Asus router

poruka: 3
|
čitano: 1.764
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Asus router
Pozdrav radni narode. Imam ruter Asus RT-AC66U.
Podesio sam da mi se wifi gasi u određeno vrijeme, međutim, 5g mreža se gasi, al 2.4 ostaje upaljena i dalje..
Kolko sam gledao, 2.4 mreza je ugasena, al ona mi se i dalje prikazuje u winsima (toolbar).

Htio bih da mi se obje mreze gase u odredjeno vrijeme, a kod mene je slucaj, jedna radi, druga ne, podesio sam da se wifi gasi 00-8.00, ali ko za vraga, 2.4 mreza je i dalje aktivna u tom periodu dok je 5g mreza ugasena..
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Asus router
zvonac kaže...
Kolko sam gledao, 2.4 mreza je ugasena, al ona mi se i dalje prikazuje u winsima (toolbar).

Samo se prikazuje ili je i dalje doista aktivna, odnosno preko nje možeš surfati, gledati YouTube i sl.? Ako je doista i dalje aktivna:

  1. Nešto si krivo podesio (možda se gašenje radi odvojeno), ili
  2. Bug u firmwareu - provjeri koji firmware imaš pa ako nemaš zadnji, nadogradi na zadnji (Version 3.0.0.4.382.50470).
16 godina
offline
Re: Asus router
mbaksa kaže...
zvonac kaže...
Kolko sam gledao, 2.4 mreza je ugasena, al ona mi se i dalje prikazuje u winsima (toolbar).

Samo se prikazuje ili je i dalje doista aktivna, odnosno preko nje možeš surfati, gledati YouTube i sl.? Ako je doista i dalje aktivna:

  1. Nešto si krivo podesio (možda se gašenje radi odvojeno), ili
  2. Bug u firmwareu - provjeri koji firmware imaš pa ako nemaš zadnji, nadogradi na zadnji (Version 3.0.0.4.382.50470).

 Mreza je aktivna i dalje.. Ok, dok dojdem doma, provjerim koji je firmware gore..

Tnx

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice