj se samo stavljaju dobre ponude

2. Ako kupuješ u pretpostavljam nekom od europskih Amazona nema poreza ni carine, ali imaš ćeš trošak dostave.

0 2 hvala 1
5 godina

Ag008

Oko 1400kn je iz Kine kad se gleda ona ponuda s DHLom bez placanja carine, al dobra ponuda.

11 godina

Global verzija Note 7 4/64Gb je 203$ + 27$ DHL slanje tj oko 1500kn na Goldwayu. S time da na Abrakadabri se može platiti na 12 rata svim karticama te imaš 24mj jamstvo u hrvatskoj (Msan grupa uvoznik).

Dok je Goldway jamstvo u Kini, tj njima šalješ u Kinu ako ti se pokvari te ima 6mj jamstvo. Tako da je svakako dobra kupnja

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
6 godina

Ima i na ekupi klik

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina

Preporuka za bežični combo miš + tipkovnica za oko 300 kn?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina

I kaj je na kraju bolje: HyperX Cloud Alpha u Linksu za 500kn ili Sennheiser HD 4.40 BT Wireless za 530kn u Mall.hr?

Ili Kingston HyperX Gaming Cloud XBOX u Instaru za 416kn, to su prakticki Cloud II..

Ne pitam za sebe, nego me interesira, a mozda i nekom pomogne.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2019 1:05 (The_Fichek).
7 godina
The_Fichek kaže...

I kaj je na kraju bolje: HyperX Cloud Alpha u Linksu za 500kn ili Sennheiser HD 4.40 BT Wireless za 530kn u Mall.hr?

Ovo je bar lagan odgovor.

Tražiš bežične i ne smeta ti punjenje, ili ne korištenje ako nekad zaboraviš napuniti : Sennheiser. I naravno, ako koristiš na PC-u, treba ti Bluetooth receiver.

Ako tražiš prave gaming slušalice, žica ti ne smeta: HyperX.

Ja sam tražio bežične i našao Logitech za 500kn. Da je bila ova ponuda, jako dobro bi razmislio o ovim Sennheisericama

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2019 8:43 (CyberDemonVZ).
7 godina

Ja sam imao cloud 1 i 2, sad imam Alphu. Meni je to sve isti klinac.  

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
0 0 hvala 3
10 godina
DarthMarkus kaže...

Ja sam imao cloud 1 i 2, sad imam Alphu. Meni je to sve isti klinac.  

Prebaci se s HyperXa na Game One ili Zero i preporodit ces se... kud i kamo zvukom bolje i mic je takoder bolji.

Kvaliteta izrade je ipak bih rekao na strani Hyperxa

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice