Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje izdvojena tema

poruka: 238
|
čitano: 93.168
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
F1-IVO kaže...

To bi trebao biti Ativ 2 notebook pa probaj sa ovim driverima (nekidan sam radio neki Ativ i skidao odavdje drivere):

http://www.samsung.com/nz/support/model/NP270E5E-X02AU-downloads

 

Možeš probat indentificirat i automatski skinut drivere za Samsung pomoću:

 

Hvala puno, probat cu s ovim driverima s linka.

Znam za to da ih mogu identificirati s tim,al u tom i je problem što nemam interneta na laptopu, a taj program za rad zahtjeva internet. 

EDIT: Sad vidim da su specifikacije moga i tog s linka totalno drugačije (AMD E2- Intel i3 itd. ) Probati cu bar internet osposobiti...

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.10.2013 0:57 (SHELBY_09).
12 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Pozdrav, na amd stranici ne mogu nac drivere za x1950 pro, win7 64bit.

 

Nasao, trebalo je traziti pod vista

TD za glupost
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.10.2013 19:18 (Laxarus).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Problem sa HP 2000-2d05EM Notebook PC nemogu naci drivere

403 Forbidden This file removed due to violation of ImageShack Terms of Service or by user request
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
Dj Master kaže...

Problem sa HP 2000-2d05EM Notebook PC nemogu naci drivere

Nisi napisao za koji os ti trebaju.

Evo za osmicu na HP-ovoj stranici.

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?product=5447038&lc=en&cc=hr&dlc=en&lang=hr&cc=hr

Također navedi bar osnovne podatke o laptopu (procesor i grafička prvenstveno) i napiši puni naziv modela npr. HP 2000-2d05EM Notebook PC (F4U07EA).

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2013 23:16 (F1-IVO).
12 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

potreban mi je driver za chipset. procesor je 4200M (laptop) također mi je potreban driver za usb 3.0, SM bus controller te jos je nepoznato pci device (ven_10ec&dev_5209). želim da su driveri posljednja verzija te da su sa intelove stranice (ono sto je vezano za intel). za sve ostalo sam nasao poslijednju inacicu drivera. unaprijed zahvaljujem na uloženom trudu. laptop je acer aspire v3 - 772G (onaj na akciji kod linksa)

edit: os je win7 x64

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2013 15:16 (peace_of_cake).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Skini Intelov tool za automatsko traženje njihovih drivera:

http://www.intel.com/p/en_US/support/detect

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2013 23:45 (F1-IVO).
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

što znači ActiveX/Java browser component? da li to znači da moram instalirati javu ili je dovoljna zadnja verzija firefoxa?

preko internet explorera sam to napravio i od grafike, audia,wifija i lana nije detektirao bas intel chipset software installation utility (chipset INF)

edit: zasebno sam ih nasao na intelovoj stranici i instalirao pa vise nema sm bus controller pod nepoznatim uređajima

edit2: pci device bio je realtekov čitač kartica, također sam skinuo sa njihove službene stranice

edit3: i drivere za usb 3.0 sam nasao na intelovoj stranici koji uključuju intel usb 3.0 eXtensible host controller, usb 3.0 root hub itd

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2013 15:18 (peace_of_cake).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

pozz imam neki stari pc koj nekoristim i htjeo bi ga bratu dat inst. sam win i sada treba drivere nac trazio sam po internetu ali negdje nisam mogo nac drivere za maticnu pa jel bi neko molim vas pomoc. znaci matican je abit kn9 sli

 

 

a driver za grafu sam skinuo a neki error izbacuje sa net.framework pa jel zna neko do ceg je ili sam krive driver skinuo za grafu.. nvidia geforce 210

 

 

zato moliobi vas ako bi neko pomogo

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
Mcbuzz kaže...

pozz imam neki stari pc koj nekoristim i htjeo bi ga bratu dat inst. sam win i sada treba drivere nac trazio sam po internetu ali negdje nisam mogo nac drivere za maticnu pa jel bi neko molim vas pomoc. znaci matican je abit kn9 sli

 

 

a driver za grafu sam skinuo a neki error izbacuje sa net.framework pa jel zna neko do ceg je ili sam krive driver skinuo za grafu.. nvidia geforce 210

 

 

zato moliobi vas ako bi neko pomogo

Za početak skini i instaliraj:

 

nForce 570 SLI/570

 

Geforce 210

 

restartaj komp, pa u device manageru pogledaj da li je još nešto pod žutim uskličnikom

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2013 21:34 (Flying Dutchman).
13 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Dali neko ima sound drivere za http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&p=1&s=15&m=P4V8X-X&os=&hashedid=1spqpNzW8gqb5OLO , ovo su neki prastari driveri za sound,u windowsima i operi ima zvuka,al u neku igricu kad udem nema...zahvaljujem


EDIT: za win xp. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2013 16:37 (hksaaa).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Pozz..

Trebaju mi driveri za HD 8750 M..

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
TheMenstalist kaže...

Pozz..

Trebaju mi driveri za HD 8750 M..

 

 

http://support.amd.com/en-us/download/mobile?os=Windows%207%20-%2064

Nisi napomenuo koji OS imas.

Ovo je za Win 7-64bit.

10 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Windows 8 64 bit.

 

Da skinem ovaj beta ili?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Zašto mi nepokzuje koje su grafe nego samo ovo piše-.

Inače se radi o laptopu (Acer aspire v5-552g)

 

HD 8750 windows 8 64 bit

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2013 17:57 (TheMenstalist).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

ako se radi sa laptopom sa intelovim cpu-om onda instaliraj drivere za intelovu grafu

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
peace_of_cake kaže...

ako se radi sa laptopom sa intelovim cpu-om onda instaliraj drivere za intelovu grafu

Ne AMD-ov.


Instaliarao sam najnoviju betu, sad mi očitva grafu,ali ne moju nego 8700m (U device menageru)

12 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Imam laptop HP 2000-2D50SM i na njihovoj stranici postoje samo driveri za win8 64bit.

Ja sam na njega instalirao winXP na zahtjev mušterije i pronašao sam sve divere osim jednog, a to je za Network Controller.

Imam i naziv ali koji god da sam probo skinit ne radi! Naime ime mu je Atheros Communications AR9565 Wireless Network Adapter.

Pa eto ako netko zna kakav program sa kojim bi to mogao naci ili ima neki link bio bi jako zahvalan!

Ostale drivere sam našao pomoću programa DriverEasy!

Hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
one111 kaže...

Imam laptop HP 2000-2D50SM i na njihovoj stranici postoje samo driveri za win8 64bit.

Ja sam na njega instalirao winXP na zahtjev mušterije i pronašao sam sve divere osim jednog, a to je za Network Controller.

Imam i naziv ali koji god da sam probo skinit ne radi! Naime ime mu je Atheros Communications AR9565 Wireless Network Adapter.

Pa eto ako netko zna kakav program sa kojim bi to mogao naci ili ima neki link bio bi jako zahvalan!

Ostale drivere sam našao pomoću programa DriverEasy!

Hvala!

https://jumbo.iskon.hr/download/2c8b81a2-520f-4a99-93d5-65651d629b54 skinuto sa http://www.atheros.cz/ i to su driveri za 32 bitni win xp

12 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
peace_of_cake kaže...

 

https://jumbo.iskon.hr/download/2c8b81a2-520f-4a99-93d5-65651d629b54 skinuto sa http://www.atheros.cz/ i to su driveri za 32 bitni win xp

Na žalost driveri nisu dobri, ali hvala na trudu! :(

11 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Trebam driver za Wi Fi,wi fi antena se zove "EDUP 802.11N"

Driver genius mi uspije pronaci driver ali ga ne moze skinut... On ga pronade kao "Ralink RT2870 SERIES USB WIRELESS LAN CARD DRIVERS"

 

Hvala...

Sadmir K
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
Sadmir01 kaže...

Trebam driver za Wi Fi,wi fi antena se zove "EDUP 802.11N"

Driver genius mi uspije pronaci driver ali ga ne moze skinut... On ga pronade kao "Ralink RT2870 SERIES USB WIRELESS LAN CARD DRIVERS"

 

Hvala...

Mi nismo babe vracare, navedite koji Windows imate da vam mozemo dati odgovarajuce drivere. Ovo pisem za sve koje traze drivere, a ne navedu OS.

12 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Ovako imam jedno pitanje,naime dobio sam novi laptop x55a sa sonicmaster zvucnicima,i imam jedno pitanje negdje sam procitao da postoje driveri za sonicmaster pa ako postoje mozete mi dati link da ih skinem?

Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
dinos3 kaže...
Sadmir01 kaže...

Trebam driver za Wi Fi,wi fi antena se zove "EDUP 802.11N"

Driver genius mi uspije pronaci driver ali ga ne moze skinut... On ga pronade kao "Ralink RT2870 SERIES USB WIRELESS LAN CARD DRIVERS"

 

Hvala...

Mi nismo babe vracare, navedite koji Windows imate da vam mozemo dati odgovarajuce drivere. Ovo pisem za sve koje traze drivere, a ne navedu OS.

Driver trebam za windows xp x32 

 

 

Sadmir K
10 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Pozz trebam drivere za laptop koji mi je došao na popravak, a laptop je Acer Aspire 5510.

 

Trebam lan driver...

 

LP!
:) 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
TheMenstalist kaže...

Pozz trebam drivere za laptop koji mi je došao na popravak, a laptop je Acer Aspire 5510.

 

Trebam lan driver...

 

LP!
:) 

http://romantro.blogspot.com/2013/01/acer-aspire-5510-drivers-download-for.html

12 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
dinos3 kaže...
TheMenstalist kaže...

Pozz trebam drivere za laptop koji mi je došao na popravak, a laptop je Acer Aspire 5510.

 

Trebam lan driver...

 

LP!
:) 

http://romantro.blogspot.com/2013/01/acer-aspire-5510-drivers-download-for.html

zašto ih ne skinuti sa službene broadcomove stranice? link

10 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Ne rade mi nijedni driveri...

Uhh poludjet ćuu..

 

 

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

- Pozdrav, sad sam instalirao Drviere za graficku(rcm.kad pokrenem cod 1 ocu uc u server i samo me izbaci) intel hd 3000(i3 2370m), i imam AMD radeon hd 7670m i pise pod upravitelj uređaja USKLICNIK.

- E sad ja trazim najbolje performanse da dobijem za igre i da se ne rusi sistem.

Lp svima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2014 11:04 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
hahhaajaads kaže...

- Pozdrav, sad sam instalirao Drviere za graficku(rcm.kad pokrenem cod 1 ocu uc u server i samo me izbaci) intel hd 3000(i3 2370m), i imam AMD radeon hd 7670m i pise pod upravitelj uređaja USKLICNIK.

- E sad ja trazim najbolje performanse da dobijem za igre i da se ne rusi sistem.

Lp svima.

Koji OS imaš, koji GPU koristiš kao primarni?

Postavke u BIOSU?

iclock2much
10 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
zoharbizo kaže...
hahhaajaads kaže...

- Pozdrav, sad sam instalirao Drviere za graficku(rcm.kad pokrenem cod 1 ocu uc u server i samo me izbaci) intel hd 3000(i3 2370m), i imam AMD radeon hd 7670m i pise pod upravitelj uređaja USKLICNIK.

- E sad ja trazim najbolje performanse da dobijem za igre i da se ne rusi sistem.

Lp svima.

Koji OS imaš, koji GPU koristiš kao primarni?

Postavke u BIOSU?

- Win 7 64 bit pa koristim intel hd graphic, ali volio bih sto vise fps-a, ako je hd 7670m bolji onda za njega driveri.

 

-Nerazumijem ovo ''postavke u BIOS-u''.

- Sad instaliravam ove drivere za 7670m jel dobro, KLIK ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2014 11:17 (hahhaajaads).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice